CEWE FOTOKNIHA

CEWE FOTOKNIHU si vytvoríte rýchlo, jednoducho a v pohodlí domova. Vďaka bezplatnému softvéru Môj CEWE FOTOSVET si môžete vytvoriť jedinečný dizajn – pridajte text, kliparty, zvoľte si motív, pozadie či iné tematické prvky. Staňte sa dizajnérom vlastných spomienok a zážitkov, je to skutočne jednoduché.

Jej kvalitu zabezpečuje prvotriedna CEWE tlač a spracovanie, a tak vytvoríte darček pre svojich blízkych alebo pre vlastné potešenie jednoducho, kvalitne a podľa vášho vkusu.

CEWE FOTOKNIHA

Zachyťte spomienky a vytvorte si z tých najkrajších a najosobnejších záberov svoju osobnú fotoknihu, ktorá vás kedykoľvek prenesie v čase. Nenechajte svoje spomienky vyblednúť a prelistujte si v nich vždy, keď si spomeniete.

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie mamičkami z Modrého koníka:

Hodnotenia a skúsenosti s CEWE FOTOKNIHOU

Máš skúsenosť s CEWE FOTOKNIHOU?
piatni  7. nov 2023

Zla skusenost

Stiahla som si aplikaciu. Vytvorila som v nej foto knihu, objednala, vsetko bolo v poriadku.
Potom som sa rozhodla robit druhu knihu. Ta uz objednat nesla. KEd som pisala na support, napisali mi, ze kniha je velka, ze aplikacia je len na male veci, ze to nepojde objednat.
S knihou som sa babrala naozaj dlho a support mi len odpisal, je nam luto, nepojde to. Ze aplikacia je na male veci a mala som to robit v softwari. 'dakujem' za taku odpoved a stratu casu, ktory som nad tym stravila. Neponukli mi ani ziadnu zlavu na dalsi nakup za strateny cas. Nikde v aplikaci nemaju napisane, ze tam sa daju vytvarat len male veci. Vraj ju mam spravit v softwari a nejde to nijak inak len ju znova vytvorit......spravila som ju na novo, ale uz v inej firme
bejbi777  27. sep 2022

Nádherná pamiatka

S CEWE fotoknihou mám pozitívnu skúsenosť, vytvorila som rodinnú knihu plnú krásnych fotografií. Kedže nemám veľa času, ocenila som softwér CEWE, ktorý mi veľmi uľahčil prácu a zoradenie fotiek podľa dátumu. Máte radi farebné pozadia s množstvami avatarov, nápisov, klipartov a podobne? Alebo máte radi minimalizmus a stačí vám na prednej obálke nápis a v albume iba fotky? Oboje je možné a existuje tam ešte nekonečne veľa možností medzi tým.
Ja som si zvolila matný premium papier ktorý sa mi veľmi páči a väzbu lay-flat, lebo si knihu dokážu pozerať aj naše detičky samé bez toho, aby sa im neustále zatvárala. Určite je to prekrásny darček pre rodinných príslušníkov a my ju určite starým rodičom dáme spraviť ako vianočný darček.
  • + Veľa rôznych typov kníh
  • + Rôzne možnosti vyskladnia knihy podľa seba
  • + Automatický asistent radí fotky podľa dátumu nasnímania
  • + Povrchová úprava titulnej strany robí knihu exkluzívnou
  • - Následná úprava rámčekov pri automatickom asistentovi je zložitejšia
  • - Pri väčšom počte strán a povrchovej úprave aj vyššia cena
bubiadany  23. sep 2022

Naša prvá CEWE fotokniha

Testovanie CEWE produktu-fotokniha bola moja prvá skúsenosť, doteraz som fotoknihy vždy len plánovala a nikdy sa k tomu nedostala.
Zostavenie fotoknihy je úplne jednoduché. CEWE ponúka množstvo možností - výber veľkosti knihy, voľba väzby, druh papiera.
Ak plánujete fotoknihu darovať, treba počítať s 10dňovým dodaním.
Softvér je veľmi jednoduchý, prehľadný. Ponúka rôzne možnosti - voľby rámikov, klipartov, rôzne pozadia...softvér dokonca ponúka možnosť automatického zostavenia fotoknihy.
  • - Kvalitné, sýte farby
  • - Možnosť ukladania na viac dní
  • - Nenašla som žiadne
mamelka  20. sep 2022

