Ahojte. Prosím Vás máte nejaký overený recept na Cheesecake? Chcela by som vyskúšať urobiť.
Ďakujem
Najlepší na svete https://najrecept.topky.sk/recept/lotus-cheesec...
22. aug 2024
Robíme tento, príchuť a vrch zdobíme podľa chute dizbe:karamel, oreo, jahody, maliny,
22. aug 2024
22. aug 2024
zaklad je pouzivat philadelphiu, ziadne luciny a natierkove masla...ani mascarpone
22. aug 2024
Ja pečiem len jeden, z kuchyne lidla , cheesecake s citrónovým krémom .. len nedávam citrón.. vždy sa podarí, idem presne podľa receptu , aj pečiem..
22. aug 2024
22. aug 2024
ja neviem presny recept ale ak pečeny, určite piect s "vodnym kupelom", nepopraska a zostane krasny
22. aug 2024


https://www.modrastrecha.sk/magazine/upecte-si-...