Novinky

#essence

alohim AMBASÁDORKA
21. mar 2019
Konečne v drogérii paletka, kde sú pekné šedé a šedomodré tiene :heart_eyes: a nevyzerá to ako 80s retro ale nadčasovo.
Páči sa vám? Čo vy a takéto odtiene na očiach?

#essence
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 15. mar 2019
Anketa za :blue_heart: #srdiecka - líčite sa popri športovaní/cvičení? :person_bouncing_ball:️‍:female_sign::person_running::female_sign::person_lifting_weights:️‍:female_sign::person_biking::female_sign:️ A ak áno, tak ako?

#essence
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
14. mar 2019
Tak uhádnete, ktorá polovica tváre je nenalíčená? (teraz mám našťastie pleť v pohode).

Skúšam nový tónovací krém od #essence, ktorý zmatní a zjednotí tón pleti - podrobnú recenziu nájdete v skupine :wink:
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
13. mar 2019
Ktoré z #essence aktuálnych noviniek skúšate a ktoré vás lákajú?
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
11. mar 2019
Vyskúšali ste už tieto nové #essence lesky? Ktorý odtieň by bol ten váš?
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
4. mar 2019
Jar nám klope na dvere - čo tak si doplniť do svojich kozmetických taštičiek skvelé "fresh" #essence vychytávky? Zasúťaž si o ne...
1. Lajkni príspevok
2. Napíš, prípadne odfoť tvoj obľúbený Essence produkt, bez ktorého si nevieš predstaviť jar ;)

V piatok večer náhodným losovaním vyžrebujem troch výhercov :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
23. feb 2019
Ktoré odtiene by ste si vybrali? :slight_smile: :nail_care:
novinka od #essence Shine, last & go
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 11. feb 2019
Jemné nude odtiene alebo teplé odvážnejšie? Odpoveď odmením srdiečkom:blue_heart:
(tieto krásne paletky ukoristíte v dmke vo výpredaji)

#essence #essence_catrice #srdiecka
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
1. feb 2019
Aké sú vaše obľúbené vecičky v kozmetickej taštičke? :heart:
Takúto roztomilú od #essence môžete získať v dm drogérii ako darček pri nákupe Essence produktov nad 8,99EUR.
Platí od dnes do konca februára alebo rozdania zásob:wink:
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
28. jan 2019
Keď sa človek ponáhľa... táto manikúra bola ozaj rýchla a rýchlo vyschla :see_no_evil:nie je dokonalá ale tá farba:ok_hand::ok_hand:
:ok_hand: #essence shine, last&go! 28 razzle dazzle

Kedy si zvyknete lakovať nechty? Cez deň alebo večer v pokoji?:sunglasses::slight_smile:
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
25. jan 2019
Inšpirácia na farebné líčenie s #essence v "odtieňoch zimy" s aktuálnou limitkou. :snowflake:
Čo poviete na takéto odtiene?
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
23. jan 2019
Najradšej mám laky, ktoré rýchlo vyschnú - nalakuješ a ideš, bez odtlačenia. Najmä ak chce ísť dieťa na ruky alebo musíte niečo urobiť.
...ako aj tieto nové od #essence, ktoré sú ako novinka dostupné v dmke.

Ktorý :nail_care: by ste si vybrali? :slight_smile: Okrem nich je aj ďalších 10 krásnych odtieňov.
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
18. jan 2019
Niekedy stačí málo, napr. troška farebného detailu... ako červená #essence kontúrka a hodinky
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 17. jan 2019
Táto #essence nádhera je už v Kauflandoch:snowflake::snowflake::snowflake:️ zaujala vás?
https://youtu.be/TEQww0eNqfI
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
10. jan 2019 Čítané 1442x

Vedieť sa samy nalíčiť na všetky príležitosti a pekne upraviť, aby sme boli ako zo "žurnálu".  To je ako sen. Niekomu to ide ako po masle, iný potrebuje pomoc. Niekto sa rád hýčka, iný spolieha výhradne na seba. Ale i tak si myslím, že na špeciálne príležitosti je najlepšie sa zveriť do rúk odborníka. 


