icon

Chcela by som si na jeseň, zimu nasadiť nejaké vitamíny. Co si dávate? Okrem cecka a decka a samozrejme čerstvý vzduch, zelenina, ovocie. Ďakujem

avatar

Netreba ti nic pri vyvazenej strave.👌🏻

14. sep 2024
avatar

Vitaminy sa nemaju nasadzovat len tak hala bala. Citala som jednu knihu, kde bolo presne o tom pisane, bez zistenia nedostatku, pri normalnej vyvazenej strave, su to vyhodene peniaze. Dokonca niektore mozu uskodit ked je ich viac, nez telo potrebuje.

14. sep 2024
avatar

Ja beriem celoročne Hlivu ustricovú.

14. sep 2024
avatar

Ja dávam deťom stále rybí olej, vitamín c,aj b

14. sep 2024
avatar

Pit bylinkove cajiky, casto menit

14. sep 2024
avatar

Keď je slniečko D-cko nedávam.od jesene áno, C-čko si pridávam do čaju vtedy keď nejem dosť ovocia alebo zeleniny, ktoré ho.obsahuju, ale iné vitamíny nie

14. sep 2024
avatar

Najlepsi vitamin hovadzie maso😎

15. sep 2024