icon

Kto este nedostal tehu bacilky??? Napiste koment a mozno nejaky priletiiiii 🙂 👾

avatar

Ja by som chcela byt takymi bacilmi nakazena 😉

11. sep 2015
avatar

Jaa. Prave tento tyz.sme sa rozhodli dopriat suuurodenca 🙂

11. sep 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Aj jaaaa

11. sep 2015
avatar

Aj ja poprosim,dakujem

11. sep 2015
avatar

ja po nich túžim 🙂, ešte som nedostala, a tak dlho čakám....

11. sep 2015
avatar

No jaaaaaaa....chceme tretie babo po siestych rokach...mam aj strach ale chcemeeee...

11. sep 2015
avatar

Aj ja ☺este keby sa tak uchytili po 5 rokoch by sme boli najstastnejsi na svete 😊

11. sep 2015
avatar

aj jaaaa :D

11. sep 2015
avatar

Aj ja by som poprosila no taky fakt nakazlivy ☺

11. sep 2015
avatar

@mi13, @leonor125312, @lenocka1108, @forinerka, @adamcek, @opicka2, @aisulka, @zelka13, @sisa1003, @jaruska18 Baby praje vám, aby sa vám sen o bábätku čo najskôr splnil 🙂

11. sep 2015
avatar
11. sep 2015
avatar

@tinka_14 dakujem mooooc 🙂

11. sep 2015
avatar

@tinka_14 Dakujem. Ja dufam, ze sa coskoro podari lebo som prednedavnom potratila :(

11. sep 2015
avatar

@tinka_14 dakujem ☺

11. sep 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ani ja som este nedostala bacilky 😄

11. sep 2015
avatar

@tinka_14 Ďakujem....dám vedieť..hihi

11. sep 2015
avatar

@tinka_14 Ďakujem zo srdca 🙂 Aj Tebe prajem, aby sa plnili Tvoje krásne sny 🙂

12. sep 2015
avatar

@tinka_14 dakujem :D

13. sep 2015