U nás sa nekričí. U nás sa motivuje 🙈 #motivacia #sommama #zdennikamatky #medzinamimatkami IG: @zdennikamatky
5. mar 2019
Ja tym motivujem asi aj ludi z druhej dediny. 🙂
5. mar 2019
u nás sa tiež nekričí, u nás sú "nahluchlé" deti ...
5. mar 2019
Včera som sa tak smiala v parku. Kamoška tak zakričala na malú (ale nie hnevlivo, ona bola ďaleko), že dievčatko za tou malou spadlo z odrážadla 😀😀😀
5. mar 2019

😂