Ahojte ... Chcem sa vás spýtať bol niekto z vás na vyšetrenie v Michalovciach Už? .. ale neviem či tam robia ortopedické visetrenia že vraj to je v nemocnici dakde v starej časti 🤔🤔.. môžte my poradiť či už tam dakto z vás bol. Z problémom Pes Eqiunovarius 😐😐
Ahojte, prosím o radu, ktorá poisťovňa pre novorodenca je mmt dobrá, lebo som to nikdy neštudovala a hlavne na to ani čas nie je - prosím hlavne tých, ktorí mali reálnu skúsenosť, že potrebovali niečo navyše a poisťovňa to preplatila...
Zatiaľ zvažujem VŠZP alebo Dôveru
Ďakujem moc
Deti vedia povzbudiť. Veziem malú od starkej z prázdnin,vravím pred štartom, diuš, maminka sa musí sústrediť šoférovať, buď vzadu tíško, pospi si. Malá po ceste zaspala, dorazíme domov, odstavím na parkovisku a zozadu z auta: Maminka, nenabúrali sme? ,, nadšene,, SI TO ZVLÁDLA MAMINKA !!! 😀
❤❤❤
V dnešnom Všetko, čo má rád zaznie pieseň Povedz mi otec, ktorá dojme aj Andy Karnasovú.
Ja som v texte piesne zmenila jedno slovo.Uhádnete ktoré? Správnu odpoveď odmením ❤.
Povedz mi, otec,ty predsa všetko vieš a všetko vidíš,to, čo je vôkol nás.Povedz mi, otec,jak vyzerá čas.Ako rieka, čo prúdom sa valí,ako z oblakov, keď padá sneh.
Práve teraz na JOJke😉
Zienky,moze 5 rocne dieta urologicky caj?
Mám otázku 😏jedna pani mi ponuka prácu vo firme Nuskin hm neviem pozná ti niekto?
Co treba vybaviť pri 2 deťoch do 3 rokov? Dostávam rodicovsky na jedno a keď sa narodí druhé na materskú nemám nárok, lebo mi pracovny pomer počas materskej zanikol. Treba ísť iba na úrad práce a nahlásiť rodicovsky alebo ako?
🧀 *S Y R O V É* 🧀 *K O R B Á Č I K Y* 👌👍
Popravde ich kupujeme často ale ešte častejšie ich otvoríme hneď v obchode 😂🙈 suché 🥖 rožky 👶 mu už neberú, ale toto vždy zaberie aby sme zahnali ten neskutočný hlad ktorý ho prepadne hneď pri vstupe 🤔🤭😂
A čo u vás? Tiež si na 🧀syrovom korbáčiku radi pochutnávajú vaši miláčikovia? 💛
#billa
Babule, prosim poradte pekny pansky parfem 🙂
Baby, keď máte deti v škole a chcete aby ho vyzdvihol z družiny niekto kto nie je v zozname ktorý sa píše na začiatku roka ako to riešite?
Dnes v noci nas skolili zubky takze sme az poobede boli na chvilku vonku posilnit sa , slniecko nabrat aj ked 😣no nic moc 😂😂a salili sme sa so psikom a macickami.... prave si pecieme spaldovy jablcnik zo susedovych jablcok a uvidime aka bude noc 😍na martankov vsak nezabudame ani o 4.30 rano ked sa zobudi s horuckou mala 😂😂🤣
Syncek zasa uspesne absolvoval kurz plavania 😂

















