Kokso, moje dieta sa dnes postavilo v postielke......skoro som infarkt dostala 🙂 Moze to byt tak skoro??? Ja normalne nechapem ...🙂
Aj moja sa postavila v 6. mesiacoch a v 9.už behala po byte bez držania nábytku. 🙂
moj sa najprv postavil,potom posadil.. je to síce skoro, ale zas.. prírodu nezastavíš.. ked to zvládol sám , tak asi sa len zmieriť, že prichádzajú rušné časy 😉
nam zacala sediet 6 m a jeden tyzden (: no uvidime, hlavne nech je zdravy, a nech sa mu chrbatik nepokrivy... (: sikovny chlapcek (:
To je ale šikuliak 🙂 V 7-mich mesiacoch už bude chodiť pešky s maminou na prechádzku,hmm? 😀
no ty brďo, mám sa ale lenivcov, prvý sa postavil, keď mal 8 a ten druhý, keď mal 10! (keby som mala tretie, tak keď 12? - radšej nebudem pokúšať osud 😀)
no, a mas po prdeli! 😀
waaw no mohol by prist dat lekcie mojej lenivej princeznej, jej sa ledva hlavu na brusku raci dvihat 🙂
No tak to riadny sikulko??? Kolko presne mate??
je velmi sikovny 🙂 my sme stali tusim o mesiac neskor 🙂
fuu, mne s atiez zda trocha skoro. hadam by najprv malo vediet sediet a potom sa staviat, ale neviem , musim kuknut kedy to moja mala prvy kratu urobila,,, 5.3.2010 a to mala 8 mesiacov!! fuuuu, riadne rychlo zacinate 🙂