icon

Pred 17.rokmi nás navždy opustil kráľ popu Michael Jackson.

avatar

Akurát mi od neho šla jedna remixovaná hudba

Dnes o 15:53
avatar

17 ? 😦😦
Dcera ma 10 a v izbe jej hra MJ ❤️

Dnes o 16:12
avatar
@petrao2

17 ? 😦😦
Dcera ma 10 a v izbe jej hra MJ ❤️

@petrao2 sa presne pamätám na ten deň. Manž. na mňa kričal cez celý dom že MJ zomrel. Hudbu mal super.

Dnes o 17:19
avatar

Ja strašne "zeriem",ako momentálne vstal z mrtvych.Pocuvaju ho opat milióny mladých,ktorych sa "realne"netykal.

Dnes o 17:43
avatar

Toľko rokov prešlo už 😬, toľko sa zmenilo za tú dobu... kráľ popu, ohromný tanečnik, skladateľ a v neposlednom rade spevák❤️

Dnes o 18:18