Kakaový prášok dmBio

dmBio kakaový prášok (125 g) je vyrobený z najjemnejších kakaových bôbov, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych kritérií na kvalitu. Kakaový prášok, mierne zbavený tuku, sa vyznačuje vyšším obsahom kakaového masla a intenzívnou čokoládovou chuťou. Je ideálny na pečenie koláčov, muffinov a sušienok. Plná, jemne trpká chuť a výrazná farba zaručujú dokonalý výsledok pri pečení torty, muffinov a sušienok. Je vhodný aj na prípravu chutných nápojov a dezertov.

Mamičky z Modrého koníka spísali svoje dojmy z produktov dmBio:

Kde kúpim kakaový prášok dmBio?

Hodnotenia a skúsenosti s kakaových práškom dmBio

Máš skúsenosť s kakaových práškom dmBio?

Skvelé kakao

Kakao je na pečenie super. Netreba ho ani extra preosievať, nerobia sa v ceste až také hrudky.
Kakao som vyskúšala do dvojfarebnej bábovky a na brownie. Má super chuť.
V kombinácii s kakaovými nibsami sa krásne dopĺňajú. Ak máte rady čokoládové a ešte čokoládovejšie, tak toto je skvelá kombinácia.
  • Nie sú v ňom až také hrudky

TOPkové kakao

Vôňa, chuť, farba... všetko na jednotku. Ideálne na pečenie aj s mliekom ako kakauko pred spaním. S plnou kakaovou chuťou. Nie je mu čo vytknúť. Kupujem ho pravidelne a nesklamalo ešte v žiadnom koláči či zákusku.
  • BIO
  • plná chuť
  • jemná konzistencia
paralela  11. dec 2023 Overená recenzia

Kvalitné, výrazné a chutné kakao

Kakao je svojou farbou, vôňou a jemnosťou ideálne do vianočného pečenia. Má intenzívnu chuť. Použila som ho na kávové zrná a nesklamalo. Má intenzívnu farbu.
  • krásna vôňa
  • intenzívna chuť
  • jemná prášková konzistencia
  • sýta hnedá farba
  • biokvalita
adkipa  10. dec 2023 Overená recenzia

Crinkles a muffiny

Tak toto je niečo mega. Už po otvorení som vedela, že to bude šupa. Nádherná vôňa, jemnučký prášok, syn si dokonca urobil "starodávne" kakavko ako to nazval. Vynikajúci produkt.
  • Jemnosť
  • Rozpustnosť v mlieku úžasná, žiadne hrudky
  • Kvalita
ivka_kurky  10. dec 2023 Overená recenzia

Pečenie s dm kakaom

Očarila nás vôňa tohto kakaa, hneď to tu doma zavoňalo a koláčiky sa nám robili ešte lepšie. Dcérka sa chopila miesenia, aj vďaka kakau bolo cesto pekne tmavé. Určite ho odporúčame.
petulka51  8. dec 2023 Overená recenzia

Zázračné kakao

Vôňa tohto kakaa zaplavila celý byt 🥰. Upiekli sme z neho bábovku a používame ho do mlieka 😊.
  • Vyšší obsah kakaového masla
  • Intenzívna čokoládová chuť
  • Bolo z neho výborné kakao

Kakao s intenzívnou vôňou.

Keďže rada a často pečiem, kakao je základ, ktorý nesmie u mňa doma chýbať. Vyskúšala som už mnoho značiek, no žiadne nemalo tak dobrú vôňu ako toto od DM Bio. Kakao nehrudkovie a je veľmi jemné.

Z kakaa som upiekla kakaové muffiny s bobuľovým ovocím a kúskami čokolády, ktoré mám overené a máme ich radi a obstálo na 1*.
  • - chuť
  • - vôňa
  • - jemnosť
  • - Bio produkt
simeab  6. dec 2023 Overená recenzia

Kakaové medovníčky

Pečiem už dlhšiu dobu a nájsť kakao, ktoré je dobré a hlavne kakaové je umenie. A toto bio kakao je úžasné, naozaj. Tmavé a chutné. Odporúčam všetkými 5timi
  • Výborná chuť
  • Tmavé po pridaní do cesta
  • Dostupná cena
lenkaajko  5. dec 2023 Overená recenzia

Voňavý zázrak, jemná konzistencia a úžasná chuť

Jemnosť a výrazná chuť sú samozrejmosťou. Keď som otvorila balenie, prevoňalo celú kuchyňu. Spolu so synom sme sa pustili do griláže. Kakao je jemné, nemá žiadne hrudky. A chuť? Veľmi výrazná, dosť podobná kvalitnej horkej čokoláde, ktorú naša rodina tak miluje🥰. Kakao sa krásne spojilo a vytvorilo krásnu krémovú konzistenciu. Griláž zmizla oveľa skôr ako bežne.
  • Výrazná čokoládová chuť
  • Jemnosť
  • Rozpustnosť
  • Krémovosť
nikar92  4. dec 2023 Overená recenzia

