Za koľko vám teraz prichádza pošta? Naši mi poslali nejaké veci pre deti pod stromček 1.tr. v piatok a dnes zas nič. Ďakujem
Postovy kurie 10 dni ale tolko pisal aj eshop, ze to bude trvat
Týždeň...
Bolo to poslane normálne ako list prvou triedou. Nebol to veľký balík.
No super, tak nestíha
@veronikaveron hlavna posta nestiha, robia čo môžu , bohužiaľ ,ludi zatvorili doma,tak objednavaju darceky cez net
Balík na poštu mi ide od 14.12. a stále je status v preprave..
moze este prist, mne podali v piatok v pondelok som to mala doma. Postovy kurier.
Minulý týždeň v stredu som posielala doporucené listy 2.tr.aj balík a všetko už dorazilo.
Expres kurier mi ide od 15.12. Stale je v preprave 😡
Uz s nim ani neratam
Cez postu katastrofa, my sme posielali kurierom co mame zazmluvnenu firmu balik v pondelok o 18:30 u nasich na opacnej strane Slovenska bol v utorok o 12:00
Ja som im vravela, ze cez zasielkovnu nech to poslu
jeden balik poslany 1,tr obyc v sobotu a a nemam, a druhy tak isto v pondelok a vcera dosiel...takze asi tak
@veronikaveron ale este pride neboj
No ja som v šoku. V pond. som niečo poslala /balík/, na pošte mi pov. že to už do Vianoc nepríde / s tým som ani nepočítala/, pozerám teraz podľa pod. čísla a že prevzatý na doručenie.
@majadom v piatok asi poštárka nechodi, ze? 😁
10 dní to trvalo, ešte keď som posielala 08.12
Mne všetko prišlo do 2-3 dni , aj to čo som posielala tak prišlo . Asi som mala šťastie 😀
Mne dnes ma priniest kurier balik, ktory bol odoslany 13.12.
Asi žijem v inej dimenzii...prišlo všetko načas,či poštárkou,či kuriérom 😁🤷
Čo sa týka prvej triedy,tak tá je celoročne spomalená a doručenie trvá dlhšie,ako obyčajnou poštou...
V piatom mi prišla info, že balík mi bude doručovať Slovenská pošta, že nasledujúci pracovný deň ho budem mať. Včera nič, dnes info, že bude doručený. Pred polhodinou mi volalo nejaké číslo (podľa mňa ten kuriér), kým som chytila mobil do rúk, zložil, ja som obratom volala naspäť, ale už ma nezodvihol (dokonca vždy zrušil hovor, volala som viackrát). A balík zmenil status “doposlaná na žiadosť adresáta”. Tak som zvedavá, kedy mi to vôbec doručí.
@veronikaveron poradim, nech napisu reklamaciu na sledovani zasielok a posta sa pohne
Tak dáte darček deťom pod stromček keď dorazí, uvidíš tu radosť 😉
@veronikaveron zajtra ešte môže prísť poštárka, piatok už nie aj ja som dnes dostala list podané zo dňa 14.12. , a robím na pošte
Mne posielala pani v piatok prvou triedou a v pondelok som mala na poste.
Ja som posielala na pošte balík na adresu v štvrtok a prišiel za 2 pracovné dni, piatok- pondelok už prisiel, /medzitým bol víkend/, posielala som z pošty v meste, ak som posielala tak isto ale z dedinskej pošty,tak to trvalo o deň dlhšie
Nevie niekto do akej chodia Poštový kuriery? Vďaka.
Mne bol balik poslaný kurierom cez poštu, a trvalo to presne týždeň