Malá anketa o srdiečka 🙂
Pri starostlivosti o svoj chrup používam:
1. zubnú kefku
2. medzizubnú kefku
3. dentálnu niť
4. ústnu vodu
Dentálnu niť
zubnu kefku curraprox, dentalnu nit z lidla a ustnu vodu listerine :D a pastu sensodyne kedze mam citlive zuby
Vsetko okrem ustnej vody,z tej ma naťahuje ako žabu ja to proste nemôžem,taktiež ani nič na kloktanie hrdla pri chorobe,z tých prípravkov som zagrcaná až za ušami😁
Ja 1,2,4😊
Ja vsetko srdcko, este jednokefku,kazdy zub zvlast,bavim sa so zubmi 30 minut
1,2,4 🙂
všetko🙂
Kefku🙂
1,2 - medzizubnu kefku nosim dokonca pri sminkach v kapsicke
1,2,5- skrabka na jazyk
1,2,4
1 a obcas 4
1,3,4
1,2,3 pravidelne, 4 občas 🙂
Všetko
Vsetko okrem nite
iba kefku a zubarka mi hovorila ze ustna voda je zla a moze sposobit rakovinu - zabija aj dobre bakterie
2, 1, 4
1,2,4 + jednozväzková kefka a 3 občas
1,4, 🙂
Vsetko
Ja vsetko 🙂
Vsetko 😂