Kakao

Úžasná farba, vôňa, chuť. Pracovalo sa mi s ním naozaj skvele. Piekla som kakaové CRINCLES (viď foto) a chutili, ako keby som tam pridala čokoládu. Úžasné!! Odporúčam ☝🏻
jessica45  4. dec 2023 Overená recenzia

Bio kakao

Prekvapilo ma toto balenie, hlavne, že je to bio kvalita. Je skvelé do pečenia, pri mojich dvoch detičkách pečieme veľa. To klasické z obchodu nám vôbec nechutilo, ale toto je úplne iné 😊😊😊
sissu  16. nov 2023

Skvelé

Výborné kakao chuťovo, farebne i jemnou textúrou. Pravidelne s ním pečiem aj pijem s mliekom
  • Jemná sypká textúra
veroena  21. dec 2022

Real kakao

Fakt úžasné kakao :). Najviac sa teším, ako budem robiť ružové gulićky na Vianoce :).
Zatiaľ som pridala do čokolády na polevu a krásne ju obohatilo vôňou.
  • Textúra
cinlin  13. dec 2022

Kakao

Použila som ho pri pečení, pripomína mi kvalitné holandské kakao. Na prípravu nápoja sa ešte chystám…
  • Nenašla som
xxyy  11. dec 2022

Najlepšie kakao aké som doteraz vyskúšala

Už po otvorení balenia ma toto kakao očarilo svojou vôňou a krásnou farbou. Nedalo mi ho neochutnať :). Ostala som úplne ohromená chuťou, dobre sa rozpúšťalo v ústach, chuť úplne ako čokoláda. Bežné kakao je zvyčajne dosť horké, ale toto je úplne iné. Hneď som ho vyskúšala rozpustiť v mlieku a urobiť si kakao so spomienkami na detstvo. Chuť bola veľmi dobrá. Použila som kakao aj pri pečení bábovky, čokoládových osích hniezd a muffin koláčikov, ktoré boli neodolateľné. Bio kvalita sa nezaprie, stačí použiť menej kakaa oproti konkurenčným značkám. Odporúčam vyskúšať každému, je cítiť kvalitu tohto výrobku.
  • Kvalitné kakao
  • Lahodná chuť
  • Bez hrudiek
  • Pekná vôňa
  • Intenzívna farba
  • Priaznivá cena
gujami  11. dec 2022

Kakao

Kakao je krásne nielen sýtou farbou, ale tá jeho vôňa nás okúzlila a tešili sme sa aj na chuť.Tento produkt pri návšteve DM Drogerie zaradíme do nákupu, pretože chceme aj naďalej pokračovať v jeho používaní 👍.
  • Ľahko rozpustné
wudz  10. dec 2022

To najlepšie kakao

Toto kakao kupujem už dlho. Má výbornú chuť, vôňu aj konzistenciu. Bábovka padla skôr, ako som ju odfotila, po termixe sa len tak zaprášilo a kakauko je v sychravých zimných večeroch náš verný spoločník. Pozor, mlieko treba zohriať, kakao sa rozpúšťa len v teplých tekutinách.
  • Krásna vôňa
  • Nehrudkavie
tinibini  8. dec 2022

Výborné kakavko

Kakao v bio kvalite s krásnou farbou a úžasnou chuťou. Zaspomínali sme si na detstvo s manželom a uvarili si kakao po zimnej prechádzke. Odporúčam všetkým.
  • Krásna vôňa
  • Krásna farba
  • Super chuť
elarika  7. dec 2022

Kakao, ktoré dodá úžasnú čokoládovú chut

Toto kakao je jedno z najlepších, aké som kedy použila. Má úžasnú vôňu a koláčom dodá úžasnú čokoládovú chuť. Dokonca je v BIO kvalite. Naposledy som ho použila na kakaové mafiny s čučoriedkami a boli šťavnaté a famózne čokoládové. Manžel pochválil niekoľko krát.
  • Úžasná vôňa
  • Skvelá čokoládová chuť
  • Nemá spálenú pachuť
  • Dobrý pomer kvalita a cena
eddrienna  5. dec 2022

Hnedý zázrak menom kakao

Príjemná vôňa, skvelá chuť, žiadna hrčka, na pečenie aj na pitie…. Čo viac si priať?
Veľmi milo som bola prekvapená, že nemá vôbec takú hnusnú trpkú chuť. Piekli sme bábovku niekoľkokrát, skúsila som ho dať aj do cesta koláča kvôli farbe, ako posýpku navrch koláča. Ani deti mi ho vôbec neskritizovali, prečo dávam navrch trpké kakao.
Musím naozaj uznať, očarilo ma.
  • Nehrudkavenie
jarusia17  5. dec 2022

Kakao ako má byť

Príjemná kakaová vôňa hneď po otvorení a úžasná chuť. Spravila som z kakaa a cukru z kokosových kvetov plnku do závinu a tá chuť je parádna. Závin zmizol hneď. Ráno z neho robím dcérke zdravé kakao.
  • Neskutočná kakaová vôňa
  • Zdravšia verzia pri príprave kakaa pre detičky
oxiba  5. dec 2022

