pozrela som si Vsechno nebo nic.....ale nejako,jaaa neviem...asi som uz stara alebo len evitovky mi nic nevravia
Ja akurat sledujem ale neviem.. 🙄 nechyta ma to
18. máj 2017
Ja som stara☺ale pacilo sa mi to😉
18. máj 2017
terezka1947
autorasi ozaj som...
18. máj 2017
Ja som to pozerala vcera ako kulisu kz kave a celemu dezertu 😂 veru tie 2 veci boli lepsie
18. máj 2017
terezka1947
autorale tak...ocenujem polskych sympatakov😉,najma toho lekara
18. máj 2017
Mas dvd alebo online?
18. máj 2017
Kocky a dá sa to niekde už aj stiahnut?
18. máj 2017
terezka1947
autorbaby,dosla som k tomu filmu uplne nechtiac-isla som zehlit,otvorila youtube a tam ponuka,dost ma to zaskocilo,ze je uz na youtube,ale potesilo
18. máj 2017
Asi uz ani mne. Viac sa mi Cuky Luky pacilo