Ja tiez lacny ,tusim z lidla. Mam ho cca 6r
Mám nejaký no name už 20 rokov, používam tak 3-4x za mesiac na toasty a vafle.
Mám asi úplne najlacnejší aký existuje , dostala som ho od svokry na Vianoce , nepíšem o cene tým že sa štazujem , ale svokra je na dôchodku , takze aj tých par € je ore ňu dosť , mám ho už asi 10 rokov a je úplne paradny
Obyčajný lacný z Lidla mám a stačí. Na občasne použitie by som veru neinvestovala.
My sme kúpili minigril v Lidli. Ľahšie sa čistí ale zase neurobí tie stlačené okraje.
Lidl a sme spokojni.
tiez mam okolo 20€ stal staci uplne
tiez mame z lidla uz par rokov a spokojnost
Ja mam tefal, a uz sa aj zlomil takze podla mna staci lacny
Taký s vymeniteľnými platňami majú naši a úplne super. My máme taký za 10€ ani neviem značku a tiež super pečie
A mne sa zas na každom jednom začal lúpať teflon a pričom nikdy do toho nejdem ničím kovovým.Nezalazi či stal 20€ alebo 50€, takže už kupujem len najlacnejší a priblizne po roku a pol ho vymením
Vyberala by som taky, co ma vyberatelne platne a lahko sa cisti. Prave kvoli zatekaniu do roznych otvorov a skar a naslednemu komplikovanemu cisteniu ho prilis nepouzivame.
@petulda333 áno, ten som pozerala. Dakujem
Máme obyčajný z Tesca. Na občasné použitie úplne stačí.
Ja mám ešte z hypernovy taký do 300korun stal má už 20rokov a funguje
@veronikaveron teraz je v lidli za 25€. Máš tam 3 menitelne platne,za mňa je fajn
@maminkalubka Asi aj ten išiel dobre hore.. ja som ho kupovala tak 9m. dozadu a za 15€ 😒
Ja mam jeden s tých lacnych už asi 15 rokov len sa mi už začínal prehrievat a tak som kúpila druhý tiež s tých lacných a na druhé použitie praskol
Mala som aj najlepší aj najlacnejší a poviem ti že oba sa poškodili takmer po tom istom čase - za mňa radšej lacnejší
@maminkalubka práveže viem, ze mal byt v akcii, ale už ho tam nevidim
Treba kupovať keramický, čiže s bielymi platňami. Nič sa nepriliepa, netreba používať papier na pečenie, ak aj vytečie syr len vieš zotrieť servitkou. Mali sme doma klasický, aj teflonový a neviem aký a všetky sú otras.
@veronikaveron presne takýto ako máš na obrázku mám .je z Lidla a je super .hlavne ten gril( zapekáme tam hod dog dcéram na desiatu .😁
@veronikaveron ja som ho akurát včera kúpila lebo nás starý už dosluzil
@maminkalubka cez eshop, ci v predajni? Ďakujem
@veronikaveron v obchode. Od štvrtka je v akcii
Ja prave tiez hladam, my co sme mali lacne, sla z nich dole porvchova uprava proti pripaleniu, samozrejme ze cast z toho clovek zje, tak som sa rozhodla investovat a vybrala som s keramickymi platnami : https://www.mamedoma.sk/sendvicovace-a-vaflovac...

mam obycajny lacny z tesca, uplne staci na obcasne pouzitie