Ahojte,pravdepodobne budem v júli letieť...mam kov v nohe po operacii...vybavovali ste si papier o tom u obvodného staci?Ďakujem.
zuzulkika
autorÁno...titan...fakt? A pri kontrole nič nepýtali
Dnes o 06:24
mam v ruke a nepiskam na letisku...ak nahodou, staciloi im ukazat ruku a jazvy - ziadny papier nebol potrebny
Dnes o 10:38
Mama ma aj papiere,vzdy piska a na papiere vzdy pri kontrole kaslu.
Dnes o 11:21
Manzel ma spajanu klucnu kost zelezom a nepipa
Dnes o 13:06
zuzulkika
autorĎakujem.lebo v cestovke mi povedali ,že nech si to vybavím...snímok aj nejaký preukaz pus preložené do anglického jazyka...💁♀️
Dnes o 14:42
A čo máš, železo? Dcéra má titan, nič netreba.