Co zvyknete robit s hroznom? Mame ho vela a neviem, co s tym, teda vino je az posledna moznost alebo palene, skor by som ho chcela inak vyuzit 🙂
Mama zavárala
19. sep 2022
My odšťavime a dám do mraziaka. Tak isto aj jablká. Potom len vytiahnem fľašku a vypije sa.
19. sep 2022
Sestra robi zelatinove medvediky, za mna su skvele... prepasiruje hrozno na taku hustejsiu stavu, povari s trochou cukru, zelatina, necha stuhnut a potom to povala tusim v skrobe ci com, musim sa opytat...
19. sep 2022
Mušt a potom ho zavarimedo 7dcl poharov a mame celu zimu.
19. sep 2022
Toto som nasla predchvilou v jednej skupinke varenia
19. sep 2022
Sirup
19. sep 2022

Džem