icon
1 / 1
avatar

Vyskúšali sme všetky, ale tento banánový u Nás TOP!!

9. máj 2017
avatar

U nas tiez bananovy je naj 😊

9. máj 2017
avatar

Ešte som neskúšala ani jeden. U nás ich totiž nedostať🙄

9. máj 2017
avatar

Čokoládový 🙂

9. máj 2017
avatar

Waw,tak to by ma nesmierne potešilo vyhrať a u nás je naj čoko čoko čokoládový

9. máj 2017
avatar

Neskusali..... umeliny nekupujeme.

9. máj 2017
avatar

Bananovy 🔝

9. máj 2017
avatar

Cokoladkovy 😀 aj o ten som sa musela pobit s muzom 💪😁

9. máj 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

čokoládový je top 🙂

9. máj 2017
avatar

Bananovy , cokolada

9. máj 2017
avatar

ani jeden,a dietatu by som to ani nekupila🙂

9. máj 2017
avatar

Aj ja by som ich veľmi rada vyskúšala ale bohužiaľ u nás niesu skoda ☹

9. máj 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Vanilka je top

9. máj 2017
avatar

Cokoladova a prijala by som keby pa zacne robit aj kokosova 😀

9. máj 2017
avatar

čokoláda a vanilka u mna d best... aj muza som na to naucila. a teda... on je monkovy kajsmentke 😂 ja by som uvitala nieco ovockove, freshove _ ananas, cernica, mango 😍

9. máj 2017
avatar

Mne najviac chutí čokoládový🍫príjemna konzistencia, fakt skvelá chuť....rana bez napoja by pre mňa neboli ránami😚😚je skvelý🍫😍

9. máj 2017
avatar

Za mna jednoznacne vanilkova prichut 😊

9. máj 2017
avatar

Mne najviac chutí práve banánova príchuť. Ale očividne viacerým lebo je to nedostatkový tovar.

9. máj 2017
avatar

Mne najviac ulahodil cokoladovy...no mojim dalsim clenom rodiny banan a vanilka

9. máj 2017
avatar

Jednoznačne čokoláda 😊

9. máj 2017
avatar

Banaaaaan😍

9. máj 2017
avatar

Vanilka a banan...mňam

sticker
9. máj 2017
avatar

banán 🙂

9. máj 2017
avatar

TOP je u nás vanilka

9. máj 2017
avatar

vanilka

9. máj 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

no ja neviem, ale ja som im veru na chuť neprišla :frowning2 mne chutia tie klasické viac

9. máj 2017
avatar

Vanilkova 🙂

9. máj 2017
avatar

klasika, vanilkový 🙂

10. máj 2017
avatar

Prepaaaaaaaaaacte babulky, ze az dnes je vyhodnotenie, blahozelam @kristulkamarulka - prosim adresu do ss a do predmetu napis POWERBANKA, ostatnym aspon srdiecka posielaaaaaaaaaaaaaaam ❤

30. máj 2017
avatar

@tinka.binka dakujem krasne za srdiecka... 😀😘😘

30. máj 2017
avatar

dakujeeeem.... 😍 a den je hned krajsi 😘

30. máj 2017
avatar
30. máj 2017
avatar

@tinka.binka dakujeem za 💖💖💖

30. máj 2017
avatar

Ďakujem 😘

30. máj 2017
avatar

dakujem pekne
😉

30. máj 2017
avatar
30. máj 2017
avatar

dakujem

30. máj 2017
avatar

Ďakujem

30. máj 2017
avatar

Ďakujem za 💞 a výherkyni blahoželám.

30. máj 2017
avatar

@tinka.binka ďakujem za ❤ 💕 ❤ 😘

30. máj 2017
avatar
30. máj 2017
avatar

@tinka.binka ďakujeeeeeeem 😚😚😚

30. máj 2017
avatar

@tinka.binka dakujeeeem ❤

30. máj 2017
avatar

dakujem za❤

30. máj 2017
avatar

@tinka.binka ďakujem pekne💙💙a blahoželám💐

30. máj 2017
avatar

@tinka.binka dakujem krasne

30. máj 2017
avatar
30. máj 2017
avatar

ja zboznujem banan 🙂

30. máj 2017
avatar

ďakujeeeeem❤

30. máj 2017