susminka
autor🙂 ano... kraaasa
22. okt 2018
nastastie, nie vsetci sa niekam ponahlali.
dakujem, krasna fotka 🙂
22. okt 2018
my sme to tiez pred chvilou obdivovali 🙂
22. okt 2018
A teraz budu pisat, ze nas zase americania niecim poprasili....🤣🤣🤣
22. okt 2018
My sme s malym tiez obdivovali 😍
22. okt 2018
Mna to tiez zastavilo cestou z prace. Krasa 🙂
22. okt 2018
to ze aka krasa?
22. okt 2018
U nás pred chvíľkou takto 😍 malá teraz plače, kde zmizla tá krásna oranžová obloha....
22. okt 2018
22. okt 2018
22. okt 2018
Ja som skoro do značky nabúrala, keď som na to čumela, cestou do škôlky po drobcov 😀👍
22. okt 2018
Aj my sme videli 😊
22. okt 2018
To sú oblaky plné ľadových kryštálikov a nazývajú Cirrocumulus. 😉
@anabela159 američania sú v tom nevinne - môže za to vlhkosť vzduchu skondenzovaná do maličkých ľadových častíc. 😝😉
3. jan 2019
@jenny318 to ja viem, len teraz je toho plny net. 😉
4. jan 2019








Aj u nás bolo také nebo, deti mi povedali, pozri mama vau 🙂