Prosím vás v poslednej dobe som stále unavená, nič sa mi nechce, neviem, či je to jarná únava, alebo čo. Ako sa povzbudiť? A to mame ísť budúci týždeň na lyžovačku, to neviem, ako tam odlyžujem 🙄 kávu nepijem, spím 8 hodín, sem tam si dám selén, zinok, ovocie jem každý deň, prácu mám pohodovú... Ďakujem
@zenulkaaa ďakujem. pijem veľa, v práci aj čaje. Do roboty aj z idem na bicykli, tak neviem, co viac mi ku šťastiu chyba 😁 ale skúsim to cecko, mam myslím aj melasa, tak si to dám spolu
V zime je dolezity vitamin D kedze mame menej slnka. Kazdy den 1 kvapku.
@dari226 o skôr tri štyri kvapky,závisí od koncentrácie...
Nemas malo zeleza?
Mne chýbalo železo zistili až z krvi extrémne únavy ako som na zelené tak omnoho lepsie
@dari226 1 kvapka je nic. Aspon 5000 jednotiek.
@veronikaveron takto sa nejak aj ja cítim...za pána neviem co mi je.....Nič ma nebaví...
@zuzulkika presne, ani ma nic nebaví
Daj si radsej C vitamin, a k tomu dostatok tekutin pijes? Lebo aj to moze byt pricina unavy. Chod kazdy den na cerstvy vzduch, pre mna je aj to skvely nakopavac.