Žienky prosiiim, ktoré sviečky z YANKEE CaNDLE sú naj? niečo svieže poprípade slabšie 💗 dakujeeem
Ja mam momentálne dve a teda.... Ja som z nich vyliecena.
Priveľmi drahe na to, čo ponúkajú.
6. okt 2020
Clean cotton je jemnicka vôňa ale zároveň svieža a ešte milujem Pink sands 🙂
6. okt 2020
Za mna radsej Heart&Home,
6. okt 2020
Ja milujem clean cotton ale odkedy som vyskúšala Woodwick už nekupujem yankee candle 😊
6. okt 2020
Je to jemnucke takze nie 😃
6. okt 2020
slovenka37
autor@mimia675 a ktoré z nich sú najlepšie? ☺️
6. okt 2020
Woodwick su top! Na vianoce mame cinamon, staci pol hodka a vonia cely den, ozaj lepsie ako yankee za tu cenu.
6. okt 2020
Jednozančne Woodvick.
U Yankee Candle sme dostali grátis malovanie stien 🧐
6. okt 2020
Teraz som si kúpila detský púder.Nieco uzasneeeee🤗👍👍👍