Poraďte prosím s čím sa radi hrávali vaše cca 1,5 ročne deti (chlapci), na Vianoce už máme odrážadlo, Tatru... A rozmýšľam co ešte, už sa pýta aj rodina tak chcem spisovat.
Connetix
Syn miloval drevenú železnicu zhruba od rok a pol sa naozaj s tým vedel pekne hrať. To bolo vďačné, dokupovali sme potom ďalšie diely k tomu.
Aj duplo je vďačné, vydrží dlho.
Potom výbava do pieskoviska - kybliky, lopatky, formičky,...
Lopty všetkých veľkostí a farieb 😜
Prvé farbičky - odporúčam Giotto tie hrubé, dajú sa vyprať 👍 aj z gauča 😜👍
Lego duplo
Vlacik duplo
och ,takému bábätku stačia uplne tie dve veci , viac sa nebude ani zvládať radovať, možno to duplo, aby ste sa mohli spolu hrať, radšej nech mu odložia peniažky, alebo vy
Lego duplo bolo top a odrazadlo...tatrovka bola uplne nevyuzita, zbytočná kúpa.
U nás takýto volant mal úspech
Duplo,krájanie ovocia,zatlkacky,vkladacky drevené,menšie puzzle ešte je dosť na výber ak budú starší to bude len problém
Môj má toľko a najradšej sa vozí na odrážadle ☺️, Albi kúzelné čítanie Spievankovo, malé autíčka, detský laptop a klavír

Síce nie chlapci,ale sú to univerzálne hračky,napríklad mega bloks,lego Duplo, magnetické knihy