Niečo strasne
6. nov 2023
Takéto dlhé sa ešte nosia? 🙈
6. nov 2023
ja som sa az zlakla, ze co je to za hrozu
6. nov 2023
Jau otrasna dlzka to sa nenosi uz sto rokov, vyrastene cele zle
6. nov 2023
strasne…, toto normalna zena nemoze mysliet vazne a nedajboze za to este zaplatit…
6. nov 2023
Takto lepi moja 4rocna nalepky na nechty..
6. nov 2023
Hrozneeee 😠
6. nov 2023
A máš po nálade 😁😁😁 komenty na modrom konikovi ...
6. nov 2023
@lenka.25
@rachelkk
@daniela022
@mvagusta
@pallacinka29
@zuzubb007
@liz_lemon
@baaambulkaa
@macekovam
Tlieskam dievčence, všetko výstižne a pravda a ja dodám,že tá farba je krásna len nechty už nezachráni
6. nov 2023
whitebubble
autorÁno sú vyrastene 🤣 a moje posledné tak som si ich ešte odfotila 😄 ale čo je hrozne na tom že sú vyrastene ? Preboha vám nerastú nechty ? 😀
6. nov 2023

Hej nechty , vyrastené a veľmi nepekné