Ale na bežný deň či nejaké rodinné udalosti a večerné povyrazenie si, je skvelé poznať zopár trikov a mať nejakú tú "výbavu" ako vizážistky. Také vlastné domáce beauty štúdio...


Tri paletky na všetko - na oči, tvár i pery. Mať toto všetko a je to vyriešené. Essence takéto palety predáva v Kauflandoch v edícii Create&Transform a ja sa im pozriem pod "kapotu" - teda či obstoja a dajú sa dobre využiť. Lebo myšlienka a koncept je fajn. A ešte či sa dá s nimi tvoriť a pretvárať si ukážeme v líčení :wink:

Paleta na oči a obočie "My wonder eye palette"

Táto paleta obsahuje 17 očných tieňov v rôznych finišoch, 2 tiene na obočie a 3 efektové tiene určené na zmenu efektu líčenia, niečo ako "topcoat", ktorý sa navrství na iný tieň. Okrem toho je v nej aplikátor a štetec. Obal paliet je taká klasika - lacný čierny lesklý plast. Paleta je však ľahká a tenká, chýba v nej ale zrkadielko, čo mi nejak nevadí. Pri cene 9,49EUR je to však ospravedlniteľné. 


Čo ma na tejto palete zaujalo sú odtiene, prevažne studené až neutrálne. Pri aktuálnom boome teplého líčenia je nájsť decentnú studenú paletu ťažšie, teda výber odtieňov oceňujem. V prvom "riadku" paletky nájdete klasické nude odtiene, v druhom romantické ružovkasté a broskyňové. A v treťom farebné pastelové i tmavšie tiene na dymové líčenie. 

Kvalita tieňov je rôzna, niektoré sú suchšie, kriedovejšie a menej pigmentované (najmä tie bledé), iné sú fajn a pracuje sa s nimi dobre (metalické a tmavšie). Niektoré tiene dosť prášia, ale dá sa to vyriešiť oklepaním štetca. Mne sa kvalitou najviac pozdáva prvý riadok (okrem toho bledého, ten je suchý a slabý), s ním som si vytvorila pekné denné looky dohneda a potom sú fajn tie tmavšie tiene na dymové líčenie. Hoci ten čierny je je skôr antracitový, nie čiernočierny, stmavuje sa s nim dobre a neopadáva. Na bledšie tiene je potrebná báza, pri bledých perleťových navlhčiť štetec. Vrstvia sa tiež fajn, nerobia fľaky.Výdrž je dobrá s podkladovou bázou. Bez bázy mi dobre držali len tie tmavšie tiene. 

S tieňmi na obočie sa pracovalo dobre, nefľakatia, mne viac vyhovoval tmavý, bledší som používala ako prechodový tieň do ohybu. A efektové tiene sa mi viac páčili na prejasnenie kútikov. Ako topcoat sa mi nepozdávali, tým že sú bledšie, prebili ten spodný tieň, či sa s ním zliali. Ale na to prejasnenie či ako rozjasňovač ukázali fakt pekne - prvý má ružovkasté, druhý zlatisté a tretí modrasté prizmatické odlesky.

Ako celok hodnotím paletu priemerne, náročnejšie užívateľky nenadchne ale ani neurazí. Podľa mňa je ideálna na jemnejšie líčenie do práce, či neutrálne dymové líčenie, taktiež pre spratnosť a ľahkosť na cesty (nalíčite si oči, obočie a máte v tom aj rozjasňovače). Prípadne pre tie, ktoré začínate s líčením a nepotrebujete extra výrazné odtiene na experimenty či večerné líčenie.

