
Sólo maminka hľadá parťáčku na výlety s bábätkami
Ahoj mamičky! 👋 Som 36-ročná sólo mama s 8-mesačným synom a hľadám k nám parťáčku s rovnako starým bábätkom na výlety do prírody a vymýšľanie rôznych aktivít. Keďže som na materskej, viem, ako to chod

Páči sa mi odtieň, je to taká bodka môjho ľahkého letného makeupu.

Ako zrušiť Metlife Pistenie TrendLife a získať peniaze späť?
Ahojte chcela by som zrusit tuto poistku, som mladá, fin rezervu mám, nepotrebujem momentalne vyhadzovat peniaze za taku somarinu...moja otazka je, nie je to incesticna zivotka, platim ju 3 roky, je m

Za málo peňazí veľa muziky

Ako dosiahnuť hnedé opálenie bez spálenia?
Dobrý deň prosím o Radu niejaky Krém na hnedé opálenie ? Nakoľko mám hlúpy pigment že sa spálim a hneď na to vyblednem.. alebo nijaké odporúčania ?😊

Ako nájsť novú kamarátku po tridsiatke?
Ahoj, idem sa tu trošku popýtať, a skúsiť. Dá sa tu nájsť reálne kamarátka? Mám 33 a všetky kamarátky čo mám majú svoje rodiny, životy. Preto nie je možné aby som s nimi trávila toľko času koľko by so
„Líška,“ zašepkal chlapec,
„prečo sa tak bojím toho, čo si o mne pomyslia ľudia?“
Líška sa na chvíľu zadívala do oblohy.
„Pretože každý chce byť prijatý,“ odpovedala jemne.
„A čo ak ma odmietnu?“
„To bolí,“ prikývla líška.
„Ale nie tak veľmi, ako keď odmietneš sám seba.“
Chlapec sklonil hlavu.
„Takže sa nemám báť ľudí?“
„Nie,“ usmiala sa líška.
„Boj sa chvíle, keď kvôli nim prestaneš byť tým, kým si.“
Dlho bolo ticho.
Potom líška zdvihla pohľad k malému vtáčikovi na konári.
„Vrabec je pre svet maličký.
A predsa nie je zabudnutý.
Tak prečo si myslíš,
že by si mal byť ty?“
Chlapec sa zamyslel.
A po prvý raz po dlhom čase si uvedomil,
že jeho hodnota nezačína v cudzích pohľadoch.
A ani sa nimi nekončí.
Baby ste tu niektorá z Bojníc? Čo sa tam sa s deťmi vidieť/zazit okrem ZOO a zámku? Nejaká hernicka alebo niečo pre deti?

Neprijatie na základnú školu: čo robiť ďalej?
Dobrý deň, Neviete aký je postup resp možno to niekto riešil a poskytne mi informácie... Mali sme prihlášku len na jednu ZŠ, kde nás neprijali- druhý pod čiarou skončil podľa automatu...nie je to naš

Krásne vypní nedostatky v obočí.
Pre mňa je farba dosť tmavá takže pri kúpe sa obzriem skôr po bledšom hnedom.
Čo mňa ale najviac mrzí že má velmi slabú a jemnu texturu a okamžite sa mi začal vysýpať.Misky by mohli byť aspoň trochu hlbšie-vela produktu sa mi pri každom použití zbytočne vysypali mimo a to si dávam velky pozor.

Študoval niekto cez Nivam?
Ahojte. Študoval niekto cez Nivam alebo študuje?

#dm_letnapohoda
Opaľovacie prípravky pre deti z dm sú už každoročne naše must-have. Pomer ceny a kvality je podľa mňa výborný a určite ich budeme kupovať aj naďalej.
Všetkým prajem krásne leto 🙂 #dm_letnapohoda.

Odporučte cenovo dostupné ruksaky na cestovanie
Zdravíčko, prosím vás o radu. Poraďte mi, prosím, nejaký kvalitný ruksak na cestovanie s objemom minimálne 40 litrov (čím viac, tým lepšie). Zaujal ma mestský ruksak od značky pinqponq, ale ich ceny s

Odložte mobil. Prežite deň offline.
PEKNÚ NEDEĽU, PRIATELIA! Vypnite aspoň dnes mobilný telefón a vychutnajte si krásny letný deň sami so sebou, s rodinou, s priateľmi. Nie je nič krajšie ako počúvať spev vtákov, pozerať sa na blankytn
dobry den zhanam detsku alergologicku galanta a okolie dakujem
Ahoj. Dajte tip na eshop kde kupujete sportovo elegantne supravy, kratasy, triko, kosela sportova?

Gél na obočie s obojstranným hrebienkom
#dm_letnapohoda kvetinka sa veľmi nedarí u nás ale to nás neodradí k pohode nám stačí pár malých sošiek , DM super produkty a hor sa oddychovať
#dm_letnapohoda dcérky sa chystajú vystrájal v domčeku a dôležité je natieranie pokožky vždy nám super pomáda DM opaľovák. Pozdravujem vás
#dm_letnapohoda milujem nedeľnú pohodu a nesmie chýbať opaľovací krém najmä v dnešnej horúčave.
Poradíte mi prosím niekto opaľovací gél/krém/sprej ktorý je úplne ľahký, nie je mastný a ľahko sa rozotiera? SPF určite 50. 🙏🙏🙏🙏
Ahojte, je tu na MK aktívna skupina, pre oknologických pacientov a ich príbuzných? Ďakujem.







