S akým malým ručným vysávačom ste spokojne?
Tiež máme z Lidla za 20 stále dobre
3. dec 2024
tiež mám ten z Lidla, je fajn, ale teraz sme kupili tyčový velky, z ktoreho sa dá vybrat malý ručny a ten je ešte lepši, lepšie saje - je to obyčajný Sencor.
3. dec 2024
Ja som akurát zlikvidovala ten z Lidlu, takmer 10 rokov mal, a dnes prišiel nový, ešte som ho poriadne nepopozerala, ale má aj slušné príslušenstvo, snáď vydrží, ako ten z lidla
3. dec 2024
Neuveríš, ale z Lidl z výpredaja tu ich značku 🤣
Mnzel mu po rokoch vymenil akumulátor a šiel ďalej a ešte lepšie 😁