Paleta na tvár "My wonder face palette"

S touto paletou si kompletne nalíčite tvár a dá sa povedať, že aj oči. Mňa zaujala najviac, lebo mám rada všetko multifunkčné. Často pri líčení využívam jednu vec na viac spôsobov. S touto paletou som v pohode zvládla nalíčiť nielen tvár, ale aj obočie aj oči. 
V prvom riadku sa nachádzajú 3 kontúrovacie púdre, jeden zosvetľujúci a dva tmavé, ktoré nie sú do oranžova a na pleti pôsobia prirodzene, pri tieňovaní nefľakatia. Ďalej je v palete 6 líceniek, 5 matných a jedna trblietavá. Lícenky sú trocha silnejšie pigmentované, najmä tie pestrejšie. Výdrž majú dobrú, ale treba s nimi opatrne a nanášať v menšom množstve, štetec oklepať. Mne sa najviac páči tá spodná, nádherný hnedoružový neutrálny odtieň. V spodnej časti palety sú 3 rozjasňovače - jeden je krémový ale ten je niečo ako priesvitný balzam. Mne nevyhovuje, je mastný, no na suchšiu pleť na "dewy look" možno bude fungovať. Zvyšné dva sú také skôr neutrálne ružovkasté rozjasňovače, nepôsobia okázalo, ale skôr robia prirodzený odlesk na pleti. 
A vpravo sa opäť nachádzajú 3 efektové odtiene - tie som používala tiež ako rozjasňovače, od tých ružovkastých sú výraznejšie. 

Túto paletu hodnotím dobre, avšak vadí mi na nej, že priemer tieňov je malý a ťažko sa mi manipulovalo s väčším štetcom na bronzer či líčka. Nevedela som produkt precízne nabrať, bez dotyku s inými odtieňmi, pri bronzeri to až tak nevadilo, zmiešala som ich ale pri líčkach sa mi vždy miešať odtiene nechcelo. Funkcii priloženého štetca nechápem, je úplne zbytočný a na kontúrovanie miniatúrny a nevhodný.
Napriek menší mínusom sa s paletkou dá pekne nalíčiť a je ozaj multifunkčná, máte na výber rôzne lícenky a rozjasňovače i príjemné základné kontúrovacie púdre.

Paleta na pery "My wonder lip palette"

Tak toto je ozaj paletka na hranie - teda realizáciu pre umelecké duše a rúžomaniačky. Nie je to nevyhnutná súčasť výbavy na líčenie, ale tie, ktoré rady meníte rúže a experimentujete s perami si v nej nájdete to svoje.


Obsahuje štetec, špachtličku na miešanie, výživný balzam, 3 efektové "topcoat" lesky s prismatickým efektom a 17 odtieňov rúžov a leskov od nude odtieňov, cez ružové, červené, hnedé, fialkové a zlatisté. S čiernym rúžom stmavíte akýkoľvek odtieň na tmavší, základné odtiene (modrá, purpurová a žltá) viete miešať aj s inými - tak ako na hodinách výtvarnej výchovy a dosiahnete jedinečný odtieň. A ak sa vám nechce miešať, aj samostatne sú rúže veľmi pekné. Rúže sú krémové, komfortné, nude držia slabšie, výrazné odtiene sa do pier vpijú a vydržia lepšie. Lesky sú také jemnejšie, ale majú pekné odlesky.


S touto paletkou sa doteraz dobre bavím, je vhodná ako darček, aj pre mladé slečny a dá sa využiť aj pri líčení na karnevaly či párty. 


A tu je finálne líčenie všetkými tromi paletkami:  obočie je nalíčené tmavším odtieňom, na viečka som použila bledofialový odtieň spolu so zemitými z prvého riadku. Do prechodu som použila bledší tieň na obočie a na stmavenie vonkajšieho kútika tmavohnedý odtieň na obočie a ešte najtmavší antracitový. Vonkajší kútik som prejasnila prvý efektovým tieňom s ružovkastými odleskami. Tvár som vykontúrovala oboma bronzermi a prvým bledším ružovkastým rozjasňovačom. Na líčka som použila spodnú hnedoružovú lícenku - všakže je krásna? :slight_smile: A nesmiem zabudnúť na pery - tam kraľuje samostatne fialkový odtieň (tretí zľava v predposlednom riadku).

Ktorá z paliet viac najviac zaujala - tá na oči, tvár alebo pery?

Máte rady paletky s viacerými odtieňmi alebo tie menšie?

