Koceny manzel mi doniesol Nestea jahodovo aloe vera do porodnice...kojim aa neviem ci mozem... co poviete
Bola raz istá starenka,ktorá bola veľmi stará,zle videla,dobre nepočula a ani zubov už nemala žiadnych.Keď jedla,jedlo jej padalo z úst na zem.Jedlo jej nosili za kachle,kde sedávala stále v kúte kuchyne.Jedného dňa,keď jej doniesla nevesta polievku na tanieri,starenke tanier vypadol z rúk a rozbil sa.Nevesta začala na starenku kričať,že im v dome všetko poničí a porozbíja,že jej odteraz budú dávať jedlo do drevenej misky.Starenka iba smutno pozrela na svojho syna a nevestu,utrela slzy a povzdychla.
O niekoľko dní sedel starkej syn s nevestou pri stole v kuchyni.Rozprávali sa spolu a pozerali,ako sa ich syn hraje pri peci a čosi vyrezáva z dreva.Obaja manželia boli šťastní a hrdí,že majú takého nadaného syna.Zrazu sa ho otec pýta:,,Synček,čo to vyrezávaš svojími rúčkami?"
A synček pohotovo odpovedal:,,To bude drevená miska ocko.Do tej vám budem dávať jedlo,až budete starý."
Syn s nevestou sa zo zatajeným dychom pozreli na seba a nevesta sa rozplakala.Od tej chvíle starenka sedávala s nimi v kuchyni spoločne za stolom a nikomu nevadilo,že rozlieva polievku aj po sebe.
Majme všetci na pamäti,že každý z nás raz bude starý a nevládny s trasľavými rukami.Tí,ktorí máme ešte svojich rodičov,vážme si ich a buďme k nim láskaví,nie len pred svojími deťmi.Aby sa raz tak,ako v príbehu nezachovali aj naše deti k nám.
Zajtra nám prinesú nový špeciálny kočík. Peťko mal tri roky, tak konečne máme zo zákona nárok. Konečne. Tešíme sa. 😉
Ahojte 😊 Zajtra je posledný deň, kedy sa môžete zapojiť do súťaže s HiPP a vyhrať jeden z troch balíčkov HiPP BIO mliečnych kaší na dobrú noc ( 4ks ) 🌙⭐️
Pravidlá sú jednoduché:
1.) byť členom skupiny HiPP, HiPP, HurÁÁ ❤️
https://www.modrykonik.sk/group/8382/
2.) pridať do svojho blogu fotku na tému FAREBNÁ JESEŇ 🍁🍂🍁🍂🍁
a správne ju označiť #farebna_jesen #hipp
3.) súťaž trvá od 20.10. do 31.10.2016
4.) traja výherci budú oznámený do troch dní od ukončenia súťaže
5.) veľa šťastia 🍀✊😉 #sutaz
Ako ste dnes využili hodinu navyše? Keďže som ráno vstala "po starom" odložila som si ju navečer a plánujem ju celú prespať, už som to oznámila aj malej, tak tajne dúfam, že to pochopí 😀 😴
Tak baby, je tu posledný večer nášho spoločného „Linola týždňa“ 🙂 Veľmi pekne sa vám chcem poďakovať za všetku vašu účasť a samozrejme za veľmi príjemne strávený čas 🙂 A ak by ste mali záujem, Linola na koníku ostáva aj naďalej - v našej skupine, kde ste všetci srdečne vítaní a verím,že si kopu súťaží spolu užijeme aj tam 🙂 https://www.modrykonik.sk/group/7305/ Lúčim sa s vami a prajem krásny zvyšok večera 🙂
Čo je môjho srdca šampión? 😀 Jeden dobre upečený, vláčny a hlavne čokoládový muffin ❤ a moje srdce začína biť silnejšie, keď sa doňho zahryznem 😉 http://www.lenivakucharka.sk/cokoladove-muffiny...























