Výsledky vyhľadávania pre slovo #trinity

  Zruš hľadanie
  tratatundraAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    9. aug 2022    

  FANFÁRY prosím! Súťaž o dvakrát dva vstupy do seneckého SAI Wellness máme úspešne za sebou! Šťastie sa tentokrát usmialo na @nelly91 a @nancy666. Srdečne gratulujem! Ozvem sa vám do IP.

  Čoskoro sa môžete tešiť na ďalšie súťaže o atraktívne ceny od Trinity!

  Všetkým ktoré ste sa zúčastnili, posielam aspoň srdiečka pre radosť. 🙂

  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  7. aug 2022    

  Využite posledné hodiny súťaže o dva vstupy do SAI Wellness. Dnes si síce oslavujem ja, ale obdarujem dve z vás
  https://www.modrykonik.sk/blog/tratatundra/message/kedze-dovolenky-su-predovsetkym-o-oddych-fi0hz5/

  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  1. aug 2022    Čítané 1736x

  Krajina, ktorá má všetko. Stačí to objaviť. + SÚŤAŽ

  Obdobie dovoleniek je v plnom prúde. Cesty zaplnili po strop naplnené autá smerujúce na juh, oblohu križujú desiatky lietadiel plných dovolenkárov. Áno, dva roky zákazov a uzavretých hraníc v ľuďoch vyvolali akúsi potrebu cestovať za ne. V podstate sa nie je čomu čudovať. No nezabudnuteľnú dovolenku môžete zažiť aj na Slovensku. Ja vám ponúkam niekoľko dôvodov, prečo zostať v našej krásnej slovenskej zemi. A to napriek tomu, že som tiež týždeň strávila v slaných vodách Iónskeho mora, z čisto terapeutických dôvodov.

  1. Faraónova pomsta, cestovateľská nevoľnosť a iné nepríjemnosti

  Začnem dnes z ostra, pretože moja najčerstvejšia dovolenková spomienka je úzko spätá s toaletou a čiernym uhlím. Nuž, chceme alebo nie, taká je realita a osídlenie baktériami v „exotike” nemusí sadnúť každému. A hoci nepijete vodu z kohútika, môže sa stať, že sa zdravotným ťažkostiam nevyhnete. A stráviť pobyt pri mori v posteli, poťažmo na porcelánovom tróne, to nechcete. Nie je vylúčené, že sa vám niečo podobné stane aj na Slovensku, ale je to ďaleko menej pravdepodobné. Navyše, nie je nič ľahšie ako zbehnúť do lekárne a kúpiť známe lieky. Horšie to je, keď sa cudzokrajnej magistre snažíte rukami-nohami vysvetliť, ako veľmi zle vám je. (Podobnosť s realitou nie je náhodná, spomienka na prvý júlový týždeň je totiž u mňa stále živá.)

  zdroj: pexels.com

  2. Letoviská na prasknutie

  Verte, či nie, Slováci nie sú jediný národ, ktorý sa pod vplyvom opatrení proti pandémií cítil odrezaný od sveta. Osuška na osuške, ležadlá pri bazéne „zarezervované” od skorého rána, keď vy, ako správni dovolenkári, ešte sladko spíte. Tie na pláži za šialený poplatok, ktorý dosť pokrivkáva v pomere cena-výkon. Taká je realita dnešných dní. Navyše veľký dopyt, aj zvyšovanie cien všetkého, na čo si spomeniete, tlačia ceny do astronomických výšok. A to vrátane letiskových a palivových poplatkov.

  3. Hory, pamiatky, pláže

  Možno to vyznie pateticky, ale všetky krásne veci v sebe nesú kus patosu. To sú fakty. A naša malá krajina je krásna! Rozmanitá, proste ideálna pre dovolenku. Máme veľhory. Ten, kto miluje horskú turistiku a rád sa v lete schladí, by určite nemal vynechať pobyt v Tatrách. Máme aj bohaté prírodné a kultúrne dedičstvo. Milovníci pamätihodností, miest, ktoré dýchajú históriou, si tiež prídu na svoje. Mnoho utešených miest na Slovensku proste musíte navštíviť! Boli ste už napríklad v Banskej Štiavnici?

  A komu na Slovensku chýba more, nezúfajte. Až takmer 50 000 km má riečna sieť Slovenska. Len vo Vysokých Tatrách nájdeme 175 plies. Minerálna voda vyviera zo 1470 prameňov. A to nehovorím o množstve prirodzených aj umelých vodných nádrží. O turistické strediská na brehoch vodných plôch, ani o pláže dostupné širokej verejnosti na Slovensku proste nemáme núdzu.

