Dievčata ako prebieha rozlučka so slobodou ? Kupuje sa neveste nejaky darček ?
Tiež si myslím, že ako sa kto dohodne 😊
Môže, nemusí. Je to o dohode.
Naša posledná babská rozlúčka so slobodou bola v Grandhotel Praha v Tatr.Lomnici na 2 noci.
Každá sme si to platili sama (len pre info), a áno, dali sme neveste darčeky, ale boli to skôr " somarinky".
@maca1984 to ste si platili samé? To vás nepozvala budúca nevesta? Inak tiež som toto zažila, ja keď som sa lúčila pozvala som kamarátky a všetko som za nich platila. Teraz je taká móda, že kamarátky platia zábavu neveste. Viacej sa mi pozdávala staršia verzia.
@stanulienkat no mne vobec. Rozlucku organizuje kamoska/svedkyna. Nevesta by na nu mala byt „pozvana“.
Darcek sme davali, ale len take prasacinky (pradlo, puta atd)
@stanulienkat nieee, rozlúčku organizujú kamošky, odjakživa
@stanulienkat organizovali sme to my kamošky.
Bolo nás 6 a každá sme si to platila.
Nevidím dôvod prečo by toto mala platiť nevesta.
Ale my sme si naozaj blízke kamošky, roky rokúce.
@stanulienkat a nie je to " nová móda".
Ver mi, nie je.
Ešte dodám, že tú nevestu sme si rozrátali, zaplatili.
Nie že kamošky sme si zmysleli predsvadobnú žúrku.
co viem ja, tak odjakziva organizuju rozlucku kamosky a nie nevesta. Darceky sa vacsinou davaju, zalezi od dohody ci len drobnost, ci nie, ci zazitok, ci nieco na pamiatku a tak...
Ako sa vy rozhodnete predsa.
Organizujú to najbližšie priateľky, ony budúcu nevestu asi najlepšie poznajú a vedia, či ju baví.
Niekto sa ide zabaviť do baru, niekto ide na wellness, niekto kúpi darčeky, niekto nie