tratatundra
16. máj 2022
677 

Poďme spolu cestovať po Slovensku

Byť v správny čas na správnom mieste. Aj tak sa dajú definovať udalosti posledných dní.

Predstavte si, že máte miesto, kam sa radi vraciate. Miesto, kde sa cítite ako doma. Miesto, kde vaše deti žiaria šťastím...

Ja som vám o takom mieste prišla povedať. Ako mama. Ako mama, ktorá si občas potrebuje oddýchnuť, ako mama dvoch potvoriek, ktorým miesto desiatok kíl hračiek chcem dať zážitky, ako mama, ktorá chce tvoriť ich spomienky na detstvo.

Mnohé z vás v uplynulých dňoch zaznamenali, že takým miestom sa pre nás stali Trinity Hotels. Sieť hotelov, ktorá prišla s originálnym konceptom s označením „baby-friendly". Zhodou bláznivých okolností som vám pred pár dňami o ňom prišla na Modrého koníka povedať ako tá mama, ktorá si to zažila a bola okúzlená. od dnešného dňa vám ho však budem postupne odhaľovať ako Ambasádorka. 

Občas stačí vhodiť mincu do fontány a prianie sa proste splní... 

V nadchádzajúcich mesiacoch spolu budeme cestovať po Slovensku. Verím, že sa mi podarí zoznámiť vás nielen s hotelmi Trinity a ich unikátnym prístupom k deťom, ale tiež s krásami Slovenska. Budem rada, ak si budeme navzájom odovzdávať tipy na cestovanie a výlety s deťmi. Ja sama sa pokúsim vám ich čo najviac sprostredkovať. Dúfam, že moje ambasádorovanie bude poriadna jazda a to nielen po Slovensku. 

A kto vlastne som? Volám sa Katka. Som mamičkou dvoch detičiek - Katky a Benjaminka. Katka má sedem, Benji štyri. Fušujem do remesla rôznym profesiám, napríklad aj učiteľom či fotografom. Som tak z každého rožku trošku. Mám rada život, cestovanie, dobré jedlo, pohyb a pivo. V pravidelných intervaloch mením adresu bydliska a už dnes sa teším, kam ma život zaveje najbližšie...

Nevlastním patent na život, ani na rodičovstvo, ale verím, že ako Ambasádorka vám budem môcť ponúknuť aj niečo zo seba, možno vás inšpirovať, motivovať, sprostredkovať vám informácie, ktoré budem považovať za zaujímavé a užitočné, spríjemňovať vám chvíle online.

Tak, čo dodať? Ďakujem tímu Modrého koníka a Trinity Hotels za túto úžasnú príležitosť a budem sa veľmi tešiť na príjemný čas strávený s vami.

#trinity

Chcem sa opytat na koho sa mam obratit s tym, ze som vyhrala tu na MK pobyt v Trinity hotels s fotenim a doposial sa mi nikto neozval!

17. máj 2022
tratatundra
autorAMBASÁDORKA

@gabrielka94 Dobrý deň. Napíšte mi, prosím, správu, skúsim poriešiť ☺️

17. máj 2022

Ahoj 🙂 na toto ambasádorovanie sa teším, bude veľmi rada sledovať tvoje príspevky 🙂 želám ti veľa úspechov na MK 🙂

17. máj 2022
tratatundra
autorAMBASÁDORKA

@1kriosa1 Ahoj. Ďakujem, verím, že nesklamem 🙂

17. máj 2022

@tratatundra písala som😉

17. máj 2022

Začni písať komentár...

Odošli