Koľko zimných topánok máte pre 2-3 ročné deti?
Pre moju mam 2pary.A este nad jednymi rozmyslam🙈ona je totizto zivel a nici jedna radost tak aby neostala bez topanok🙈😂😂😂😂starsi kym neisiel do skolky tak mal len 1par topanok.Ten neznicil este ani jedny topanky
@kacenka1302 sestra kúpila svojej dcere minulý rok krásne čižmičky, šla v nich natesena do škôlky a sestra príde poobede po ňu a prsty normálne von trčali. Učiteľky im dali odrážadlá,tak sa odrážala,že ich total zodrala. Asi nebola jediná,lebo odvtedy mali odrážadlá v škôlke zakázané🤣🤣🤣
3 páry: snehule, nepremokavé čižmy a nížšie členkové na miernejšiu zimu
Neviem si predstaviť, že by dieťa malo len jeden pár topánok
Topánky plus snehule
Moji majú 1 topánky a 1 snehule + jesenné topánky nosia do vtedy, kým nezačnú mrazy
@summer23456 🙈🙈🙈😂😂😂😂jooooj🙈moja na odrazatku este nechodi a nici aj tak🙈😂😂neviem co bude ked na nom zacne🥴🥴😂😂ale teda kupujem jej topanky z bazaru🤷raz som jej kupila nove a vydrzali jej 3dni🙈🙈😂😂
@kacenka1302 🤣🤣🤣 no tieto čo mala neter, to mala prvý raz na sebe, deň predtým ich kúpili 🤣🤣🤣 ona má širšie nohy,tak to je umenie jej kúpiť obuv a ona ich zodrala za jeden deň, sestra skoro skolabovala🤣🤣🤣 tenisky vydržia dlhšie,ale toto boli také čižmičky skôr k sukni...
Vzdy kupujem detom dvoje
2😊jedny do škôlky druhé do mesta atď
@summer23456 tak to jej verim🙈😂😂mna by asi piclo medzi dverami tiez keby uvidim nove topanky v takom stave😂😂😂
@kacenka1302 no normálne mi poslala fotku, prsty von🤣🤣🤣ja som sa rehotala, ale jasne, matku to vytočí 🤣🤣🤣 zvlášť keď zabili pol dňa hľadaním takých čižiem, čo jej budú dobre🤣
@summer23456 mala ich dcere odlozit na pamiatku😂😂😂ja mam oboch deti odlozene prve oblecenie a aj topanky.Syn ma krasne a dcerka ma teda suce do kosa,ale reku odlozim jej ich nech vie🙈😂😂😂
1. Gumáky zateplene vyslovene do vody/roztopeného snehu, využiteľné aj na jar a jesen
2. Do škôlky kožené
3. Na von s goretex membranou
4. Ešte jedny slušne kožené náhradné do škôlky/k Dr./ na návštevu / do kostola, nakoľko kupejeme konkrétnu značku, ktorú bežné nedokupim v prípade potreby.
2 ks, aby mala na výmenu. Jedny sú vyššie členkove a druhé snehule…
vacsinou jedny cizmy a jedny snehule
a nekupujem prechodne, z tenisiek ide rovno do zimnych, kvoli par tyzdnom nebudem kupovat topanky, ktore na jar neobuje
Zimne odjaziva jedny.
Botasky 2 Pare , Sandale 2pare
Ba.... 1 jesenné keď prídu mrazy dávam Merino vložky, alebo Merino ponožky..a 1 športové nepremokavé nohavice..keby náhodou napadol sneh
Dvoje ,jedny elegantnejsie kozene a druhe snehulky
Jedne snehule mala demar mamut jedny sportove z membranov vyssie a este kozene cizmicky k satam
Vacsinou maju cizmy a snehule
Zimne topanky maju jedne, ale kvalitne.
Jedny kvalitni s goretexem zatepleny
Snehule Demar a superfit zimné topánky a jedny na doma
Odkedy vedel chodiť mal 2 páry. 1 na doma a 1 na návštevu, škôlku, atď. Aj botasky, sandále, zimné...
BA 1 ks, chlapec 3 roky
Ono je otazka, chodi do skolky/jasli a ma surodenca? Pri prvom dietati som mala jeden par- do skolky nechodilo, vela nesnezilo, v pohode som kedykolvek a kdekolvek vtedy kupila druhy par. Teraz, mam minimalne 2 pary+ zdedene po surodencoch pre pripad nudze ci skoku nohy (kedze u nas sa uz zimne topanky nedaju kupit a len dopredavaju zvysky🫣🫣).
Pri oboch deťoch sme si vystacili s jedným parom kvalitných zimných čižiem. Ani raz som nemala pocit, ze by nám ďalšie chybali-ak by som ho mala, tak idem a kúpim. Takže za mna kup jedny a ak budeš potrebovať, kúpiš ďalšie.
