Novinky

#love

anetkass
7. júl 2019
.... Hoci nemám sexi postavu, ale cítim sa krásna... :two_hearts:... Moje telo dalo na svet 2 krásne bytosti... SAMKA a SABINKU... Moje deti moje všetko na svete :two_hearts:.... Nerobte si zo seba komplexi život není o tom ako človek vyzerá ale o tom aká je osobnosť ja som si dnes na seba obliekla plavky :bikini: a poviem vám celkom dobre 🤭:pray: na to aká som maličká a široká :see_no_evil::wink:.... Myslite na to že ľudia okolo vás vás majú radi takých aký ste, pre vašu osobnosť originalitu a hlavne pre to lebo je im dobre keď sú pri vás... Ďakujem že ste okolo mňa... :two_hearts:
#mama #slovakia #love #rodina #family #laska #deti samozrejme dbám na svoje zdravie... Nezeniem to do extrému
Zobraz celú správu
lucia286
30. máj 2019
Zobraz celú správu
bea0802
25. mar 2019
Milujem túto vôňu. Už dlho si ulietavam na telovom mlieku s kokosovou vôňou. No teraz už mám aj antiperspirant. Je to mix kokos a jazmín a za mňa TOP :heart_eyes::thumbsup:

Aká je vaša najobľúbenejšia vôňa???


#dove #babydove #love
Zobraz celú správu
moderna_mamina
Správa bola zmenená 12. feb 2019
Blog:heart_exclamation:
🥰🥰🥰🥰🥰🥰
V noci mi prvýkrát prespal celú noc :slight_smile: Od 19:30 do 6:00 :slight_smile: samozrejme,že som sa v noci budila, pretože skoro 3 roky som vkuse nespala dlhšie ako 3 hodiny :grinning: Pritom Milanko aj Paťko spal celu noc. Ja som sa zobudila možno 4krat :grinning: Len tak aby sa nepovedalo:grinning:

Pametam si, že som si myslela, že Paťko nikdy celu moc neprespí. Cca keď mal rok aj pól som ho to naučila, no zase Milanko sa budil :grinning:
Teraz keď mi spia obaja tak nespím ja :unamused::unamused: Síce som realista a viem, že to neznamená, že budú spat celu noc. Na 100000% sa tuto noc zobudia :grinning:

So spánkom je to tak. Raz mi Milanko cez deň spi dvakrát po 3 hodiny a inokedy spi dvakrát po polhodine :grinning::grinning: môžete robiť všetko rovnako no aj tak to bude zakaždým iné :grinning: možno tak do 4 rokov :grinning: Patko rok aj pól spal celu noc bez problémov niekedy mal trosku problém, že sa budil a podobne. Potom to prestalo a takto dokola :slight_smile:

Vaše detičky spia už celu noc ? Ja som si mysela, že už áno no Patko po vyše roku zmenil názor :grinning::grinning::grinning:
.
.
.
. #czechblogger #czech #mamablogger #slovakgirl #slovakia #czechgirl #mami #love #chlapecek #spanok #spanie #blogger #blogerkycz #blogerkyczsk #instagram #picoftheday #instamama #cute #instablog #instablogger #blogerky #mamablog #followers #dnesblogujem #mamafluenc #instaslovakia #instasvk #sommama #laska #synek
Zobraz celú správu
paulinaprokopova
16. okt 2018
Zobraz celú správu
doda818
12. sep 2018
Keď si v mobile nájdem takéto krásne selfie-čká :joy::see_no_evil:
Ocinkova princezná :heart::blossom: #love #daddy
Zobraz celú správu
bubik91
16. aug 2018
Moj manzelik :hearts:#love
Zobraz celú správu
konik_testuje
3. aug 2018 Čítané 5336x vybrali sme
Čítaj celý článok
bubik91
2. aug 2018
Benatky :hearts:#trip #family #love
Nasa prva dovolenka ako rodina a prva dovolenka nasej malej lasky :hearts:
Zobraz celú správu
imartie AMBASÁDORKA
20. júl 2018
Dvojitá briadka je v jeho prípade neodolateľná 🤩 škoda len že o sebe nemôžem povedať to isté :joy::see_no_evil: #love #baby #photooftheday
Zobraz celú správu
bubik91
18. júl 2018
#wedding #love Navzdy spolu :hearts:
Zobraz celú správu
martinkabe
20. máj 2018
Čítala som, že sa vraj necíti šťastná v manželstve.. A vraj sa nám snažia nahovoriť, že do manželstva ideme kvôli šťastiu. Je to však lož. Ak budeme takto nastavení, môže sa stať, že naše očakávania skončia nenaplnené a my šťastní nebudeme. Ako to má teda byť? Takto:
Do manželstva ideme pretože, chceme urobiť toho druhého šťastným. Chceme jeho dni napĺňať láskou, radosťou, porozumením. Nie ja chcem byť šťastná, ale chcem, aby šťastie pociťoval ten druhý... a potom, bez toho, aby som šťastie očakával, tak ho nájdem..
#love #ispure
Zobraz celú správu
nikolett_xx
Správa bola zmenená 12. apr 2018
Ako ste dnešok trávili vy? Ja som dneska kočíkovala svoju neter :slight_smile: musím povedať že počasie bolo naozaj krásne a už sa nám pomaly ale isto blíži letoooooo :sunny::sunny::sunny::heart:
Kupujete aj vy svojim deťom od malička značkové tenisky na bežné nosenie alebo iba tak výnimočne? :sunny::sunny::sunny::sunny:
#converse #spring #children #love #laska
Zobraz celú správu
ikina177
28. jan 2018
#love 🤩:heart_eyes::heart::pray_tone2::blush:
Zobraz celú správu
lelec
3. jan 2018
Zobraz celú správu
ingba
16. dec 2017
Zobraz celú správu
simonelka
10. dec 2017
Moje VŠETKO :purple_heart: #tiffany #christmas #love
Zobraz celú správu
ikina177
15. nov 2017
..bez tohto to proste nejde :heart::ok_hand_tone2:
#love
#wellasp
#chloe
Zobraz celú správu
amorleo
18. mar 2016
Radi sa paradime:slight_smile: 3+ 353 fotiek
nelakuzelnecitanie
Včera o 21:21 Čítané 267x
Čítaj celý článok
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia