Ach ti chlapi.. Vcera vecer syn rozbil v kuchyni teplomer. Bol bezortutovy, ale chlap spravil strasnu paniku, lebo mi nechcel verit ze tam naozaj nie je. Normalne nas skoro evakuoval na schody s ruskami na tvarach😂 nakoniec sa mi ho nejako podarilo presvedcit, ze to naozaj len vyzera ako ortuť, tak som dostala povolenie ist ulozit deti kym to uprace. Zrazu mu nerobilo problem tie gulicky nahanat prstom. Lenze potom zistil,ze sa do neho tie gulicky vpili🙄🙈, takze sme mali dalsie kolo presviedcania. Zabralo. Vecer som sla spat a o druhej v noci ma chlap budi cely spoteny, zadychany, ci to naozaj nebol ortutovy teplomer, lebo uz len hnacka mu chyba a ma asi vsetky priznaky otravy. Zeny moje, on do druhej cital o otrave ortutou a zrazu mal dychavicnost, zly zrak, brnenie v rukach, nespavost (vecer o 10 vypil najsilnejsiu kavu z kavovaru, tak neviem co sa cuduje ze nespi) a neviem co vsetko. Proste stavim sa, ze keby ho naahodou pohnalo na wc, tak ide na urgent a pyta si vitaminove injekcie (nejake sa vraj davaju v takomto pripade) Celkom vazne mal nutkanie pozriet si este fotky deti, ak by sa nahodou rano zobudil slepy. Rano som mu pre istotu vyhladala popis toho teplomeru, aby sa psychicky nezrutil. Skoda ze ma to nenapadlo uz vecer. Mohla som sa kludne vyspat. A uz teraz sa tesim, ako sa na tom budem este dlho bavit, lebo ja stale pocuvam aky som hypochonder.. Inak, teraz mi uz ostali fakt len ortutove teplomery, ale to mu asi radsej neprezradim😅
Baby, tie co mate životné poistenia, na seba, dieťa a muža ako ich prosím vas mate postavené? Co obsahujú a v akej poisťovní ich mate? Nam finančný poradca navrhol v Allianz, ale tak ci je niekde lepšie? Ďakujem 😊
Keď máš doma maróda... Tvoríme svietniky alebo nádobky na gumičky, sponky zo skiel od jogurtov Ňuňu... #diy #recyklujeme
Ahojte prosím vás aký matrac kúpiť? Dcérke potrebujeme poradte?
Baby, poprosím skúsenosti, výhody, nevýhody, pre a proti co sa týka dvoch kočíkov - kindrehttps://www.minre.sk/Kocik-sportovy-Valco-Snap-...
https://www.minre.sk/Kocik-sportovy-Grande-grey...
Ten kočík Kinderkraft je veľmi pekný, len sa mi zdá nejaká podozrivá ta nízka cena 😕🙃
Ďakujem za vaše skúsenosti.
Bože ta supermatka zo zámeny mi riadne lezie na nervy.
Jedna extravagantna a elegantná tortička na želanie v štýle #concretecake - betónový dizajn torty 💗🌺🍰
Pokiaľ neviete ako vystaviť dielka Vašich detičiek skúste svetelnú reťaz z #pepco so štipcami. Je to paráda 😍
Ja sa ani nečudujem,že je malo pediatrov. Detičky mám rada,ale niektoré maminky no comment. Ťažká práca....
baby poradte prosim nejaku sukromnu imunoalergologicku v Bratislave, ku Kukovej na kramare sa ledva dostaneme a absolutne neriesi maleho stav, radsej zaplatim nech uz niekto naozaj nieco robi
Mamicky prosim vas zlavovy kupon na zdravybatoh.sk nemate niekto??idemee objednavat tasku pre nasu skolacku by sa zisiel😘❤️💋budem moc vdacnaaa
Dobry den, vedel by mi niekto odporucit neakeho dobreho fotografa v okoli Piestan? Nemusi to byt profik ... chcem si dat nafotiti deticky. Dakujem
Zienky,muz sa bol vcera strihat.Vcera aj dnes ma na hlave vo vlasoch cervene flaky.Treba sa bat alebo je to zo strihania este?
Dievčatá ktoré užívate kolagén , poprosím
poradiť pri rozhodovaní 🙏 skúsenosti a značku ...na výber je ich toľko že sa neviem rozhodnúť 😵🤯🤭
Vie mi niekto poradiť ohľadom zubného benefitu v dôvere, keď idem k zubárke a bude mi opravovať dva zuby, dá sa to urobiť tak že to dá na dva bloky a ja pošlem dve žiadosti a bude to na ten istý deň? Lebo niekde som počula že tých 25 je na štvrťrok. ALebo aspon tak že idem za mesiac dvakrát a viem si uplatniť 2 x25 za ten jeden mesiac?
Baby ktoré máte apku Smart Banking od Unicredit bank, a máte povolené prečerpanie , ako vám to ukazuje na hlavnej stránke? mne to volakedy ukazovalo najprv Ukonto a tam je zostatok aj s tým prečerpaním a ked som si ťukla pod tým na tú kartičku tak tam mi ukázalo sumu vlastých prostriedkov, čiže bez tej sumy povoleného prečerpania. Teraz mi ukazuje aj tam tú istú sumu ako Na Ukonto. Je to také neprehladné že nikde nevidím sumu čo je zostatok na účte (len moje penieze) . Aj vy to tak máte?
Dobré ránko žienky, prosím Vás tie čo pozerávate seriál Nočná služba, čo sa stalo Touferovi,keď zomrel? Ďakujem.















