icon
avatar
ujaju
Správa bola zmenená    26. aug 2024    

Neviem síce kde stojí zmrzka 2€, ale aj 1.30€ už mi príde mega veľa, radšej si dám veru nanuk 😅

1
avatar

U nás v malom meste stojí 1,5. Akože ľudí tam býva kopec. 🙈

26. aug 2024
avatar

U nas stoji od 2 eura vyssie ( byvam BA - Stare Mesto), niekde aj 3 a viac. V minulosti sme chodili castejsie, teraz 1x do tyzdna alebo raz za dva tyzdne...

26. aug 2024
avatar

U nas 4,5 za kopcek 🤦🏼‍♀️

26. aug 2024
avatar

my kupujeme veľké balenie v Metre a to máme traja na dlho... zmrzlinu v kornútku sme mali toto leto asi 2x

26. aug 2024
avatar

@oriesocek hradná točená v reštike v areáli hradu 1,70 bola som milo prekvapená

26. aug 2024
avatar

@miskakyska dakujem za typ. Deti maju radi tocenu, tak ich zoberiem, neboli sme tam, takze nemam prehlad a mame to par metrov od bytu

26. aug 2024
avatar

Ide aj o to,že vienetta je super industriálna zalezitost,xy ingrediencií
Zmrzlina by mala byt zdravšia a určite čerstvejšia zalezitost
Mne osobne je to jedno,nebazim za tým
Ale keby som si mala vybrať-určite vyberiem super Taliansku (napr) zmrzlinu urobenú na pár dni ako tovar zmrazený možno min rok

26. aug 2024
avatar
ujaju
autor

@jablkovastrudla Preboha, to je kde? 🙈

26. aug 2024
avatar

@ujaju Irsko. Viem ze su tu ine platy ale ver ze aj uplne ine vydavky 9 eur za dva kopceky, som dlho rozdychavala 😬

26. aug 2024
avatar

ja zas vienetu môžem...

26. aug 2024
avatar

centrum BA vsade zacina kopcek 2.5e
ak je niečo špeciálne na nej tak 4e
a rad je teda pri každej cele leto

26. aug 2024
avatar

tak aj hranolky kupim mrazene cca za 2 eura a predsa detom kupim v meste mini vanicku za 2,50 ... aj do restauracie ideme aj ked doma je to lacnejsie ... vzdy to tak bolo a vzdy bude

26. aug 2024
avatar

My v piatok v BA, v starom meste kopček 2,50, platila som 12,50 za 5 kopčekov, no ale mne nechutila vôbec.
U nás doma v malom meste je 100- krát lepšia, kopček za 1€.

26. aug 2024
avatar

@sissi07 my tak isto , v KE za 2,50 a bola fakt že hroznáá , predtým sme boli vo Svite za 1 euro a jeden kopček ako dva, taká obrovská a tá bola mega ,,originál Jadranská.. mňam. Sú nenažratí vo väčších mestách a keby to aspoň chutné bolo...

26. aug 2024
avatar

BA časť Rača 1,5-2€ kopček

26. aug 2024
avatar

@jablkovastrudla dúfam že je aj pozlátená 😂

26. aug 2024
avatar

Dámy,ak máte niektorá možnosť odporúčam zmrzlinu od tohoto pána,akože brutálne dobrá 👌Kostolianska zmrzlina 👌

26. aug 2024
avatar

U nás 0,80e alebo 1,00e za mega kopec, takže druhý ani človek nepotrebuje. A je veľmi dobrá, krémová.

26. aug 2024
avatar

@sissi07 v BA musis vediet kam ist😉

26. aug 2024
avatar

@sissi07 a kde ste boli? My chodime hlavne Luculus, niekedy Arthur.

26. aug 2024
avatar

@oriesocek luculus sú super aj tá vegie... Syn keď nemohol mliečne to bolo ako balzam že robia aj také a nie len ovocné sorbety

26. aug 2024
avatar

@lujzamisko ja som si dala zmzlinu v jednej malej dedine. Som si myslela, ze na jogurtovej sa nic pokazit neda, dostala som obrovsku masu, co sa nedalo zjest. Nezjedla som ju vobec. Sice stala 1,20, ale bolo to nieco umele, praskove.. takze radsej raz za cas nejake mango alebo malinu, pripadne aj cierny nugat v luculuse... Ako velke presladene ani neviem co to je...

26. aug 2024
avatar

neviem kolko stoji vienete ale teda v obchode išla riadne hore, minule som chcela kupit algidu že 8€ vanička som len pozerala ..haagen že 9 tu máme radi 465 ml ako že noo
takže ten koček fakt dobrej zmrzliny 1,20 dám

26. aug 2024
avatar

@oriesocek
@lujzamisko no mne teda luculus ani arthur nechutia... alebo teda - nie sú zlé, ale ani zas nič wau.
Mne najviac chutí v devínskej favor.it alebo v biskupiciach cookies a ešte celkom dobrá bola moritz v centre (tam kde bol arthtur predtým ako sa presunuli)

26. aug 2024
avatar

U nas v meste kopcek 2,5e a vegan pistaciova aby malo nebolo,tak 4e. 🤷‍♀️

26. aug 2024
avatar

@lujzamisko Presne,ja tiez len na tieto drahsie vege chodim,lebo vsade maju vyber cele leto jahoda/mango a jedine Arthur a Luculus maju aj take kremove ako pekanova,pistaciova a to je uplny zazitok.

26. aug 2024
avatar

Ja najlepsiu zmrzku,co som kedy jedla u nas bola v Mandoline v Bojniciach. Remeselne gellatto, ale nefarbene,prirodzene chute,tuha...Kazdu co sme ochutnali bola ako doma vyrobena. V matovej boli rozsekane kusky maty,nielen pridana zelena farba,ako byva v tych lacnych. Stala 1,80 a uz aj to sa mi zdalo oproti tym nasim 2,50 ako super lacne.

26. aug 2024
avatar

@sissi07 tak hlavne najom u vas v meste je o inych cislach sko v centre BA.
Koun ma vybornu zmrzlinu.

26. aug 2024
avatar

V KE aj 2,50, či 2. Práve minule som hovorila kolegyni, že môže byť ja neviem aká dobrá, a remeselná a čo ja viem čo, za tú sumu mi už ani nechutí

26. aug 2024
avatar

@oriesocek Arthur sme boli, ľudí plno, v takom rade sme stáli, ale mne nechutila, tak sme dali potom ešte v Luculus tá bola lepšia.

26. aug 2024
avatar

@natalka13 veď ja to chápem, že v BA sú iné ceny ako v malom meste, či ideš na kávu, do reštiky, alebo na zmrzku.
Koun nepoznám, kde to je?

26. aug 2024
avatar

V Kauflande mali lyzicky na naberanie zmrzliny za 1€.

26. aug 2024
avatar

U nas 1-1,20€, sorbety sú o par centov viac. Ale som v sobotu zirala, v Hranovnici 80 centov/kopcek. A teda neobtieral mladý pan naberacku.

26. aug 2024
avatar

Akcia v Žiline - jedna zmrzlina 5€

27. aug 2024
avatar

@iwesska presne. Mňam asi viem kam idete štvrtok

27. aug 2024
avatar

@iwesska keď si bj tak podľa mňa najlepšiu majú v lehote pod Vtáčnikom...chodili sme tam ku prastarkej

28. aug 2024