Moze byt prosím teplota pri crevnej viroze? Syn 10r vracal, par krát ho prehnalo a teraz ma teplotu 37,5. Je možné, ze do pondelka bude ok? Ma od pondelka zrovna kemp 🙄
v pondelok bude slabý
My sme to mali nedávno. V pondelok bude dosť vyčerpaný a slabý.
@adriana14725 a za koľko vám to prešlo? Ďakujem
My sme najprv vracali spoločne z teplotou jeden deň. Na druhý deň už do 38.3 a záchod bol nás verný kamarát. Na další deň ešte 2 krát každého prehnalo. Tretí deň zvýšená teplota ešte nechutenstvo a ešte potom 2-3 dni sme boli slabý. Poradím ti veľmi kvalitne probiotiká. Ja som kupila biopron forte . Sú drahšie ale za nás pecka.
Môže byť teplota, no nemusi..je možné, že do pondelka bude ok, no nemusí.
Manžel v stredu zvracal,len raz,v noci horúčka 39.4,na druhý deň zvýšená teplota,dnes ešte stále bolesť žalúdka, žiadne iné ťažkosti,takže môže to byť z toho
Kúpiť hylak hneď a za dva dni bude fit, jedine ten hylak je najúčinnejši a 2 x rýchlejšie to prejde
Ja mavam take virozy ze jeden den grcam, ked uz sa mi ukludni zaludok potom dalsi den vysoke teploty, treti den som "ok"- ale som hrozne slaba nevladzem ani na nohach stat
Aj keď sa on bude cítiť ok, môže byť infekčný. Tak mal môj brat virózu vo štvrtok a do nedele bol ok. V nedeľu oslavoval 30-te narodeniny a nakazili sa u nich 5 ľudi naraz a od nich sme šli celé styri rodiny. Takže,ak mi niekto povie,že už na druhý deň je ok, vyhýbam sa mu ako sa dá.
Ja som chytila od otca v nemocnici, aj 3 clenovia rodiny. 38 teplota,3 dní a úplne nič mi už nebolo.
My to máme už 4 deň a ešte stále nie sme fit. 🤦🤦🤦
Podľa mňa hlavne treba pozeraj aj na okolie ... on sa môže cítiť dobre ale infekcny bude a nakazia sa ďalší zbytocne 🫣
U nas to fiči tiez po školke.... akurat dcera teplotuje 39 horučka + grcia , tak cakam kedy starši schyta a urcite to schytam aj ja ako vzdy 🙈
@zlatyk16 uf, snáď to nebude infekčné, ja sa utesujem, ze to ma z jedla, co jedol v restike. Daj potom vedieť, ci vas to obyslo. Za aký čas ak to je infekčné to schytaju rodinní príslušníci? Nevieš? Ďakujem
Ze niekomu 1 den to trva dakomu 2 dni vysoke horucky dakto grcia dakto hnačkuje a nema horucku je to imunitou aku maju dobrú.... my este stale mame horucky a grcky ... zatial sme nikto iny neschytali ....
@zlatyk16 dakujem, od včera už nezvracal a neprehnalo ho, no ráno mal ešte teplotu a je taky otapeny. Idem mu kúpiť hylak aby mu trochu naštartovalo travenie
Určite je pri viróze možné, že má zvýšenú teplotu.
Niekedy to prejde do 1-2 dní, ale ak je to naozaj nejaga viróza, bude v pondelok ešte dosť slabý