icon

Ahojte,pravdepodobne budem v júli letieť...mam kov v nohe po operacii...vybavovali ste si papier o tom u obvodného staci?Ďakujem.

avatar

A čo máš, železo? Dcéra má titan, nič netreba.

Dnes o 06:22
avatar

Áno...titan...fakt? A pri kontrole nič nepýtali

Dnes o 06:24
avatar
@zuzulkika

Áno...titan...fakt? A pri kontrole nič nepýtali

@zuzulkika veď ten neukazuje pri scanneri.

Dnes o 06:59
avatar
@adri266

@zuzulkika veď ten neukazuje pri scanneri.

@adri266 fakt neviem...letela som len pred operaciou😀

Dnes o 07:03
avatar

mam v ruke a nepiskam na letisku...ak nahodou, staciloi im ukazat ruku a jazvy - ziadny papier nebol potrebny

Dnes o 10:38
avatar

Mama ma aj papiere,vzdy piska a na papiere vzdy pri kontrole kaslu.

Dnes o 11:21
avatar

Manzel ma spajanu klucnu kost zelezom a nepipa

Dnes o 13:06
avatar

Ďakujem.lebo v cestovke mi povedali ,že nech si to vybavím...snímok aj nejaký preukaz pus preložené do anglického jazyka...💁‍♀️

Dnes o 14:42