icon

Takuto krasu sme videlu na oblohe.... skoda, ze sa vsetci ludia niekam ponahlali, alebo pozerali do zeme ..

1
avatar

Aj u nás bolo také nebo, deti mi povedali, pozri mama vau 🙂

22. okt 2018
avatar

🙂 ano... kraaasa

22. okt 2018
avatar

nastastie, nie vsetci sa niekam ponahlali.
dakujem, krasna fotka 🙂

22. okt 2018
avatar

my sme to tiez pred chvilou obdivovali 🙂

22. okt 2018
avatar

A teraz budu pisat, ze nas zase americania niecim poprasili....🤣🤣🤣

22. okt 2018
avatar

My sme s malym tiez obdivovali 😍

22. okt 2018
avatar

Mna to tiez zastavilo cestou z prace. Krasa 🙂

22. okt 2018
avatar

to ze aka krasa?

22. okt 2018
avatar

@lula1980 😍

22. okt 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

U nás pred chvíľkou takto 😍 malá teraz plače, kde zmizla tá krásna oranžová obloha....

22. okt 2018
avatar
22. okt 2018
avatar
22. okt 2018
avatar

Ja som skoro do značky nabúrala, keď som na to čumela, cestou do škôlky po drobcov 😀👍

22. okt 2018
avatar

Aj my sme videli 😊

22. okt 2018
avatar

To sú oblaky plné ľadových kryštálikov a nazývajú Cirrocumulus. 😉
@anabela159 američania sú v tom nevinne - môže za to vlhkosť vzduchu skondenzovaná do maličkých ľadových častíc. 😝😉

3. jan 2019
avatar

@jenny318 super dakujem, dokonca mi ten nazov aj cosi hovori.. a este jeden typ oblakov sme mali na seminaroch spominany, no uz dlhe roky si neviem spomenut na nazov...

3. jan 2019
avatar

@susminka no.., veru, tých typov je "požehnane". 😝 To boli bifľovačky z meteorológie...! 😅😂

3. jan 2019
avatar

@jenny318 😊... tak ty si v tom profik 😘

3. jan 2019
avatar
3. jan 2019
avatar

@jenny318 to ja viem, len teraz je toho plny net. 😉

4. jan 2019