zuzkamatuskova
6. jún 2019
213 

Čisto, zdravo a ekologicky s FeelEco

Veľmi som sa potešila, keď som bola vybraná na testovanie produktov FeelEco. Je to moje prvé testovanie, preto som nadšene rozbalila krabicu, keď zazvonil kuriér. A v krabici sa nachádzali tieto produkty: sprchový gél FeelEco s vôňou levandule a Ylang-Ylang, FeelEco aviváž na detské prádlo, FeelEco prací gél na detské prádlo, FeelEco odstraňovač škvŕn a FeelEco prostriedok na dudlíky a fľaštičky.

Hlavnou filozofiou výrobcu FeelEco je hlboký rešpekt k prírode a úcta k životnému prostrediu. Produkty sú vyrobené v Českej republike.

A prečo Eco? Výrobca starostlivo vyberá prírodné suroviny rastlinného pôvodu, ľahko biologicky odbúrateľné, obaly sú z recyklovateľných materiálov, netestuje na zvieratách a je držiteľom certifikátu EU ECO-label.

Poďme na samotné testovanie.

Prací gél FeelEco na detské prádlo je vhodný pre deti do 3 rokov a osoby s citlivou pokožkou.

Aj vy najradšej periete, či žehlíte oblečenie pre najmenších? Ja už od narodenia svojho synčeka periem pracím gélom FeelEco. A prečo? Pretože neobsahuje žiadnu parfumáciu, alergény či konzervačné látky, a tým je vhodný pre citlivú pokožku našich najmenších. Je univerzálny na biele, farebné či tmavé oblečenie, takže stačí kúpiť 1 balenie a veselo prať. Ďalšou jeho výhodou je, že je efektívny už pri nízkych dávkach či teplotách. Ja som použila dávku 60 ml a oprala na 40-stupňovej teplote a prádlo bolo krásne čisté. Jedinú nevýhodu vidím v tom, že prací gél nezanechal prádlo pre-voňané ako bežné pracie prostriedky a taktiež to, že ho bežne nekúpime v každej drogérii. V našom meste mame dm a tam ho dostať, ešteže tak.

Aviváž FeelEco na detské prádlo som vďaka tomuto testovaniu použila prvýkrát a svoj účel splnila. Prádlo ostalo na dotyk jemnejšie, vôňa síce absentovala, čo som aj očakávala, keďže neobsahuje parfumáciu, no mne to na tom detskom oblečení ani nechýba. Takisto žehlenie išlo rýchlejšie.

Odstraňovač škvŕn FeelEco

Je vysoko účinný na škvrny od potravín, mastnoty, kozmetiky, blata i trávy. Používam ho už dlhšie a som spokojná. Čerstvé škvrny som len nastriekala pred praním a nechala pôsobiť cca 5 min a pri zaschnutých nechávam pôsobiť tak max pol hodinky pred praním a pustím na 60tku. Testovala som ho na zaschnutých škvrnách od kávy a nečistoty na 90 % zmizli. Takisto si poradil na zelených kolenách, či na škvrnách od paradajok alebo špenátu.


Sprchový gél FeelEco

Decentný, romantický, nežný a šetrný k pokožke, presne takýto je sprchový gél od FeelEco s vôňou levandule a Ylang-Ylang, vhodný aj pre citlivú pokožku, ktorú krásne jemne prevoňal a zároveň nevysušil, ale zvláčnil, dokonca som po kúpeli nemusela použiť ani telové mlieko. Jeho uvoľňujúca a upokojujúca vôňa mi sadla. Jeho jedinou nevýhodou je trošku redšia konzistencia a tým pádom sa aj rýchlejšie míňa.

FeelEco prostriedok na dudlíky a fľaštičky

V každej domácnosti s bábätkom nesmie chýbať čistiaci prostriedok na dudlíky, fľaštičky, plastové jedálenské sety či hryzadlá. Dnes som otestovala jeden šetrný bez pridaných farbív, parfumov, alergénov a konzervantov, zložený z ľahko odbúrateľných surovín šetriacich životné prostredie. Balenie 500 ml je aj ekonomické, pretože stačí pridať 5 ml prostriedku na 5 l litrov vody, takže vydrží naozaj dlho. Tento čistiaci prostriedok neutrálnej sviežej vône je skutočne šetrný aj k pokožke a nevysušuje ju v porovnaní s bežnými čistiacimi prostriedkami, čo veľmi oceňujem. Samozrejme všetok riad ostal bez nečistôt, šmúh a iných nedokonalostí pripravený na použitie, tento produkt môžem len a len odporučiť.

Na záver môžem skonštatovať, že všetky výrobky sa mi páčili a môžem ich s kľudným svedomím odporučiť, škoda že ich dostať kúpiť len vo vybraných predajniach, čo je pre mňa asi hlavná nevýhoda. Ďakujem za prečítanie.

#test_feeleco #recenzia

S pozdravom

Zuzana

Mám odskúšané produkty,hoci asi išlo o prvotiny,ktoré ešte neboli tak účinne. Bola som zamestnaná vo firme, odkiaľ táto značka pochádza a môžem potvrdiť,že testovanie nie je na zvieratach a naozaj ide o veľmi ekologické produkty....čo sa týka nákupu,tak existuje e-shop,takže feeleco produkty sú dostupné každému 🙂

6. jún 2019

Začni písať komentár...

Odošli