Ahoj, mám otázočku ohľadom batat (sladkých zemiakov ). Nedávno som prešla na zdravšiu stravu a jej súčasťou sú aj bataty. Väčšinou kupujem v Lídli no vždy mám problém s krájanim( strašné tvrdé) za surová. Pozerala som aj všeliake videorecrpty a podobné , ale tam to ide vždy veľmi jednoducho😏. Majú byť také tvrdé???
Áno no sú také že sa zle krájajú )
16. máj 2020
Ano, maju byt tvrde
16. máj 2020
Ano su. Radim krajat od konca ku stredu. Neprekrajovat na polovicku.
16. máj 2020
su strasne tvrde, mne sa raz smykol noz a dobre som si zarezala do prsta, krv mi tiekla tak, ze som to nebola schopna zastavit, nakoniec musel dojst muz z prace, aby mi pomohol
16. máj 2020
fiha,ja nemam skusennost ze by boli extra tvrde.
16. máj 2020
kupujem kde kade a nepridu mi tak tvrde, bez problemov pokrajam, uvarene raz dva
16. máj 2020
ano, maju byt take tvrde. Zober si lepsi noz