Kedy ako. Ak na nej vidim, ze je to z trucu, tak ju necham poplakat. Ak sa jej nieco stalo, tak nie.
Nenechavam vyplakat,je to pre dieta estr horsie.
Ked z trucu tak nechavam.
mne sa to nepáči hlavne u malých bábätiek, to dieťa potrebuje proste cíttiť mamu, bezpečie, ked sú už väčšie deti a snažia sa tým niečo vydobiť tak by som nechala vyplakať 🙂
Uz rozoznam kedy place, ze si ublizil a kedy preto ze chce nieco dosiahnut. V druhom pripade ho necham kludne vyplakat
u nás sa plače iba v posteli... max. pol minúty, potom sa vráti, podebatíme, ospravedlní sa kto sa má a vybavená vec 🙂
Ak su to slzy hnevu,nepohnu so mnou,ba ma nastvu🙂 to sa snazim nevsimat si a jedos musi ist do svojeh izby,kým sa neupokoji a neospravedlni 🙂
Ako kedy.niekedy ano aniekedy zase ho hned vezmevezme.tak so mnou nacvicuje😁😀😁😁
ked plače, lebo potrebuje pomojkať, tak idem k nej, ale na vydieranie plačom je asi ešte primalá, neviem, nerobí to, zatial 🙂
No veru aj moj nas tym vydiera vsetkych😂😂😂a veru utekala som hned ale to bola chyba veru
Aj ja rozoznávam druh plaču 🙂 Ak je opodstatnený tak pomojkam ale ak plače lebo sa nesmie hrať s nožom alebo nekupime kinderko tak nie 😉
No od mala ich treba Viesť K nejakému režimu a nechať ich,potom by to už bolo ťažké... Potrucuje a je dobre Niekedy ak plače plačem snov
Ak niečo vyparatí alebo nepočúva a nakričím na ňu,tak ich nechám vyplakať.Ak sa udrie alebo má bolesť tak pomojkám.🙂
Nenechávam vyplakať, ak trucuje, vezmem na ruky, ale nenechávam vyplakať takmer nikdy. To takmer preto, lebo ak som už na nervy, tak odbehnem na minútu do inej miestnosti, nech sa upokojím, ale hneď sa vrátim. To však neznamená, že dieťa vždy tým dosiahlo svoje.
náš mal reflux, takže kým bol malý vôbec, teraz už pri vydobíjaní trochu áno. Nechám ho tam, a idem robiť svoje. No a ak zistí, že je to zbytočné, prestane. 🙂
Ako kedy,lebo ked bol mladsi babo,tak som ho nenechavala,ale ako je vacsi,tak uz viem,aky plac to je-boli ho nieco,alebo trucuje. A tak 😉
Snažil sa predchádzať placu,ale pokiaľ už k tomu dojde nenechavam. Ak priznam sa sú situácie kedy mam toho už dosť a tak sa radšej vzdialim a predycham co sa dá 😉
Ale to je jasneee že ak sa udrie či spadne atď Tak ideme a pomojkame to aaano...
Nenecham nikdy vyplakat...radsej najdem dovod a vyriesim....aj ja mavam chvilky..ze sa mi chce proste ,,potulkat,, :-P
nenechávam vyplakať, ale je pravda, že zatiaľ na mňa nič neskúša a plač je opodstatnený 🙂 neskôr sa tomu nebrániť, keď budem vidieť že je tak trošku hraný 🙂
Nenechavam, ale po pravde ani nejako naplakava 🙂
@dietalasky, @ja_nka, @iviatko, @majulena, @oxana1986, @moma7, @galganka, @amel, @petka1993, @kejci, @mandarinka1980, @basska11, @tanickaskorokubikova, @erikaemkina, @mlieko, @monicm, @mirka1001, @mariamatusko, @janulkama, @lili1985, @marsy77, @erikab82, @gabika827910
ďakujem baby, srdiečka vám letia 🙂
@tinka_14 vdaka 🙂
Dakujem
@tinka_14 Dakujem
Ďakujem 🙂
Dakujem 🙂
Ďakujem peknee


Aj ja našu malu necham nak vyplače 🙂