icon

Ake mate zlozvyky? 😀 Podelte sa 😂

avatar

Ja si neviem prestať okusovať kožičku pri nechtoch 😀 🙈

26. mar 2026
avatar

Čím som staršia, tým ich je menej. Akoby som na ne zabúdala 😂 alebo čo.

26. mar 2026
avatar

Prokrastináciu

26. mar 2026
avatar
@larsen

Čím som staršia, tým ich je menej. Akoby som na ne zabúdala 😂 alebo čo.

@larsen

sticker
26. mar 2026
avatar

Lúskam semiačka cez víkend o polnoci keď všetci spia 🤣🤣🤣 No kto ma prekoná 🤣🤣🤣🤣

26. mar 2026
avatar

sladke ku kave ☕. 🙊

26. mar 2026
avatar
@bubchen86

Lúskam semiačka cez víkend o polnoci keď všetci spia 🤣🤣🤣 No kto ma prekoná 🤣🤣🤣🤣

@bubchen86 tekvicove? 😀 😀

26. mar 2026
avatar

Zabúdam 😀 Niečo poviem a v sekunde viem zabudnúť že čo 😀

26. mar 2026
avatar
@beata_ra

@bubchen86 tekvicove? 😀 😀

@beata_ra Nie slnečnicové 🤣 a Najlepšie na tom je že ich kupujem skreckovi a nenapadne mu ich vyjedam a stále dokupujem 🤣

26. mar 2026
avatar

to mi pripomina ten vtip "Kedysi som bola namyslená, ale teraz už nemám chybu"

ohryzam si nechty

26. mar 2026
avatar

Zlozvyk možno nie, prídem domov z práce idem si ruky umyť...a umyjem umývadlo, vodovodnú batériu, zrkadlo, prezlečiem sa a vlasy zopnem štipcom. Toto som ja .. dookola utieram linku, sporák, neznesiem v dreze riad, detto jedálenský stôl.. všetko odkladám a zas utieram...a tak dookola...🤣😅viem o tom...

26. mar 2026
avatar

Kričím za každú hlúposť 🙈 a samozrejme jej toho viac, ale momentálne sj nespomeniem😆

26. mar 2026
avatar

Nechávam otvorené dvere a šufliky na skrinkách, vážne to nevnímam a nerobím to naschvál 🤷🏻‍♀️ neviem uložiť veci hneď na poriadok… ja ten bordel jak keby nevidím a keď všetko dokončím potom všetko upracem

26. mar 2026
avatar

Chodím po dome a kontrolujem mužove,moje a malej papuče a ponožky či je už špinavá zem . Keď je špinavá papuča utieram ich 😂

26. mar 2026
avatar

vysavam niekolko krat denne, neznesiem spinu, vlasy.. cokolvek na zemi. tak isto ked je strapaty koberec, musim ho povysavat.

26. mar 2026
avatar

Ja ich mam dost 🫣.
1. Hryziem si usta z vnutornej casti 😏
2. Obcas ked mi je zima, tak sa namiesto toho, aby som sa poriadne obliekla osprchujem v horucej vode 😅 a rovnako mam tendenciu dlho vysedavat pod sprchou vo vani 🙈, vsak ved tam sa rozmysla najlepsie...
3. Casto preskakujem z jednej cinosti na druhu bez toho, ze by som tu prvu ukoncila a potom mam 100 veci rozrobenych naraz, z ktorych polovicu nikdy nedokoncim 😮‍💨.
4. Obcas jem priamo z chladnicky, az kym mi manzel nepovie, ze by ju bodlo uz zatvorit, lebo znej kvapka voda 😅🫣...
5. A menzelov favorit: Nechavam topanky priamo pred vchodovymi dverami 🤦

26. mar 2026
avatar

Ja chodim po dome a po kazdom a vsade zhasinam, sem tam aj ked su dotycni este v izbe 🙈🤣

26. mar 2026
avatar
@brendaa

Zlozvyk možno nie, prídem domov z práce idem si ruky umyť...a umyjem umývadlo, vodovodnú batériu, zrkadlo, prezlečiem sa a vlasy zopnem štipcom. Toto som ja .. dookola utieram linku, sporák, neznesiem v dreze riad, detto jedálenský stôl.. všetko odkladám a zas utieram...a tak dookola...🤣😅viem o tom...

@brendaa To je uz OCD,ale nemyslim to sarkasticky,fakt vazne - uzkostna porucha.

26. mar 2026
avatar

Hej😁😅, no ale zas ostatné veci v dome mi až také nevadia🤣, myslím, že som si tak zvykla, nie som z toho nervózna, mám to ako rutinu...deti majú rady poriadok a muž je skoro Monk tiež v určitých veciach...

26. mar 2026
avatar
@prabinka

Ja si neviem prestať okusovať kožičku pri nechtoch 😀 🙈

@prabinka toto robím aj ja 🙈pekne sa mi zahoja a znova začnem 🥵

26. mar 2026
avatar
@brendaa

Hej😁😅, no ale zas ostatné veci v dome mi až také nevadia🤣, myslím, že som si tak zvykla, nie som z toho nervózna, mám to ako rutinu...deti majú rady poriadok a muž je skoro Monk tiež v určitých veciach...

@brendaa ja tak robím popri umyvani zubov 🤭

26. mar 2026
avatar

1. Momentálne používam iba tyčový a robotický vysávač a muž sa potešil, že sa vybije. Lebo s normálnym som vysávala údajne vždy a dlho zrovna, keď on mal niečo v telke.🤣🤣 Ak zbadám smeti, kľudne vysávam aj o pol noci. Smeti sú moja smrť. 🤣🤣
2. Jem sladké hocikedy, našťastie to na mne ešte nie je vidno.🤣
3. Každý rok si poviem, že urobím len pár priesad a potom od februára nemôžeme otvoriť okná dokorán.🤣🤣
Ináč na nejaké zlozvyky nemám čas. 🤣🤣

26. mar 2026
avatar

Do včera som si myslela, že obhrýzanie nechtov mám už za sebou tak 30 rokov, no včera som si ich všetkých 10 ohrýzla. A poriadne, až sa hanbím teraz. Ešte som si všimla, že sa začínam rozprávať sama so sebou, aj v obchode, na ulici. A štvú ma otvorené skrine, zásuvky, to zatváram po každom doma.

26. mar 2026
avatar

* Ja si pocas pripravy surovin pri vareni zakazdym oplachujem ruky. Chytim cibulu, oplachnem ruky, chytim mrkvu, oplachnem ruky, chytim zemiak, oplachnem ruky,... niekedy mam pocit, ze sa viac umyvam nez varim. 😄
* Tohto som sa uz zbavila, manzel mal na to nervy - ked som vysavala, kazdy okolo koho som presla si musel pri vysavaci oprasit ponozky. 😄

26. mar 2026