Kto este nedostal tehu bacilky??? Napiste koment a mozno nejaky priletiiiii 🙂 👾
Jaa. Prave tento tyz.sme sa rozhodli dopriat suuurodenca 🙂
11. sep 2015
Aj jaaaa
11. sep 2015
Aj ja poprosim,dakujem
11. sep 2015
ja po nich túžim 🙂, ešte som nedostala, a tak dlho čakám....
11. sep 2015
No jaaaaaaa....chceme tretie babo po siestych rokach...mam aj strach ale chcemeeee...
11. sep 2015
Aj ja ☺este keby sa tak uchytili po 5 rokoch by sme boli najstastnejsi na svete 😊
11. sep 2015
aj jaaaa :D
11. sep 2015
Aj ja by som poprosila no taky fakt nakazlivy ☺
11. sep 2015
Ani ja som este nedostala bacilky 😄
11. sep 2015
Ja by som chcela byt takymi bacilmi nakazena 😉