icon

Dievcata "skola smyku" - Ako darcek super, alebo blbost?

avatar

zalezi od darovaneho ci ma o nieco take zaujem, ale podla mna fajn darcek 🙂

11. jan 2019
avatar

Super za mňa 👌

11. jan 2019
avatar

určite super, zaujímavé aj pre skúsených vodičov

11. jan 2019
avatar

Za mňa paráda!! 🙂

11. jan 2019
avatar

kocky a to sa uci na vlastnom aute alebo na ich?

11. jan 2019
avatar

Ja by som sa velmi potešila ☺

11. jan 2019
avatar

@monika_k na vlastnom a s plnou nadrzou 🙂

11. jan 2019
avatar

@ixinka joj to by som sa bala 😞

11. jan 2019
avatar

@monika_k preco? vsak hlavne musis vediet ako sa sprave tvoje auto 🙂

11. jan 2019
avatar

@zuzankabs ako ano suhlasim, ale keby som niekde oskrela? 😱😱😱😱 toho by som sa najviac bala

11. jan 2019
avatar

@monika_k nemas sa kde oskret. To sa robi na cvicisku a tam nic take extra na oskretie nieje

11. jan 2019
avatar

@monika_k tam nemas kde oskriet :D

11. jan 2019
avatar

za mna super

11. jan 2019
avatar

môj muž mi raz hovoril,že by na to išiel..

11. jan 2019
avatar

@elanor
@zuzankabs tak znie to lakavo, uz dlhsie som vravela muzovi, zeby som nato sla... a ako hovorite nemam kde oskriet tak super... som si predstavovala uz Rychlo a zbesilo 😂😂😂

11. jan 2019
avatar

Moj bol 2x je ylto odstupnovsne podla narocnosti a vhce ist aj na trojku🙂

11. jan 2019
avatar

je to fajn zážitok podľa mňa. Ja som bola a som spokojná, odporúčam pre každého šoféra - nech si to skúsi v nízkej rýchlosti a regulovaných podmienkach 😉

11. jan 2019
avatar

Ideš na svojom. A je rozdiel, kto je na akom. Ak tam ide niekto na Q7 napríklad, tak na odtrhovej plošine to autom ani nepohne, elektronika urobí kompletne všetko za šoféra. Aspoň človek zisti, čo to jeho auto dá ohľadne bezpečnosti.

11. jan 2019
avatar

ja som bola , dostala som to tiež ako darček , bolo to supeeeeeer

12. jan 2019
avatar

Sla by som

16. jan 2019