Chcela by som si na jeseň, zimu nasadiť nejaké vitamíny. Co si dávate? Okrem cecka a decka a samozrejme čerstvý vzduch, zelenina, ovocie. Ďakujem
Vitaminy sa nemaju nasadzovat len tak hala bala. Citala som jednu knihu, kde bolo presne o tom pisane, bez zistenia nedostatku, pri normalnej vyvazenej strave, su to vyhodene peniaze. Dokonca niektore mozu uskodit ked je ich viac, nez telo potrebuje.
14. sep 2024
Ja beriem celoročne Hlivu ustricovú.
14. sep 2024
Ja dávam deťom stále rybí olej, vitamín c,aj b
14. sep 2024
Pit bylinkove cajiky, casto menit
14. sep 2024
Keď je slniečko D-cko nedávam.od jesene áno, C-čko si pridávam do čaju vtedy keď nejem dosť ovocia alebo zeleniny, ktoré ho.obsahuju, ale iné vitamíny nie
14. sep 2024
Najlepsi vitamin hovadzie maso😎
15. sep 2024
Netreba ti nic pri vyvazenej strave.👌🏻