jednoznačne má náš rešpekt a aj obdiv, tvoj drobec. je krásna a milučká.
Tieto deticky su take slniecka... usmiate. 💞
tie ocka sibalske😍😍😍
😍💜😘😘
Uprimne dievcatko 🙂
Pozerala som tvoj blog byvas pri LV poznas vivarium levex chovprodukt? Mna zaujalo ze spolupracuju s dvomi chlapcami s downovym syndromom..zaujala ma ta predajna, ked pojdem do LV, nieco tam kupim
😍😍😍😍😍
Jeeej... to je super nápad... A Sari ako vždy nádherná 😍
U nás v kostole sa jedna slečna s Downovým prihovorila tskému asi 7mes dievčtaku. Teda ju hladkala po líčku, vôbec sa nepoznali ale bola veľmi milá. Možno vo veku tvojej Sáry. Stále keď tu slečnu vidím si na vás spomeniem 😊
Sarinka je proste the best!👍
Si krásna slečna,prajem ti krásny život
Uzasna si Sarka posielame s Kikou😘
👍😘
😍😉
ona je tak kráááásne živelná
V Sarinom pripade aj klubuk dole 👍👏😉
milujem ju, je úžasná! 🙂
Vdaka Sarka,že si a aj za zoznámenie cez MK situ moja TOP
Súhlasím Sárka ! 😘😍😎
👍 ❤



👍