icon
1 / 1
avatar

obaja sme svedski architekti...obaja skrizeni s Monkom

19. mar 2026
avatar

Tak ja som architekt 😎

19. mar 2026
avatar

Opica🤣

19. mar 2026
avatar

Ja som opica, manžel architekt 😀

19. mar 2026
avatar

muz architekt, ja podla mm opica, podla mna uplna pohoda, riad cisty napriek tomu ze za sebou niesu v rade male lyzicky - male vidlicky - velke lyzicky - velke vidlicky - noziky😅

19. mar 2026
avatar

tiez opica 😀 😀 😀

19. mar 2026
avatar

nemame umyvacku 😀

19. mar 2026
avatar

co sa tyka umyvacky - ja som monk, autista, architekt - vsetko dokopy 🙂

19. mar 2026
avatar

Muz je ten architekt a ja som hrac tetrisu 😁

19. mar 2026
avatar

Ja to musim mat tiez v umyvacke pekne poukladane, ved inak sa to dokladne nepremyje predsa 😀

19. mar 2026
avatar

Opica 😂muž sa umývačky ani nechytí 😂🙏🏻

19. mar 2026
avatar

Ja architekt a zvyšné 3 články opice

19. mar 2026
avatar

Ja ako slovenský architekt..aký je rozdiel medzi švédskym a slovenským? Nechce sa mi mudrej inteligencie pospytovať. Muž tam nedáva riad, ani dcéry. To je môj job.

19. mar 2026
avatar

Muž plní občas a teda naposledy som sa až smiala pri vykladaní (ako sa píše vyššie vidličky, nožíky, atď. ) čiže on je architekt. Ja plním 99% takže to tam hadzem jak príde. Ale muž napríklad naukladá jedlo do chladničky či mrazničky keď mne sa tam už nič nezmestí 😂

19. mar 2026
avatar

Moj muz po mne opravuje 🤣 vybera a dava naspat 😂

19. mar 2026
avatar
@zuzana2910

Ja ako slovenský architekt..aký je rozdiel medzi švédskym a slovenským? Nechce sa mi mudrej inteligencie pospytovať. Muž tam nedáva riad, ani dcéry. To je môj job.

@zuzana2910 asi že také čisté línie aspoň tak to chápem ja, že jednoduchý čistý štýl švédsky

19. mar 2026
avatar

Ja som architekt tiez skrizeny s Monkom, tak som mojim chlapom zakazala davat riady do umyvacky. Aj tak by som to po nich vyberala a ukladala nanovo. 🤷‍♀️🤣

19. mar 2026
avatar
@andrea_82

Ja som architekt tiez skrizeny s Monkom, tak som mojim chlapom zakazala davat riady do umyvacky. Aj tak by som to po nich vyberala a ukladala nanovo. 🤷‍♀️🤣

@andrea_82 u ans to mam "zakazane" ja...ale aj tak ho vzdy predbehnem a on to potom po mne opravuje...a niekedy este aj ja po nom 😀

19. mar 2026
avatar

architekt detailista 😂

19. mar 2026
avatar
@ariannazara

Moj muz po mne opravuje 🤣 vybera a dava naspat 😂

@ariannazara tiež mám takého 😀

19. mar 2026
avatar
@alenka58

@ariannazara tiež mám takého 😀

@alenka58 mojho ked chyti upratovanie koniec, moj pracku susicku vsetko vie zapnut 😄 jeho to normalne bavi.

19. mar 2026
avatar
@ariannazara

@alenka58 mojho ked chyti upratovanie koniec, moj pracku susicku vsetko vie zapnut 😄 jeho to normalne bavi.

@ariannazara moj detto - a este aj perfektne a rad vari 😀

19. mar 2026
avatar
@nyusika

@ariannazara moj detto - a este aj perfektne a rad vari 😀

@nyusika toto zas moj uz nie, ale keby este aj toto tak topka 😁 ale kamoska ma manzela co je kuchar, a ten jej tak vyvara ze niekedy jej zavidim 🥺😅

19. mar 2026
avatar
@nyusika

@ariannazara moj detto - a este aj perfektne a rad vari 😀

@nyusika to je mať takýchto mužov celkom fajn aj keď pedantnosť ma veľa x rozčuľuje, ale tiež aj varí a to mi veľmi vyhovuje

19. mar 2026
avatar
@ariannazara

@nyusika toto zas moj uz nie, ale keby este aj toto tak topka 😁 ale kamoska ma manzela co je kuchar, a ten jej tak vyvara ze niekedy jej zavidim 🥺😅

@ariannazara už by si moc chcela.....

19. mar 2026
avatar
@nyusika

@andrea_82 u ans to mam "zakazane" ja...ale aj tak ho vzdy predbehnem a on to potom po mne opravuje...a niekedy este aj ja po nom 😀

@nyusika 😁toto presne robíme my dvaja...😁 ...a keď ma náhodou pristihne, že to po ňom "opravujem", tak mi vynadá, že nabudúce ani prstom nehne ... a... skoro som zabudla, tiež výborne varí 👌

19. mar 2026
avatar

Je zvláštne, že vo všeobecnosti som na veci Monk, od upravy postelí, dekoračných vankúšov, zehlenia (ja vyslovene rada zehlim), napravania sprchacov na kraji vane, ešte aj ten kočík v predsieni som schopná preparkovať o pár centimetrov, aby to bolo tak, ako to vyhovuje mne, ALE do umývačky dávam veru veci ako opica.. teda mám tam nejaký akože systém, ale od architekta je to ďaleko 😅 niekedy to po mne opravuje manžel, za čo sa viem aj nahnevať a som schopná dať si tú námahu a dať to späť tak, ako som to tam pôvodne dala ja 🙈

19. mar 2026
avatar

Mne zopárkrát manžel povedal, že zapínam skoro prázdnu umývačku, tak som mu povedala, že si ju môže zapínať sám. Tak hrá Tetris a odvtedy som ja do umývačky nedala nič🤣

19. mar 2026