Fotokniha plná spomienok

V cewe som mala možnosť vytvoriť fotoknihy. Softvér je naozaj jednoduchý, máte veľa možností klipartov, pozadia. Kto si to chce zjednodušiť, tak softvér vám vytvorí sám fotoknihu, len tu treba dať pozor, aby vám neorezal fotky. Fotoknihy som mala hotové do 10 pracovných dni, čo naozaj chválim.
Pri výbere fotoknihy máte na výber rozmer, či chcete mäkkú alebo tvrdú väzbu, zvolíte si typ papiera. Za mňa bol a určite bude aj v budúcnosti matný Premium.
Čo môžem ešte odporučiť je fotka na plátno, keď sa chce niekto vyhrať môže si spraviť koláž a mať viacero fotiek na jednom plátne, taktiež popis sa dá pridať.
Cewe ponúka naozaj bohatý výber produktov, môžete takto obdarovať rodinu a svojich najbližších.
Určite to neboli moje posledné fotoknihy. Ja ani nemám čo vytknúť. Fotoknihy sú naozaj krásne spracované.
  • Softvér je jednoduchý
  • Možnosť tvorby knihy s pomocou softvéru
  • Výber veľkosti, počet strán, aký papier chcem, akú väzbu chcem
  • Možnosť uloženia knihy a postupne jej vytváranie
  • Bohatý výber ďalších produktov
  • Rýchle dodanie
tweety18  18. sep 2022

Naša fotokniha

Fotoknihy sa snažím robiť za každý rok. Za mňa sú fotoknihy super, poukladáme si všetko v PC, notebooku alebo v telefóne a domov príde hotové dielo 😉. V tejto CEWE fotoknihe sú fotky za rok 2021. Chválim CEWE program na výrobu fotokníh, je prehľadný, dobre sa mi s ním robilo. Taktiež je super, že si môžete vybrať z rôznych druhov papiera a počtu strán. Rýchlosť výroby CEWE fotoknihy je tiež super, mala som ju na 6. deň od odoslania. CEWE fotokniha má krásne sýte farby, nemôžem jej nič vytknúť. Za mňa najkvalitnejšia fotokniha akú máme.
  • Výber z rôznych druhov papiera
  • Rôzne cliparty, rámčeky, farby pozadia strán
  • Prehľadný program na výrobu fotoknihy
  • Rýchlosť dodania fotoknihy
  • Krásne sýte farby
melani19  16. sep 2022

Moja Milovaná rodinka od samého začiatku ( po maďarsky)

Najprv som chcela spraviť fotoknihu o celej mojej rodine. Ale času bolo málo a pri 2 deťoch duplom:)
Tak som sa rozhodla spraviť knihu o mojej rodinke ( manžel, ja a naše dcérky) .
Ako sme sa spoznali, výlety, tehotenstvá, oslavy, deti, Vianoce, narodeniny, svadba, atď.
Fotenie milujem od malička. Aj sa tým živým popri materskej.
Tak celá kniha bola pre mňa zábavou a vypnutie od všetkého.

Celkový dojem za mňa na jednotku. Mám jednu knižku, ktorú mám z inej stránky a porovnanie za mňa vyhráva Cewe.
Stačí si stiahnuť aplikáciu a už to ide.
Najlepšie je, že si vašu knihu odložíte a pokračujete kľudne aj o pár dní, tam kde ste prestali.
Je tam kopec možnosti na výber: pozadie, fotky, umiestnenie, dá sa vybrať ak pridávate narodeniny ( pozadie, rámik, prilepiť motiv, ).
Vysvetlenie tam bolo a bolo to potom ľahké.
Knižku mám v maďarčine tak bude troška iná :).
Vybrala som si lesklé strany. A musím uznať, že sú nádherné.
Nemám čo vytknúť, môžem len ODPORUČIŤ, určite Vás nesklame.
Odporúčam ale viac krát po sebe pozrieť všetky strany. Či už text, alebo umiestnenie obrázkov. ( našťastie, vám aj vyskakuje ak dávate zle a môže Vám to odrezať s fotiek) . Ja som si jednu nevšimla a odrezala troška :). Nabudúce si dám pozor.
Veľké Ďakujem za túto možnosť a budem túto fotoknihu odporúčať mojim rodinkám na foteniach u mňa.

