icon

Ahoj, mám otázočku ohľadom batat (sladkých zemiakov ). Nedávno som prešla na zdravšiu stravu a jej súčasťou sú aj bataty. Väčšinou kupujem v Lídli no vždy mám problém s krájanim( strašné tvrdé) za surová. Pozerala som aj všeliake videorecrpty a podobné , ale tam to ide vždy veľmi jednoducho😏. Majú byť také tvrdé???

avatar

ano, maju byt take tvrde. Zober si lepsi noz

16. máj 2020
avatar

Áno no sú také že sa zle krájajú )

16. máj 2020
avatar

Ano, maju byt tvrde

16. máj 2020
avatar

Ano su. Radim krajat od konca ku stredu. Neprekrajovat na polovicku.

16. máj 2020
avatar

su strasne tvrde, mne sa raz smykol noz a dobre som si zarezala do prsta, krv mi tiekla tak, ze som to nebola schopna zastavit, nakoniec musel dojst muz z prace, aby mi pomohol

16. máj 2020
avatar

fiha,ja nemam skusennost ze by boli extra tvrde.

16. máj 2020
avatar

kupujem kde kade a nepridu mi tak tvrde, bez problemov pokrajam, uvarene raz dva

16. máj 2020