  Vedeli ste, že Hotel Senec má na brehu Seneckých jazier vlastnú pláž dostupnú len pre hotelových hostí?

  4. Podporíte podnikanie, infraštruktúru aj cestovný ruch na Slovensku

  Cestovný ruch na Slovensku sa pomaly zdvíha z popola, avšak na to, aby rozvinul svoje krídla naplno, potrebuje predovšetkým nás, domorodcov. A aj preto, aby to cestovný ruch mal ľahšie a dovolenky boli pre ľudí dostupnejšie, od 1. januára 2019 prišiel do platnosti zákon o rekreačných poukazoch. Tie si môžete uplatniť len na pobyty v rámci Slovenska. Predstavujú príspevok až 55 % z celkovej výšky výdavkov v hodnote maximálne 275 €. To znamená až 550 € na dovolenku pre rodiny, kde obaja rodičia pracujú vo firme s viac ako 50 zamestnancami viac ako 2 roky.

  5. Nepotrebujete poznať cudzie jazyky

  Občas sa stane, že na zahraničnej dovolenke delegát nie je po ruke. Ak vtedy neovládate angličtinu, či miestny jazyk, tak buďte radi, ak dôjde len na milé trapasy. Neznalosť jazyka vás totiž môže dostať aj do poriadnej šlamastiky. Na Slovensku sa vám to zaručene nestane. A čo viac, všetkým budú rozumieť aj vaše deti. A ak by sa teda aj niekde zatúlali, cestu k vám určite bez problémov nájdu. Rovnako sa nemusíte obávať, že by nerozumeli animátorom a z animačného programu na hoteli nemali nič.

  TIP: Animačné programy sú po celé leto v hoteloch siete Trinity absolútne peckové! „Animačný program v hoteloch siete TRINITY neznamená len návštevu animátora dvakrát denne pri bazéne. Je to celodenná zábava. Čakajú na vás jogové rána, zábavné hry a aktivity počas celého dňa, súťaže, koncerty maskotov, bubnová šou, penové párty, tvorivé kreatívne dielne, mobilné planetárium, či kúzelníci. Prosto zábava za každého počasia,“ hovorí Iveta Petrušová, manažérka animačného tímu a dodáva: „Každý hotel má navyše svoje vlastné kino Mediatro, v ktorom premietame deťom rozprávky. Taktiež si rodičia môžu spolu s deťmi niečo ukuchtiť v našom kulinárskom štúdiu Foodie spolu s našimi šéfkuchármi a nebude chýbať ani voda! Veľa vody v našom Aquaparku a vodných svetoch 4 Elements“. 

  6. Máme čo ponúknuť

  Slovensko sa proste oplatí precestovať. Máme tu, okrem mora, z každého rožku trošku. Vrátane tropických teplôt, ak na nich počas dovolenky trváte. Ak, naopak, nie, skryť sa pred nimi môžete do jaskýň, schladiť v plese… Miestna gastronómia síce nie je exotická, ale určite sa oplatí navštíviť salaš či kolibu a pochutnať si na čerstvých miestnych delikatesách. Ak ste z juhu, neodoláte podtatranským haluškám, severania naopak na juhu určite musia skúsiť „halászlé” alebo pravý maďarský paprikáš či perkelt. Dovolenka na Slovensku môže byť jednoducho plná spoznávania a vyrovná sa tej zahraničnej.

  Tak čo? Kde strávite vy vašu letnú dovolenku?

  ______________________________________________

  A keďže dovolenky sú predovšetkým o oddychu, pripravili sme si pre vás spolu s Trinity hotels & resorts SÚŤAŽ o dvakrát dva vstupy do SAI wellness a pre vašich drobcov merch Kamarátov z Trinity.

  Zapojte sa do súťaže o tento balíček pre mamičku a deti. SÚŤAŽ NÁJDETE TU.

  tratatundraAMBASÁDORKA
  28. júl 2022    

  Zdravíme vás z Akvaparku Senec! V rámci ubytovania v Hoteli Senec máte vstup voľný. 😍 Myslím, že ja dnes odtiaľto deti nedostanem. 🤣🤣🤣

  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  26. júl 2022    

  Facebooková súťaž s Trinity je v plnom prúde! Mrknite aj vy: https://www.facebook.com/178388552220044/posts/...

