17 ? 😦😦
Dcera ma 10 a v izbe jej hra MJ ❤️
Dnes o 16:12
@petrao2
17 ? 😦😦
Dcera ma 10 a v izbe jej hra MJ ❤️
@petrao2 sa presne pamätám na ten deň. Manž. na mňa kričal cez celý dom že MJ zomrel. Hudbu mal super.
Dnes o 17:19
Ja strašne "zeriem",ako momentálne vstal z mrtvych.Pocuvaju ho opat milióny mladých,ktorych sa "realne"netykal.
Dnes o 17:43
Toľko rokov prešlo už 😬, toľko sa zmenilo za tú dobu... kráľ popu, ohromný tanečnik, skladateľ a v neposlednom rade spevák❤️
Dnes o 18:18

Akurát mi od neho šla jedna remixovaná hudba