Ahojte.mali sme navstevu kamaratku s detmi a muzom.priniesli mi deti isli bez nich do obchodu a potom aj oni prisli.detom som dala male darceky(penazenku,fixky+vytlacky +zapisnik tam bol taka sada,elektricky bublifuk).deti si vsetko otvorili pouzivali to hrali sa s tym.zabalila som im to naspat do tasky a kamoskin manzel pozrel do tasky zacal to vytahovat vsetko prezeral a ze toto tu vsetko nechame ked prideme.nechodia k nam casto asi 2 krat za rok mame malinky byt vlastne deti nemame.ako by ste sa zachovali?mna to zamrzelo ako to preberalai tie veci a teraz neviem co stym.
Akoze rozumiem aj tebe ako sa citis ale chapem aj druhu stranu,neznasam,ked vsetci davaju deckam tieto hovadiny,co sa mi potriepaju po byte a ja mam len problem kam s tym co s tym,lebo je toho nekonecno...nabuduce,ked budes mat potrebu nieco darovat,tak radsej nieco na jedenie,to sa aspon spotrebuje
Muz sa zachoval netaktne, ale ako pise colanna ,ono je to niekedy uz vela a clovek to naozaj nema kam davat,otec asi vedel,ze doma to zostane len niekde pohodene.
Úplný sedlak. Bolo to úplne neslušne
Nebolo to od neho pekne,mohol to zobrat a ked uz,tak co nepouziju vyhodit. Rozumiem ti,chcela si potesit,ale tohto maju deti naozaj vela prevela,takze chapem aj jeho,ze to nechceli,no rozhodne to nebolo od neho slusne to pred vami vyberat a hlavne,ked vidi,ze sa deti potesili,hrali sa s tym u vas.
Tiež neznášam také maličkosti keď deti dostanú ale nikdy by som to nepreberala čo dostali a že by som to tam nechala mal to zobrať poďakovať a doma buď by sa chvíľku deti pohrali a dala preč alebo posunula alebo vyhodila bohvie čo nato tvoja kamoška čo povie ak sa spýtas a tak by som dala tie veci čo nechcel niekde do vchodu možno iné deti sa potešia
bol netaktny ale aj ho chápem, su to také veci, ktoré mňa ako rodiča tiež nepotesia už neviem kam to dávať
Keď tie veci nepotrebuješ, tak ich vyhoď a nabudúce im nič nedaj, aby to ich otcovi zase nevadilo.
Akoze rozumiem aj tebe ako sa citis ale chapem aj druhu stranu,neznasam,ked vsetci davaju deckam tieto hovadiny,co sa mi potriepaju po byte a ja mam len problem kam s tym co s tym,lebo je toho nekonecno...nabuduce,ked budes mat potrebu nieco darovat,tak radsej nieco na jedenie,to sa aspon spotrebuje
@colanna dala som aj na jedenie.vytiahli si iba brumikov .viem ze aj ostatne maju radi a jedia to.no prehrabali tasku a povedali ze iba to zoberu
Nevychovany sedlak, co nevie co sa patri. Druhykrat by som im nic nedala a zvazila by som aj dalsie navstevy. Mna by to nahnevalo z toho dovodu, ze som im venovala cas, vybrala som im male darceky a oni ti vlastne dali najavo, ako su to cenia. Bez slova to mali zobrat a bud posunut dalej alebo doma vyhodit.
Deti je treba naučiť dary dávať ale aj prijímať. Darovanemu koňovi še na zuby nekukaj.
Fixky zapisniky tomu by sa dcerka potesila...tak mozno keby si im dala eura tym by nepohrdol urcite. Bol neslusny mal vziat a niekomu dat alebo vyhodit ak to deti nechceli..
Nebolo to pekne ako ti to vratil. Ved to bol darcek. A co na to deti? Ako reagovali? A ak si to chceli zobrat, tak im to mohol dovolit. Ved fixky, zapisniky su spotrebny tovar, u nas sa to minie raz dva..
nabudúce by som ich ani nepozvala k sebe do bytu. návštevu vieš odpinkať aj na ihrisku, alebo v cukrárni, či v parku.
Blbec
Ja by som si to vzala, poďakovala a doma by som sa rozhodla čo stým
Prekvapili ma niektoré názory...chápem to dobre, že deti dostali darčeky v darčekovej taške pri príležitosti návštevy a z tej darčekovej tašky im otec vybral to, čo sa im "hodí" a ostatné vrátil, že keď prídu nabudúce? ...tak toto som ešte nezažila...to je akoby ste dostali darčeky a vybrali si, že toto si vezmem, lebo sa mi to hodí a toto vrátim tomu, kto mi ich dal ...napr. zoberiem si len čokoládu a oriešky vrátim...
okrem toho, že mi to príde neslušné, je to aj arogantné a necitlivé voči tomu, kto nám chcel urobiť darčekom radosť ...
Autorka, nabudúce žiadne darčeky😊, deťom musí stačiť, že sa im venuješ 😉
No mňa skôr zaujalo, že odišli do obchodu.... to sa nemohli zastaviť cestou späť v obchode aj s deťmi? A ešte aj darčeky vytriedia? Mohli doma urobiť triedenie a pri budúcej návšteve dohodnúť, že asi je lepšie nič nedať.
Za mna netaktne. Ved to dostali deti. Nemal to co preberat. Mal to zobrat domov,co by potom s tym urobili je ich vec. Ale taketo chovanie je sedlacina. Asi by som sa na to opytala tej kamosky ....
Naštvalo by ma to.