Krásna vôňa, príjemná chuť

Kakaový prášok dmbio má veľmi príjemnú čokoládovú vôňu a krásnu, sýtu hnedú farbu. Chuť je vyvážená, jemne horká, bez cudzích pachutí, či pripálenia.
Kakaový prášok používam hlavne do pečenia - bábovka, korpusy, sušienky a pod., počas testovania som ho pridala do domácej nutely. Krásne sa prepojil s ostatnými surovinami a pripravila som tak vynikajúcu domácu bio nutelu 🙂.
Chuť je plná a príjemne čokoládová. Celkovo som s ním veľmi spokojná a plánujem ho použiť i do ďaľšieho pečenia - ďaľšie budú čokoládové crinkles - ale až keď sa vyzdravie môj malý maród.
  • Príjemná intenzívna kakaová vôňa
  • Sýta hnedá farba
  • Príjemná kakaová chuť
  • Bio produkt
  • Horšia rozpustnosť v tekutine
michaela6472  9. nov 2022

Super kakao

Iné kakao ako toto nepoužívam . Milujem jeho čokoládovu vôňu a chut. Odporúčam ho aj svojim známym.
  • Čokoládová chut
albi81  15. feb 2022

Nieto čo vytknúť

Veľmi chutné kakao. Nehrudkuje sa pri pečení a tak linecké pečivo aj bábovka z neho boli veľmi chutné. Má silno kakaovú chuť. Nie je mu čo vytknúť.
  • Chutné.
  • Nehrudkuje.
  • Silno kakaové.
tratatundra  15. feb 2022

Veľmi chutný kakaový prášok

Skúsili sme ho ako do pečenia, tak aj na pitie k raňajkám a naši dvaja najmenší stravníci sa len tak zalizovali. Prišlo mi, že sa trochu horšie rozpúšťalo v mlieku, ale inak mu nie je čo vytknúť. Je výrazne čokoládové a voňavé.
  • silná kakaová chuť
  • vhodné aj na pečenie
  • trochu horšie sa rozpúšťa
lienkaam16  10. jan 2022

Kakový prášok dmBIO

Má tmavú farbu, jemne horkastú chuť a vonia naozaj kakaovo. Mám overené, že ho stačí použiť v malom množstve, pretože je silnejšie ako klasické lacnejšie kakaá a tak vydrží dlhšie.
  • Intenzita
  • Nič
podobova15  9. jan 2022

Kakaový prášok

Kakao malo hneď po otvorení veľmi príjemnú vôňu. Ja som z neho stihla upiecť u nás veľmi obľúbenú bábovku. Nebolo hrudkovité, malo príjemnú jemnú konzistenciu.
  • Žiadny
bubik91  8. jan 2022

Kakaový prášok dmBio

Kakaový prášok má kakaovú vôňu aj farbu. Je výrazne čokoládový. Prišiel mi výraznejší ako iné kakaá.
  • cena
  • chuť
  • intenzita
  • BIO
  • nič
katarina414  5. jan 2022

Kakaová vášeň

Kakao u nás nesmie chýbať. Pravidelne pripravujem kakao ako nápoj. Je to kus môjho detstva. Žiadne instantné kakaové nápoje! Pekne teplé mlieko, kakao a med (použila som dm medovicový a bol 👌), všetko pekne rozmixovať. Mňam! Aby sme neostali len pri nápojoch, tak nesmie chýbať bábovka a určite ešte niečo upečieme. Ak mám hodnotiť kvalitu, tak musím uznať, že chuť je lahodná, vôňa intenzívna, ale extra rozdiel oproti kakau, ktoré mám doma som nezaznamenala. Pre mňa je hlavný benefit bio kvalita a cena.
  • bio kvalita
  • chuť
  • cena
  • neuvedená konkrétna krajina pôvodu surovín
zufka10  4. jan 2022

Kakao dmBIO

Kakao nezvyknem nejak extra používať, keďže dvaja z troch obyvateľov našej domácnosti majú alergiu práve na kakao. :) Ten tretí sa však radoval z tejto testovačky. Za seba poviem, že vôňa tohto kakaa je výrazná a príjemná. Kakao nehrudkuje a na to, že je v bio kvalite má aj priaznivú cenu. Chuťovo je podľa jediného kakaožravca u nás doma príjemné a vraj ak ešte budem pre neho piecť niečo kakaové, tak mám zadovážiť presne toto kakao, čo znamená, že sme nenašli ani jednu nevýhodu pri testovaní tohto produktu.
sebona  4. jan 2022

Skvelý spoločník na pečenie

Hoci kakao prišlo tesne pred Vianocami, ešte som ho stihla primiešať do posledných koláčikov. Má príjemnú horkastú chuť, plnú vôňu a intenzívnu farbu. Určite sa stane pravidelným obyvateľom našej kuchyne.
  • Intenzívna farba
  • Plná vôňa