Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Koľko ☕ je veľa ☕😂😂??

  veroena
  23. nov 2019    Čítané 222x

  Zvieratká nás nikdy nesklamú 😍

  Chcela by som najprv poďakovať za možnosť testovania hračiek Líšky a Prasiatka od Fisher-Price.

  Začnem s prasiatkom 🐷  Ten zaujal ako prvý 🙂

  Akurát máme obdobie "nočníka", dlho neposedí, ale nová hračka ho trošku zabavila a podarilo sa aj spraviť niečo do nočnìka :D Radosť bola veľká 🙂

  Ale teraz k hračke.

  Je to hračka, ktorú si deti zamilujú hneď. Páči sa mi, že hračka je farebná (mince), rozpráva a aj vibruje. Prasiatko obsahuje mince, ktoré dieťatko hádže do prasiatka. Prasiatko rozpráva, teda počíta, s dieťatkom, koľko mincí doň hodí. Dieťa sa tak veľmi ľahko naučí počítať, kedže prasiatko hovorí dookola, koľko minci už hodilo 🙂

  Mince su takéto krásne farebne 🙂

  Dieťatko vie stlačit aj ňufák prasiatka, vtedy tiež vydáva melódie a vibruje 🙂 Môj Mathias otváral bruško prasiatka a vkladal tam aj iné ako mince :D Ale hlavné je, že sa pohral 🙂
  Líška 🦊

  Líška má naučiť dieťatko liezť (ako som to videla v reklame). Môj Mathiasko ma 2 roky a tiež sa s líškou pohral a dlho 🙂 Dokonca ho učil si sadnúť (darmo som mu vysvetľovala, že to nie je psík :D).

  Líška má hlávku a chvostík (šušťí) plyšový 🙂 Má 3 tlačidlá, ktoré keď dieťa stlačí, svietia a líška sa pohybuje dopredu. Mathiasko mi vždy vysvetlí, kde má chvostík, úška, oči a nos.

  Čítala som, že keď sa to koleso pretočí, robí líška kotrmelce :D No naša ide len okolo, neviem, ķde som spravila chybu :D Ale musím vyskúšať, keď pôjde Mathiasko spinkat :D

  Farebné svetielka, zábavná hudba a mäkké textúry pomáhajú rozvíjať zrakové, sluchové a hmatové zmysly.

  Jediná negatívna vec, ktorú by som spomenula pri Líške, je asi cena :/ 

  Hračky odporúčam každému 👐, sú skvelé.

  Ďakujeme pekne za príležitosť.

  #test_fisherprice2 a #recenzia

  Tie malé pršteky 🙂

  #test_fisherprice2

  Keď môj Mathias učí líšku hapať :D
  Aj keď má čoskoro 2r vie sa zahrať aj s líškou :D napr ju učí ako si sadnúť :D
  darmo vysvetlujem že to nie je psík :D

  #test_fisherprice2

  veroena
  Správa bola zmenená    15. nov 2019    

  Líska bliká aj sa pohybuje 🙂 a prasiatko rozpráva a vibruje :D a sú tam tie pekne farebne mince čo dietatko si vie vhodiť do prasiatka a aj samo vybrať 🙂

  #test_fisherprice2

  veroena
  Správa bola zmenená    15. nov 2019    

  Pokus č.yx :D ale už aspoň posedí :D
  Aj vďaka novej hračke :D

  #test_fisherprice2

  Ružové prasiatko 🐷 a líška 🦊

  #test_fisherprice2

  veroena
  14. jún 2019    Čítané 231x

  FeelEco: eko čistiace prostriedky

  Rešpekt k prírode a úcta k životnému prostrediu

  Na začiatok by som sa chcela poďakovať MK za možnosť testovať produkty od FeelEco. Veľmi ma potešila správa, že vybrali aj mňa. Bolo to moje prvé testovanie a plne využiteľné, keďže môj malý syn je celý deň na dvore a neustále špinavý periem aj 4x do týždňa 🙂 A ja tehu🤰Skúsenosť so značkou som nemala, takže na produkty a ich testovanie som bola zvedavá. Tak som sa tešila a bola som milo prekvapená.

  V balíčku bolo: FeelEco odstaňovač škvŕň baby, FeelEco aviváž baby, FeelEco prací gél baby, prostriedok na umývanie cumlíkov a flašiek baby a FeelEco sprchový gél levanduľa a ylang-ylang.

  Teraz priamo k testovaniu. Začnem s tým, čo ma najviac zaujalo a čo bola pre mňa topka.

  FeelEco odstraňovač škvŕň:

  Tento produkt nám zachránil pár kúskov oblečenia kedže máme obdobie "odplienkovania" :D A s čistým svedomím ho môžem len odporučiť. Toto body na fotke už sme používali len doma, keďže párkrát sme mali "nehodu", teraz je znovu čisté a to som už použila zopár inych značiek. Boli už x-krát opraté, čiže som ani len nedúfala, že to pekne zlezie. Žiadna vyblednutá farba ani nič podobné. Aplikácia jednoduchá.

  Ako druhý v poradí prišiel na rad FeelEco sprchový gél levandule a ylang ylang:

  Kedže som tehu a môj nos aj pokožka sú citlivé na všetk, som sa ho popravde aj bála vyskúšať 🙂 Najprv otestovala moja mamina. A kedže mi vravela, že to vonia jemne a nepení, skúsila som aj ja. Veru som sa nevyhadzala ;) A to sa sprchujem len s detským sprcháčom. Takže sprchový tiež odporúčam 🙂

  FeelEco prací gél a aviváž:

  Tak na gél a aviváž si fakt potrpím :/ A na krásne voňavú bielizeň. FeelEco extra nevonia, ale čo ma prekvapilo, že prádlo bolo mäkkučke po vypraní už s porovnaním s Ariel Baby.

  Keďže mne vôņa nestačila, videla som na nete, že maju variantu aj s vônou ;) Tak možno vyskúšam aj ten gél 🙂

  Prostriedok na umývanie cumlíkov a flašiek baby:

  Kedže náš 1.5r syn stále pije mliečko večer, tak som mala na čom testovať. A mala som jednu staršiu flašku (tmava na spodku od čaju), ktorú sme už nepoužívali, ale som ju nevyhodila. Skušala som iné prostriedky a nič, tak som bola veľmi zvedavá, či to bude čisté.

  Úprimne už som túto flašu chcela vyhodiťn  ale asi čakala na toto testovanie ;) A ta daaam je ako nová čistá. Sama som tomu nechcela veriť a to fakt som použila len pár kvapiek a poriadne vydrhla.

  Pekne to penilo a oplachla studenou vodou. Môj syn znej pil dnes celý deň. Za mňa zatial top produkt na čistenie fliaš. Dokonca som vyčistila aj detsky riad a poháre a sú ako nové.

  A tu ma milo prekvapilo, že prostriedok sa dá použiť napr. aj na detský riad, jedálenské stoličky a plastové hračky, keďže je bez pridaných parfémov aalergénov. Tak mamičky doma tento produkt vedia využiť na veľa vecí a dlho, keďže stačí toho malo ;)

  Takže toto sú moje dojmy z testovania ekologických produktov FeelEco.

  Prajem pekný zvyšok večera.

  Vero

  Good morning world 👶

  😍😍🤰🔜👶

  Dnes sme dostali od babky ;) #handmade#crochet#for my baby