Už x rokov kupujem vždy dvoje, jedny goratexove Superfity a jedny zateplené gumáky Bisgaard.. Tie gumáky sú super aj do člapkanice a sú fakt že teplučké, možno by sme vystačili len s týmito jednými 🙂 ale tak dvoje sú istota
0 🤣🤣
Žiadne zimné nemá, stačia botasky už roky
Deti mali vždy aspoň po 2 páry. Minimálne.
@ivana11232 presne aj my tak
Jedny do skolky, jedny na doma (dvor prechadzky do blata, umyvatelne gumaky zateplene)
Mame 2, zvycajne jedno lacnejsie v pripade nudze.... a jedno kvalitnejsie ktore nosi stale.
My mame jeden pár..
@patka06 my tiež trojo. Kožené, nepremokavé termo a snehule.
My bývame v dome na "dedine", čiže vždy máme minimálne 2 páry topánok. Jedny na von okolo domu, väčšinou staršie, po súrodencoch... Aby mi ich nebolo ľúto, keď budú od blata, kakačky (🤔)... Druhé slušné do školy/škôlky. Ale ak tieto nie sú vyslovene do zimy, tak ešte jedny, v ktorých zaručene nebude zima, keďže deti veľa cestujú spojmi a čakanie na zastávke znamená, že im omrznu v obyčajných topánkach nohy
Nikdy sme nemali ziadne, iba prechodne nosi. U nas nebyva sneh ani velka zima.
2 pary, jedny na bezkanie, druhé do snehu čižmy, nepremokavé , goretex
2je
jedny jesenne pevnejsie zateplene (moznost nosit aj vo velmi miernej zime) a potom este jedny teplucke vysoke a nepremokave vhodne aj do snehu. Toto nastavenie im vydrzalo az to teraz a to uz maju 10 a 12 rokov. Nikdy nebolo treba spekulovat ci snehule alebo zimne topanky. Vzdy som kupila goratex nepremokave, vysoke nad clenky a zateplene, takze snehule boli uplne zbytocne. K dr a nejake slusne tak isto pre tak malicke deti netreba. Ved su to malicke deti a treba im skor prakticke veci. Aj tak im to vydrzi len 3-4 mesiace.
3 pary, ale ja zijem v krajine kde je sneh 5 mesiacov do roka a dieta chodi von za kazdeho pocasia. Takze kym prvy par schne, obuje si druhy a treti je do zalohy.
@summer23456 🤣🤣🤣🤣
@danushkah aj ja.. najlepšia kombinácia kvality týchto dvoch značiek .
3 pary. Snehule, kotnikove, vyssie na miernu zimu, a slusacke - kostol, navsteva lekara.
Pre take male vacsinou 1 stacilo. Ak hrozi, ze budete mat sneh, tak 2. Moji skolaci maju po 2ks.
Jedny 🤷🏻♀️ su aj teple,aj nepremokave a aj vyssie a nie su to snehule 😄
Kazdy rok dva. Jedny snehule gumakove do plackanice a jedny na suchu zimu.
Mam starsiu skusenost: syn celu zimu chodil len v goretex Superfit (bol to taky starsi model s vyssou podrazkou). Volal ich samochodky (ze chodia same...) ine ani nahradne neobul. A stacili, nikdy nesklamali, vydrzali clapkanicu.
1 pár vždy
Syn jedne,jednu zimu som mu kúpila 2 a jeden pár vôbec nenosil,od vtedy len jedne, teplé a nepremokavé...a dcera 2,jedné k oteplovakom a druhé ku kabatiku,také elegantnejšie obuje ich možno 5x väčšinou na Vianoce a tak
Momentálne dvoje ale musím kúpiť ešte jedne snehule alebo zateplené
Som z Oravy takže moje deti musia mať na zimu aspoň 3 topánok jedny do škôlky jedny do dvora jedny na striedačku ak sú špinavé alebo mokre
2 druhy a to na mokro, sneh a na suché počasie. Z každého druhu samozrejme odľa farieb vetroviek, kabáta, kožuštekov,... Aspoň 10 párov.
Keď boli deti malé, tak dvojo.. u dcery stačili jedny, u chalanov vždy dve - každá mláka, každý sneh vždy skončil zhora do topánok, nech by mali neviem aké nepremokavé, utiahnuté.. chalani nezastaviteľni boli proste vždy mokri až po uši.. dcéra bola distingvovanejsia 🤪 teraz ako sú už veľki, stačia jedny, hoci pri 8rocnom mám vždy druhé v zálohe.. stále má rád mokro..
3 pary. Clenkove zateplene do miernej zimy, vysoke zateplene a snehule do vacsej zimy.
Záleží odkiaľ si a či chodievate v zime lyžovať, na hory atď ...u nás v BA mojim deťom vždy stačili jedny