chcem sa opytat....najma mamiciek,ktore maju v bazariku 200 a viac veciciek....kde to vsetko skladujete????? ja mam cca 100 a mam oba perinaky plne...a pri troch detoch sa mi to teda nazbiera hodne 🙂 🙂 🙂 🙂

Baby máte skúsenosti s týmtito krémami? Mám zmiešanú pleť so sklonom k akné ale vyhovuje mi gelova textúra a jemná hydratácia.

(3 fotky)

ako to je prosim vas zo zalohovymi platbamy za energie? ked je vyuctovanie v dany mesiac sa neplati zaloha?vdaka

*** Dlhá pauza, reštart, sviatky a trávenie ***

Už to vidieť aj v posilke, ľudia začínajú plniť svoje novoročné predsavzatia... Čo si sa mohla počas sviatkov naučiť? A čo potrebuješ urobiť aby si vykročila správnym smerom?
*
Ak si počas sviatkov pribrala malý rozdiel na váhe a tvoj štýl stravovania bol voľný, tak to značí že si šla správnym smerom pred Vianocami. Ak však, sa ešte teraz cítiš zle, bruško je stále nafúknuté, pravdepodobne si sa nestarala o svoje trávenie dostatočne.. Tu nastáva problém, črevny mikrobiom sa obnoví každých 5-7 dní, no ak máš bolesti bruška, pocit nafuknutia, nadmernú plynatosť problém s vyprázdňovanim, mala by si prehodnotiť svoje stravovanie.Zdrave trávenie a vstrebávanie živín je základ uspešneho chudnutia a všeobecného zdravia 👌😊 Nie na darmo sa vraví, že choroba začína v črevách...
*
Ak si dlhšiu dobu netrenovala, dosť častá chyba je, že ľudia chcú pokračovať v tréningovom procese tam kde skončili.. Potrebuješ aby sa spametala centrálna nervová sústava, potrebuješ naplniť svaly... Po dlhšej pauze odporúčam full body tréning, 50% záťaž ( čiže ideš na polovičný výkon) 3 série po 12-15 opakovaní, veľke cviky ako drep, mŕtvy ťah... Nasledujúci tréning si daj postupné intervalov cvičenie aby si zaviedla živiny do svalov.. Tak si to prestriedaj aspoň týždeň dva.. A až potom začni skúšať to svoje "maximum"
*
Ego ide stranou, potrebuješ vykročiť správnym smerom, nie zraniť sa a spraviť 5 krokov vzad..
*
Dosť bolo šalátov, kapustnice.. Leto sa blíži, 👌

Dievcata, Trifed versus Aeirus na odpuchnutie nosnej mandle u 3rocneho spunta? Mam doma obidva (na predpis na tento konkretny problem), len z Aeriusu bol syn hrozne podrazdeny a nespavy. Ktory vam deti lepsie znasaju?

Moje hobby este nieje dokonceny no som rada ze sa podoba na zajka😁

Maminy prosim nemate niektora tieto cizmy?potrebujem vediet ako sadnu velkosti a ci su naozaj kvalitne,teple a nepremokave..je to znacka Salomon

avatar
mio17
8. jan 2019    

Prosím o radu
Som na rodičovskej dovolenke a dnes som oznamila zamestnávatelovi,že som zase tehotná. Vraj mu mám doniesť oficialne oznámenie o tehotenstve a nejake potvrdenie zo sociálky,ale už mi nevedel presne povedať,že aké. Ja si už nemapatám z od prvého,že čo som vybavovala. Viete mi prosím poradiť čo si mám pýtať na tej sociálke?

Takto jazdí naše drobiatko 🐁💕

Ahojte baby,možno pre niekoho to bude hlúpa otázka,ale potrebujem poradiť.Ochviľu začnem malú kŕmiť,nie len materským mliekom a chcem vedieť,ako kŕmiť aj dojčiť.Čo robiť,aby mi dlhšie v noci pospala.Keď ju kojim tak spí max 2az 3 hodiny.Či to bude stále tak spať,pokial ju budem kojiť.Dufam,že sim to vysvetlila správne a vopred vďaka za odpovede

Zienky z Nitry neviete mi prosím poradit ktora ZŠ v nitre je dobra? Mam prvaka a od februára musi nastúpiť v Nitre kedze sa tam stahujeme. A aj MŠ ktora? Ďakujem 🙂

dievčatá, ak mám v práci nahlásenú dovolenku a v tom mi ochorie dieťa, dá sa tá dovolenka zmeniť na očr?

Ahojte mam otazku moj najmladší syn ma pravu ruku v sadre posmykol sa na lade. Chcem sa spytat na OCR ta je 10dni mozem po uplynuti 10tich dnoch ist opat na OCR s touto diagnozov? Viem že možne to hned nebude preto by som si nahlasila v praci par dni dovolenky a potom OCR da sa to ? Kamaratka mi vravela že sa to da ale len s inou diagnozov. Prosim poradte mi. Dakujem 🙂

avatar
kajam
8. jan 2019    

Kedy zvykne byt v skolke karneval .... februar akebo marec

Hry na materskej:
🍄 Schovávačka = dieťa sa nevidí, mama ho vidí, ale tvári sa, že ho nevidí...
🍄 Na kaviareň = objednáte si kávu, donesú vám plastovú bagetku v naberačke...pre istotu 2x...zaplatíte to ale 3x
🍄Na doktora = prídete s boľavou hlavou, odíde s obviazanou nohou
🍄 Upratovanie = deti sa hrajú, že upratujú, mama upratuje

🍄🍄🍄 Aké je/bola vaša najzábavnejšia HRA na materskej? 💙💙💙

#pampers

Prosím Vas mate niekto skúsenosti s otvorením účtu online v Tatra banke?

Už mám 10 mesiavov huraaa 🎂🎊🎉🎁🧸🎈😘

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
8. jan 2019    

Dobré ránko 🙂 Ani dnes nechýba prebúdzačka za 2 #srdiecka pre bystré oči 💙
Bolek a Lolek si užívajú zimné radovánky naplno ☃️ Pridal sa k nim aj Ťuki, no akosi sa stratil 🙂
Nájdete ho? 😉

#magio_tv, #tuki_tv

Ránečko kočky ⛄❄

Ranná hádana za ❤❤❤ #srdiecka❤❤❤
Viete aký TIP šalátov si môžte kúpiť pod značkou BILLA easy šalát?
Stačí ak napíšete jeden FRESH druh👌👍 💪

#billa

Tobiasko a jeho novy kamos beatbo spieva od rana 😂😂😂

(3 fotky)

Dobré ránko 🙂 Dnes dedo zavolal že zoberie Lili do škôlky 🙂 A jej reakcia ,, Maminka super nie? Daj sa pod dečku , kávičku a mysli na mňa či som nezamrzla.Dedo prišiel bez auta že ranná prechádzka ma prebudí :D '' Ten môj charakter najväčší 🙂

Dobré ránko všetkým! 😁
Je tu hádanka za #srdiecka 💜💜

V rozhádzanom pexese sa nachádzajú 3 páry hračiek. Nájdeš ich? 🤓🤓🤓

Ak áno napíš komentár a ja tvoju odpoved odmením srdiečkami 💜💜

Skupina 👇🏼👇🏼👇🏼😉
https://www.modrykonik.sk/group/10961/

#fisherprice