icon

Poraďte prosím s čím sa radi hrávali vaše cca 1,5 ročne deti (chlapci), na Vianoce už máme odrážadlo, Tatru... A rozmýšľam co ešte, už sa pýta aj rodina tak chcem spisovat.

avatar

Síce nie chlapci,ale sú to univerzálne hračky,napríklad mega bloks,lego Duplo, magnetické knihy

27. okt 2023
avatar

Connetix

27. okt 2023
avatar

Syn miloval drevenú železnicu zhruba od rok a pol sa naozaj s tým vedel pekne hrať. To bolo vďačné, dokupovali sme potom ďalšie diely k tomu.
Aj duplo je vďačné, vydrží dlho.
Potom výbava do pieskoviska - kybliky, lopatky, formičky,...
Lopty všetkých veľkostí a farieb 😜
Prvé farbičky - odporúčam Giotto tie hrubé, dajú sa vyprať 👍 aj z gauča 😜👍

27. okt 2023
avatar

Lego duplo

27. okt 2023
avatar

Vlacik duplo

27. okt 2023
avatar

och ,takému bábätku stačia uplne tie dve veci , viac sa nebude ani zvládať radovať, možno to duplo, aby ste sa mohli spolu hrať, radšej nech mu odložia peniažky, alebo vy

27. okt 2023
avatar

Lego duplo bolo top a odrazadlo...tatrovka bola uplne nevyuzita, zbytočná kúpa.

27. okt 2023
avatar

U nás takýto volant mal úspech

27. okt 2023
avatar

Duplo,krájanie ovocia,zatlkacky,vkladacky drevené,menšie puzzle ešte je dosť na výber ak budú starší to bude len problém

27. okt 2023
avatar

Môj má toľko a najradšej sa vozí na odrážadle ☺️, Albi kúzelné čítanie Spievankovo, malé autíčka, detský laptop a klavír

27. okt 2023
avatar
27. okt 2023