🙏❤ahojte dievčatá pls. potrebujem poslať 10 kg balík poštou alebo kuriérom koľko by to asi stálo.

Nas vyhlad z bytu...

❤️👱🏻‍♀️

(3 fotky)

Koľko dní prosím vás platí výmenný lístok od obvodného? Chcem si ísť dnes preň,ale na ortopédia sa dostanem až na budúci týždeň.je to v inom meste.dik

Krásne slnečné ránko kočky ☀ 🌈

Už ste videli nový akciový leták #billa?

Ak nie nájdete ho tu :
https://www.billa.sk/akcie/buduci-letak

Napíšte mi čo vás najviac potešilo či zaujalo v letáku a ja vám pošlem ❤❤ #srdiecka ❤❤
#billa

🙏

(4 fotky)

8/9

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
25. sep 2018    

Tri obyčajné kávy ☕ A pritom také neobyčajné. Špeciálne. Posvadobné.
Pred nejakou dobou som bola robiť svedka ❤ Malinká svadba na úrade. Iba oni dvaja, ich malá ratolesť a ja. Táto malá prosba, žiadosť, či by som im prišla dosvedčiť ich ÁNO, ma potešila tak, ako už dlho nič. Pre niekoho možno maličkosť, no pre mňa veľká pocta. Že si vybrali práve mňa. Aj keď nie sme rodina. Ani sa nepoznáme večnosť. A bohužiaľ sa vídame menej, ako by sme chceli. Avšak aj napriek vzdialenosti. Napriek tomu, že naše cesty sa rozišli iným smerom. Že sa v našich životoch veľa zmenilo. Od základov. No aj napriek tomu všetkému sa to najhlavnejšie nezmenilo - naše kamarátstvo ❤

@joasha musim takto verejne. Dakujem veeelmi pekne za knihu a dovoz az domov. To sa dnes veru nevidi.

Info pre vsetky zberatelky L.O.L. - dalsia L.O.L. Surprise novinka v draciku - Lol Interactive live surprise pets 😍😍😍

Ženičky ake sa vam osvečili zimne topanočky mala ma tučny priehlavok a mam problem jej zohnat topanky...mala ma rok aj 2m a velkost 19.dakujem

... aaaaá nám začína aj sezóna
"chessecake-ová"🍰🤤😍

avatar
felindaOverená organizácia
25. sep 2018    

Zienky,ďakujem za plienky do zariadenia.... vy viete ktoré 💜💜💜💜

Ďakujem

Juj zima 🤪

Prosím Vás, čím čistíte tieto drezy? Je to stále ako keby do hneda...neviem už čo na to!

Naša princezná 💕 a tá jej dokonalá tvárička

♥Chalkidiki♥

(23 fotiek)

dievčatá riaďme sa tým 😉

avatar
lucia90
Správa bola zmenená    25. sep 2018    

Ahojte. Vres zamrzne v kvetináči? Mám ho dať cez mráz do vnútra?alebo ako sa o neho starať,aby prežil?vdaka😉

Ahojte, niekto nemú suchý difuzér? Dakujem za odpoved 🙂