  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  18. júl 2022    

  Dnes som bola TU! Hotel Senec aka centrála celej siete Trinity. A viete čo? Budeme súťažiť! O naozaj hodnotné ceny! Sledujte ma, aby vám nič neuniklo! Bude to totiž VEĽKÉ!!!
  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  12. júl 2022    

  Milé dámy, absolvovali ste niekedy pobyt v niektorov z hotelov Trinity? Prosím, podeľte sa o svoju osobnú skúsenosť a pomôžte ďalším mamičkám pri výbere dovolenky na Slovensku. Páčilo sa vám? Dajte o tom vedieť. Samozrejme, dajte vedieť aj v prípade, ak bolo niečo, čo by bolo možné zo strany Trinity zlepšiť.

  Svoje recenzie môžete pridávať tu: https://www.modrykonik.sk/recenzie/trinity-hotels-resorts/

  Vyberte ten „svoj" hotel, kliknite na Napíš skúsenosť a podeľte sa o svoje hodnotenie.

  Dajte hotelu 1-5* a vymenujte plusy a aj mínusy, ktoré váš pobyt mal.

  Na konci prázdnin vyberiem tri z vás, ktorým pošlem malý daček z merchu Kamarátov z Trinity.

  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  9. júl 2022    

  Gýč ako bič. Nedávno som sa vás pýtala, či chodíte na dovolenky bez detí. Ja mám jednu takú za sebou. A poviem vám, že som si naozaj oddýchla tak inak. Navyše, mnoho vecí by sme nezažili s deťmi. Takže hoci mi chýbali a volali sme si každý deň, tohtoročné more bolo za 1*.
  Na skútri sme prešli kompletne celý ostrov Zakynthos. A zhodli sme sa, že dovolenka je vždy len taká dobrá, ako si ju spravíte. ☺️ A ani si neviete predstaviť, koľkokrát sme spomenuli #trinity, aké skvelé sú ich hotely a čo všetko nám v tom gréckom "akože štvorhviezdičkovom" chýbalo. Fakt sme boli z ubytovania veľmi sklamaní. Našťastie nám to ale vietor z plachiet nevzalo. 🤗

  (4 fotky)
  tratatundraAMBASÁDORKA
  8. júl 2022    

  Takéto západy slnka môžete zažiť na terase Hotela Sitno vo Vyhniach. 😍 Romantika ako vyšitá.

  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    4. júl 2022    

  Mrknite na príklad programu animácií počas leta v hoteli Atrium. Proste nie je kedy sa nudiť.
  Ak ešte nemáte plán na leto a chcete si oddýchnuť na mieste, kde si to aj deti naozaj užijú, mrknite do appky Trinity Hotels & Resorts na kompletný program pre každý z hotelov v sieti.
  Appka na stiahnutie tu: https://play.google.com/store/apps/details?id=s...
  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    30. jún 2022    

  Trochu proma takto na sklonku posledného školského dňa.
  Ak si zervujete pobyt v Hoteli Senec v termíne 10 – 14. júla s promokódom AQUALETO2022 a získate vstupenky do Aquaparku Senec pre celú rodinu ZADARMO. 😍

  Ponuka platí iba pre prvých 20 rezervácii 😉

  Bližšie informácie: https://hotelsitno.sk/pobytovy-balik-leto

  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  24. jún 2022    

  Piatkom začína víkend v Trinity!!! Síce nie ten náš, stále si v piatok spievame tú ich: "Už teraz sa neviem dočkať, kedy bude piatok, v hoteli ma bude čakať môj kamarát škriatok." 🤗🤗🤗 A malých výletníkov vždy pri check-ine čakajú takéto či iné dobroty ❤️
  Krásny horúci piatok všetkým. ❤️

  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    19. jún 2022    

  Kamarátov z Trinity si obľúbia aj dospelí. 🤣 Hlavne takí ako my. 🤪 Keď totiž s animátormi trávite celé dni a oni si potom nasadia obrovské hlavy, je to proste taká celkom vtipná role play. 😁 A deti ich zbožňujú (tie ktoré sa ich neboja). #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    16. jún 2022    

  Založiť oheň, orientovať sa v prírode aj prežiť v divočine... To všetko sa detičky môžu naučiť každý piatok počas celého leta... 🤩 S Kopkom a Svetluškou sa premenia na ozajstných skautov! 😍😍

  Info o pobytoch nájdete tu: https://hotelsitno.sk/pobytovy-balik-leto

  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  13. jún 2022    

  Už sa nám to pomaly kráti. Ani sa nenazdáme a máme tu prázdniny! Kúpačky, vyvaľovačky na slniečku, turistika, výlety... A mňa by zaujímalo, či v rámci dovoleniek a služieb hotelov využívate hotelový wellness. Chodíte do sauny? Na masáže?
  Ja sa priznám, nie som veľmi wellnessový typ a napríklad aj vírivky ma desia. Ale taká dobrá masáž nikdy nie je zlá, čo vy na to? Ako to máte vy?