Krásny jesenný večer prajem :fallen_leaf: :tea:

Miška

#essence #essence_catrice

Čítaj celý článok
alohim AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 9. jan 2019
Takto to dopadne, keď mám po mesiaci konečne chvíľku voľna na relax - trúfli by ste si na tento look alebo radšej s nude rúžom? :blue_heart::blue_heart::blue_heart:

Použila som tiene z aktuálnej limitky Into the Snow od #essence a ich modrý tekutý rúž z dopredaja
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 4. jan 2019
Štetcov nikdy nie je dosť - máte viac štetcov, alebo vám stačia 2-3 univerzálne ako tieto od #essence?

(nájdete ich už čoskoro, teda od stredu januára v Kauflandoch) :wink:
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
27. dec 2018
Uhádnite, čo sa to tam vo vnútri ukrýva? :wink: :snowflake::snowflake::snowflake:
Prezradím vám viac zajtra...

#essence
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
23. dec 2018
A čím sa k stromčeku ozdobíte vy? :slight_smile:

Tak ja si určite dám tieto nádherné žiarivé #essence metalické tiene :star2::star2::star2:
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
21. dec 2018
Tak ako ste na tom? Darčeky pobalené? :gift:
Čo ste si stihli uloviť z novej #essence :christmas_tree:limitky?
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
1. dec 2018
Prvé okienko otvorené :gift: Koho zaujíma čo je ukryté vnútri, nech pozrie do našej skupiny :slight_smile:

#essence
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
29. nov 2018
Dobré ránko, mám tu pre vás hádanku za #srdiecka :blue_heart:
Ktorý produkt od #essence sa na obrázku vyrába?
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 26. nov 2018
Vianoce nemusia byť o veľkých daroch, niekedy ozaj viac poteší len maličkosť, ktorá zaváňa milým vianočným gýčom a navyše nás aj skrášli ;) :gift:
Čo by z nej potešilo vás?

(na obrázku je limitka #essence ktorú nájdete v dm drogériách)
Zobraz celú správu
alohim AMBASÁDORKA
9. nov 2018 Čítané 205x

Čoskoro nastane magický čas čakania na najkrajšie sviatky v roku. :sparkles::christmas_tree: Trošku nám atmosféru kazia priskoré a otravné vianočné reklamy, ale ignorujme ich a urobme si to po svojom. :slight_smile:
Začnime pekne od jednotky v pokoji a pohode so svojimi blízkymi. Byť radostný a tešiť sa počas čakania na Vianoce sa môžeme učiť od tých najmenších - a vie nám pri tom pomôcť aj adventný kalendár. A veru, nemusí byť čokoládový, z ktorého naberieme nejaké to kilečko :wink:

Tri z vás môžu dokonca jeden takýto ženský make-up adventný kalendár od Essence vyhrať. 
Stačí nafotiť a popísať, akými produktami a ako si spríjemnite advent s Essence. Tie ktoré sa rady líčite, môžete pridať váš obľúbený glam look v ktorom bude použitý(é) produkt(y) od Essence. (Tip: trendy sú kovové, studené tóny, prismatické efekty a odlesky)

Pravidlá:

- staňte sa členom skupiny Essence & Catrice - vždy krásna a trendy

- do skupiny pridajte príspevok s vlastnou fotografiou a popisom

- súťaž označte #sutaz_adventessence

- výherkyne budú 3 - dve náhodným losovaním a jednu najkreatívnejšiu vyberie moderátorka skupiny

Súťaž potrvá do 25.11. 2018 do polnoci. Kto vyhral, sa dozviete na ďalší deň v skupine.

Prajem vám krásne posledné jesenné chvíle a teším sa, ako budeme spolu s výherkyňami kalendár v skupine spolu otvárať :slight_smile: 

Miška

#essence_catrice #essence #sutaz_adventessence

Čítaj celý článok
alohim AMBASÁDORKA
17. okt 2018
Byť "sám sebe vizážistom" sa dá aj s takýmito šikovnými multifunkčnými paletkami.
Ktorá vás najviac zaujala - na oči, tvár alebo pery?

P.S.: Zoženiete ich v iba v Kauflande.
#essence #essence_catrice
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia