icon

#anketa za srdiečko na dnes večer - nechávate vyplakať vaše dieťa alebo hneď utekáte k nemu??
Naša malá napríklad využíva plač na vydieranie, v tom prípade ju nechávam vyplakať, aby vedela, že plač nie je prostriedok ako dosiahnuť svoje.

avatar

Aj ja našu malu necham nak vyplače 🙂

18. nov 2015
avatar

Kedy ako. Ak na nej vidim, ze je to z trucu, tak ju necham poplakat. Ak sa jej nieco stalo, tak nie.

18. nov 2015
avatar

Nenechavam vyplakat,je to pre dieta estr horsie.

18. nov 2015
avatar

Ked z trucu tak nechavam.

18. nov 2015
avatar

mne sa to nepáči hlavne u malých bábätiek, to dieťa potrebuje proste cíttiť mamu, bezpečie, ked sú už väčšie deti a snažia sa tým niečo vydobiť tak by som nechala vyplakať 🙂

18. nov 2015
avatar

Uz rozoznam kedy place, ze si ublizil a kedy preto ze chce nieco dosiahnut. V druhom pripade ho necham kludne vyplakat

18. nov 2015
avatar

u nás sa plače iba v posteli... max. pol minúty, potom sa vráti, podebatíme, ospravedlní sa kto sa má a vybavená vec 🙂

18. nov 2015
avatar

Ak su to slzy hnevu,nepohnu so mnou,ba ma nastvu🙂 to sa snazim nevsimat si a jedos musi ist do svojeh izby,kým sa neupokoji a neospravedlni 🙂

18. nov 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ako kedy.niekedy ano aniekedy zase ho hned vezmevezme.tak so mnou nacvicuje😁😀😁😁

18. nov 2015
avatar

ked plače, lebo potrebuje pomojkať, tak idem k nej, ale na vydieranie plačom je asi ešte primalá, neviem, nerobí to, zatial 🙂

18. nov 2015
avatar

No veru aj moj nas tym vydiera vsetkych😂😂😂a veru utekala som hned ale to bola chyba veru

18. nov 2015
avatar

Aj ja rozoznávam druh plaču 🙂 Ak je opodstatnený tak pomojkam ale ak plače lebo sa nesmie hrať s nožom alebo nekupime kinderko tak nie 😉

18. nov 2015
avatar

No od mala ich treba Viesť K nejakému režimu a nechať ich,potom by to už bolo ťažké... Potrucuje a je dobre Niekedy ak plače plačem snov

18. nov 2015
avatar

Ak niečo vyparatí alebo nepočúva a nakričím na ňu,tak ich nechám vyplakať.Ak sa udrie alebo má bolesť tak pomojkám.🙂

18. nov 2015
avatar

Nenechávam vyplakať, ak trucuje, vezmem na ruky, ale nenechávam vyplakať takmer nikdy. To takmer preto, lebo ak som už na nervy, tak odbehnem na minútu do inej miestnosti, nech sa upokojím, ale hneď sa vrátim. To však neznamená, že dieťa vždy tým dosiahlo svoje.

18. nov 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

náš mal reflux, takže kým bol malý vôbec, teraz už pri vydobíjaní trochu áno. Nechám ho tam, a idem robiť svoje. No a ak zistí, že je to zbytočné, prestane. 🙂

18. nov 2015
avatar

Ako kedy,lebo ked bol mladsi babo,tak som ho nenechavala,ale ako je vacsi,tak uz viem,aky plac to je-boli ho nieco,alebo trucuje. A tak 😉

18. nov 2015
avatar

Snažil sa predchádzať placu,ale pokiaľ už k tomu dojde nenechavam. Ak priznam sa sú situácie kedy mam toho už dosť a tak sa radšej vzdialim a predycham co sa dá 😉

18. nov 2015
avatar

Ale to je jasneee že ak sa udrie či spadne atď Tak ideme a pomojkame to aaano...

18. nov 2015
avatar

Nenecham nikdy vyplakat...radsej najdem dovod a vyriesim....aj ja mavam chvilky..ze sa mi chce proste ,,potulkat,, :-P

18. nov 2015
avatar

nenechávam vyplakať, ale je pravda, že zatiaľ na mňa nič neskúša a plač je opodstatnený 🙂 neskôr sa tomu nebrániť, keď budem vidieť že je tak trošku hraný 🙂

18. nov 2015
avatar

Nenechavam, ale po pravde ani nejako naplakava 🙂

18. nov 2015
avatar
18. nov 2015
avatar

Dakujem

18. nov 2015
avatar
18. nov 2015
avatar

Ďakujem 🙂

18. nov 2015
avatar

Dakujem 🙂

19. nov 2015
avatar

Ďakujem peknee

19. nov 2015
avatar
19. nov 2015
avatar
19. nov 2015
avatar

@tinka_14 dakujem ♥

19. nov 2015