icon

Malá anketa o srdiečka 🙂
Pri starostlivosti o svoj chrup používam:
1. zubnú kefku
2. medzizubnú kefku
3. dentálnu niť
4. ústnu vodu

avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Vsetko 😂

23. feb 2016
avatar

Dentálnu niť

23. feb 2016
avatar

zubnu kefku curraprox, dentalnu nit z lidla a ustnu vodu listerine :D a pastu sensodyne kedze mam citlive zuby

23. feb 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Vsetko okrem ustnej vody,z tej ma naťahuje ako žabu ja to proste nemôžem,taktiež ani nič na kloktanie hrdla pri chorobe,z tých prípravkov som zagrcaná až za ušami😁

23. feb 2016
avatar

Ja 1,2,4😊

23. feb 2016
avatar

Ja vsetko srdcko, este jednokefku,kazdy zub zvlast,bavim sa so zubmi 30 minut

23. feb 2016
avatar

1,2,4 🙂

23. feb 2016
avatar

všetko🙂

23. feb 2016
avatar

Kefku🙂

23. feb 2016
avatar

1,2 - medzizubnu kefku nosim dokonca pri sminkach v kapsicke

23. feb 2016
avatar

1,2,5- skrabka na jazyk

23. feb 2016
avatar
23. feb 2016
avatar

1 a obcas 4

23. feb 2016
avatar
23. feb 2016
avatar

1,2,3 pravidelne, 4 občas 🙂

23. feb 2016
avatar

Všetko

23. feb 2016
avatar

Vsetko okrem nite

23. feb 2016
avatar

iba kefku a zubarka mi hovorila ze ustna voda je zla a moze sposobit rakovinu - zabija aj dobre bakterie

23. feb 2016
avatar
23. feb 2016
avatar

1,2,4 + jednozväzková kefka a 3 občas

23. feb 2016
avatar

1,4, 🙂

23. feb 2016
avatar

Vsetko

24. feb 2016
avatar

Ja vsetko 🙂

24. feb 2016