Dievcata "skola smyku" - Ako darcek super, alebo blbost?
Super za mňa 👌
určite super, zaujímavé aj pre skúsených vodičov
Za mňa paráda!! 🙂
kocky a to sa uci na vlastnom aute alebo na ich?
Ja by som sa velmi potešila ☺
za mna super
môj muž mi raz hovoril,že by na to išiel..
Moj bol 2x je ylto odstupnovsne podla narocnosti a vhce ist aj na trojku🙂
je to fajn zážitok podľa mňa. Ja som bola a som spokojná, odporúčam pre každého šoféra - nech si to skúsi v nízkej rýchlosti a regulovaných podmienkach 😉
Ideš na svojom. A je rozdiel, kto je na akom. Ak tam ide niekto na Q7 napríklad, tak na odtrhovej plošine to autom ani nepohne, elektronika urobí kompletne všetko za šoféra. Aspoň človek zisti, čo to jeho auto dá ohľadne bezpečnosti.
ja som bola , dostala som to tiež ako darček , bolo to supeeeeeer
Sla by som
zalezi od darovaneho ci ma o nieco take zaujem, ale podla mna fajn darcek 🙂