Ďakujeme celá rodinka a neobjednávame naposledy :). A teraz Vám pridám pár fotiek ❤️.
  • Výber pozadia , rámiky a pod. na tému
  • Uloženie aj na viac dní
  • Super prehľad
  • Krásne spracovanie
2 ľudia považujú za užitočné
petuska2504  31. aug 2022

Spokojnosť na jednotku

Ja som dala spraviť už dve foroknihy jednu mojím svokrovcom a jednu nám všetci sme spokojny väzba,farby a dodanie na jednotku. Taktiež je super,že si môžete vybrať z rôznych druhov rozloženia fotiek na jednotlivé strany, písmo a mnoho ďalšieho. CEWE je proste Topka.
ls1997  30. aug 2022

Fotokniha

nicinka0  13. aug 2022

Dokonala

Spravili sme si knižky pri narodený našich detí v stvorcovom formáte. Za nás dokonalosť, co sa týka, farieb, papiera, väzby.. Prvorodeneho knihu mame už 10ty rok a stálosť farieb je mega...daju sa vložiť aj popisky aj pozadie, ktoré utvrdi atmosféru. Keď chceme kvalitu a nie kvantitu.. Dáme jednoznačne cez cewe.
  • Kvalitný papier, dobra gramaz
  • Krásne prevedenie, farby
  • Dobrý výber pozadi
  • Kvalitné predné strany, pevná vazba
18zuzulicek  13. aug 2022

CEWE kniha na jednotku

Úžasný nápad ako si zvečniť spomienky z dovolenky, oslavy, či obyčajných dní s rodinou.
  • Jednoduchosť výroby
  • Papier je krásny
  • Veľa možností
  • Občas málo strán (brala by som aj 3x viac)
zuzsiv  12. aug 2022

Už netlacim foto

Fotoknihu som si začala robiť každý rok, takže už netlacim foto a nezakladám do fotoalbumu, ale celý rok mám v 1knihe, na obal dám len top fotku a rok
  • Jednoducho skladne, krásne farby, veľa spomienok
  • Ziaden
katarina895  10. aug 2022

Moja kniha

S fotoknihami som veľmi spokojná určite objednám aj do budúcna
aluska08  9. aug 2022

Očarenie

Som nesmierne spokojná a veľmi sa fotoknihám teším, rada si v nich listujem a prezeram staré fotky. Mam doma už asi 10 fotoknih. A už čakám na nejakú akciu aby som si mohla urobiť ďalšiu fotoknihu z nasej prvej spoločnej dovolenky u mora ako rodina.
  • Kvalitný papier
  • Rýchla výroba
  • Rýchle dodanie
  • Veľmi dobrá komunikácia pri nejasnostiach
  • Jednoduché vytvorenie fotoknihy
  • Pekné pozadia, rámiky....a všetko okolo toho
  • Možno ta cena
  • Čakanie na nejakú dobrú akciu, lebo najčastejšie si vyrábam knihy nad 40str.
  • Žiadne iné
adriana132  8. aug 2022

Moja skúsenosť

Už máme doma 4 fotoknihy. Podľa mňa je to oveľa krajšie ako obyčajný fotoalbum. Deti si ich veľmi radi pozerajú, pretože som ich doplnila o vtipné príhody.
  • Možnosť zvoliť si vlastné pozadie
  • Rôzne cliparty
  • Ľubovoľné rozloženie fotiek
  • Napísanie ľubovoľného textu
  • Žiadne... možno tá cena ale stojí to za to
ikabl  8. aug 2022

Odporúčam.

Mám doma 2. Za mňa odporúčam, využijem aj v budúcnosti.