  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  3. jún 2022    

  Z Fíha Tralala nikdy nevyrastie. ☺️ A asi ani ja. Viem, že je to taká kontroverzná postavička, ale ja ju mám proste rada. Je tu niekto, kto ju má tiež rád? Dajte lajk!

  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  2. jún 2022    

  Zajtra máme namierené za Skalkom a Ozvenkou. Víkend pre deti ako oslava ich sviatku nielen s Kamarátmi z #trinity, ale tiež s Fíhou je môj darček pre tých mojich drobcov ku Dňu detí. Pevne verím, že si 4 dni v Tatrách náramne užijú. 😍

  tratatundraAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    1. jún 2022    

  🥳Spolu s Kamarátmi z #trinity prajeme krásny Deň detí nielen všetkým vašim detičkám, ale aj každému jednému dieťaťu vo vás dospelých. 🥳
  Nezabudnite ich rozmaznávať (tie vaše vnútorné deti) robia totiž naše životy oveľa znesiteľnejšími. ☺️ Slovami klasika:

  „Dospelí čakajú celý týždeň na piatok, celý rok na leto a celý život na šťastie. Deti nemajú čas na hlúposti, sú šťastné tu a teraz."

  tratatundraAMBASÁDORKA
  31. máj 2022    

  Ahojte. Dnes mám pre vás dovolenkovú anketku. Chodia s vami na dovolenky aj vaši chlpatí členovia rodiny? A ak nie, kde ich nechávate? V psích hoteloch? U známych? Doma?
  U mňa toto bola vždy najväčšia dilema, ale na väčšine dovoleniek bolo toto chlpaté ohreblo s nami. Ako to máte vy?

  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  29. máj 2022    

  Keď už som tu cez týždeň spomínala exotické jedlá... Náš dnešný obed v kuchyne Vojta Artza. Paella ❤️

  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  29. máj 2022    

  Ako trávite víkend? My dnes v Hoteli Senec na Dni detí s #trinity 😍

  tratatundraAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    29. máj 2022    

  Trinity Hotels & Resorts si pre detičky pripravili jedinečnú oslavu Dňa detí v Hoteli Atrium. Víkend detí nielen so škriatkami Skalkom a Ozvenkou. K nim sa totiž pridá oveľa slávnejší skriatok Fíha Tralala. Programom nabitý víkend pod Slavkovským štítom spojený s otvorením vynovených izieb s výhľadom na Tatry sa bude konať už ďalší víkend 3.6.-5.6.
  Viac informácií tu ➡️➡️➡️ https://atriumhotel.sk/pobytovy-balik-grand-ope...

  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  26. máj 2022    

  Každý rodinný tematický pobyt v hoteloch Trinity je od začiatku do konca plne zameraný na deti. Od welcome drinku s ktorým si môžu pri príchode strngnúť s dospelákmi, až po úplný záver, kedy sa s nimi lúčia maskoti... Pre deti jedinečný zážitok. A práve tento zážitok vám chcem v nadchádzajúcich týždňoch predstaviť z blízka. 🤗 A možno vám ukázať, že sa pobyt v #trinity naozaj vyplatí.

  tratatundraAMBASÁDORKA
  23. máj 2022    

  Maminky, čo vy a tobogány? Ja sa priznám, akonáhle sa ocitnem v aquaparku či vodnom svete s tobogánmi, mením sa na dieťa a nič ma nezastaví. Inak tomu nebolo ani v Hoteli Sitno, kde som sa s deťmi poriadne vyšantila. A kľúčom k úspechu je ísť do bazénov v čase, keď zvyšok osadenstva hotela smeruje na večeru. 🤪 To sme mali bazény a tobogány pre seba. 🥳 Zdieľajte moje nadšenie s jašenia sa vo vode? Ja to MI LU JEM!

  #trinity

  tratatundraAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    19. máj 2022    

  Anketa: Aké je vaše najobľúbenejšie miesto na našom krásnom Slovensku? Kde rady trávite dovolenky či víkendy?
  Ja, napríklad, milujem Počúvadlianske jazero. Nijak racionálne to nedokážem odôvodniť. Proste to tam má pre mňa úžasné osobité čaro. 😍 A chystám sa tam aj tento rok 🤗

  #trinity