Ahojte. Podla vas je zbytocne kupovat termoflasku dietatu do skoly? Bude prvak. Videla som take pekne v pepcu.
Moj ma z pepca, v zime v nej mava caj a ked je teplo, vodu
Máme z pepca sú super ja odporúčam
Nie je,moji nosia termosku celu jesen aj zimu.
Moji v zime nosia termosku aby nemali ľadovú vodu
Nam sa termoska isvedcila celorocne. Nosi v nej “len” vodu, ale v zime mam istotu, ze nepije ladovu a v lete, ze nepije prehriatu.
Naša má a nosí čaj,vodu
Moja nosí iba prázdnu fľašu a v škole si ju naplní. Pije čistú vodu, tak načo by nosila zbytočne o pol kila ťažšiu tašku. Chodí pešo.
Aj moja 10r ma roky iba z Pepca termosku, netečie, dlho vydrží horúce a preto aj t
Teraz idem aj prvákovi dať termosku z Pepca 😜
Tak kupili sne nakoniec z Pepca Mimoňovsku, stala 10€,co pozeram na nete, tak su dost drahe tie termosky, takze cena prijatelna, snad splni účel. Akurat rozmyslam, ze kupim asi aj mensiemu, lebo v tychto teplach je voda za chvíľku ako teply caj😵🙈
ak mu chceš do školy dávat čaje, tak ok. Ale my dávame iba vodu, takže za nás termoflaška zbytočnaa