
takto ešte nie... ešte 2 týždne a stopro! 😉 Asi prestanem obiehať ako družica chladničku a začnem obiehať police s knihami. Mám cca 600 a takmer stovka neprečítaná 🙂

Úplne ako môj syn 🤔🤭🙄🤷♀️😂
jáááá už iba víno pijem, všetky dobré sladké/slané mlsky som už požrala...necvičím už 3týžne, tak si na to aspoň pripíjam 👅
ja mám jediné šťastie, že držím každoročný veľkonočný pôst od cukru, tak aspoň sladkosti nepožieram 😀...ale ak nás bude minister držať v karanténe ešte nejaký ten týždeň, bikinovú postavu na pláži rozhodne ani tento rok nepredvediem 😀
@tomiholjubavi tak práve cukrový pôst ma obchádza oblúkom... celý rok... hajzel... akurát mám pred sebou 300 g Milku. Tretia rada práve padla. Idem ju odložiť... nie, ešte jeden rad mi neublíži... 😒... už ma nemáš rada? 😕
@10zabka a to ti ako napadlo? 🙂 neviem sa dočkať, kedy prejde choroba a dôjdeš sa konečne predstaviť, svokrička 🙂
@tomiholjubavi len aby si ma spoznala... vzdelaná, ale o 10 kíl naviac 😉
@tomiholjubavi si predstav ale kolko ludi bude moct povedat ze su "christmas body ready" uz v marci/ aprili 🙂 to sa holt nepodari kazdemu
Uplne. Som zvedava ci sa v byte pomestime ked to skonci 😂
@nikaella aj moje dva bochníky budú musieť chodiť na intenzívnejšie prechádzky, len čo prejde zákaz 😀
80% pacientov s koronou, ktori v holandskych nemocniciach lezia naponeni na dychacich pristrojoch, maju nadvahu (uvadza minister, potvrdzuje primar jisky z velkej nemocnice)...
😮🙊



