👩‍🍳🥧😋

Skusenosti? V pohode ci taky nic moc sirupcek?

Maminky, existuje nejaky potral kde sa daju vyhladavat resemelnici podla druhu prace a bydliska? a je jedno ci sa tym zivia alebo su to taky fuskari co si chcu privyrobit. Nejaa stranka kde sa da dohodnut s niekym na nejakej praci? Elektrikari, stolari, maliari??? Potrebujem prerobit jednu skrinu v kuchyni, upravit stol, pripadne vymalovat...nie su to velke veci iba taka vikendova fuska pre niekoho, ale normalny stolar sa mi nato vykasle lebo on radsej vezme velku zakazku, co sa mi uz stalo ked som 2 oslovila 🤷‍♀️ budem vdacna za nejake info. Dakujem

avatar
felindaOverená organizácia
19. jan 2020    

Žienky prosím nemáte v skrini takýto dáky vám uz nepotrebny kabát? Veľkosť tak 44. Naše dievčatá z krízového zariadenia sa snažia pekne obliekať a chceli by jeden kabát. Ďakujem

To je týranie 😀
Dva dni po sekcii a z domu ti príde takáto foto 😁

Baby aj vy máte taký strach z týchto volieb? 🤦 Však jedno horšie ako druhé.... Hlavne keď ĽSNS je druhá v poradi...

može byť niečo krajšie? toto je tak nádherné

❄peknú zasneženú nedeľu prajem❄

(2 fotky)

K narodeninám 🎉 brownie korpus - mascarpone s bielou čokoládou - mango - marakuja 🍰🥭🎂🍫

URGENTNE: PONUKA PRÁCE Na veľkej udalosti, 30. a 31. februára, potrebujem 6 ľudí 8 hodín denne - 600 EUR denne. 1 200 EUR na dva dni. Ktokoľvek je k dispozícii - Napište mi spravu co najrychlejšie 😁

Môj relax. 🙏

Ahojte ma niekto zľavu do ikey a nevyužije ju?

Je tu mamička s Kováčovej alebo Zvolena??? Chcem sa niečo opýtať

Dievcata chcem robit tieto zebro rezy a v recepte je mast, mozem pouzit husaciu? https://varecha.pravda.sk/recepty/zerbo-rezy-fo...

Prosim poradili by ste mi dobru gynekologičku v Nitre

Smejko 😊

A na dva dni hotovo 😜

Už to začína u nás😂🤦

Ahoj žienky chcem sa poradiť, užívali ste niektorá kvapky gynex od firmy energy aj počas tehu? Zatiaľ tehu nie som ale do budúcna.... Ďakujem

Baby aj materská má viac výplatných termínov? Odovzdala som zamestnávateľovi žiadosť o materskú ale bolo to deň pred vianocami, potom sviatky, víkendy tak to asi nestihol zaniesť v decembri na sp a nič mi neprišlo na účet a ešte ani papier, tak či môžem ešte očakávať v januári ale mi príde až vo februári všetko. Ak máte skúsenosti

Ahoj, kočky potrebujem poradiť ... Predala som lyže, ako sa dá poslať ? A koľko približne stojí doručenie ( poštovné ) ? 🙂

Odporucte mi rychlovarnu kanvicu ktora nehuci a nepuka ako traktor...cierna alebo nerezova a za rozumnu cenu 🙂