Mega veľká žirafka narástla do výšky 47cm 🙂 je to darček pre jednu super babu a jej synčeka, ktorú som spoznala práve tu na MK ♥

(2 fotky)

Neviete kde by som zohnala za dobrú cenu takéto stoličky? minulý rok boli aj v kauflande, len som zaváhala a potom už neboli

Krásne ránko 😊 ☀

Baby, mohla by som vas poprosit na ozaj overeny recept na perfektne bryndzove halusky? Tie halušky hlavne.. Ďakujem krasne 🙂

Baby neviete ako platia tieto kupóny v Mobelixe? je tam napísané že na jednu osobu 1kus + j zdarma, ale že či ked pôjdeme dvaja tak či ten jeden kupon vieme použiť aj na viac stoličiek

Babulky ,,antistresovky,, tak už som do toho vypadla aj ja 🙂 . Moja prvotina, ktorú som dokončila dnes (včera) na nočnej. Detičky boli napapané, poprebaľované, väčšina z nich spinkala,na oddelení kľud.....tak si Peťka maľovala 🙂 Neuveríte ako rýchlo mi tá nočná ubehla 🙂

Na toto sa čakalo 🙂

Maminy a Tatinovia, Rapídne zníženie cien Samolepiek značky Peel & Stick™. Viac ako 100 unikátných moderných interiérových dekorácií vo veľkostiach od 50 až 300cm v nasledujúcich motívoch: - Detské | Jednofarebné | Farebné samolepky. Skrášlite si svoj domov už od 6€. Tovar skladom s doručením už do Zajtra 🙂 Viac tu https://www.modrykonik.sk/market/seller/3dtapety/

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
22. mar 2016    

Dobré ránko prajem 🙂 Opäť je čas na #magio_prebudzacka za 💙. U nás maminka ponocovala, a keď sa rozhodla ísť spať, malý muž si zmyslel, že sa bude v pravidelných intervaloch budiť - čo vám poviem, spolupráca na jedničku :D Takže, kým si ja vypijem kávu a začnem fungovať, zapriahla som babysittera - Neposlušníka na Ťuki TV ;) Vy len uhádnite, o akú pesničku sa jedná 🙂 #magio_tv, #tuki_tv

#hadanka Padá to do vody a nezamúti ju. Čo je to?

-🙂

Aj Vás napadlo, ako sa bábätká zmestia do bruška svojej maminy? Túto otázku si položila aj fotografka, ktorej sa podarilo zachytiť jedinečné zábery hneď po pôrode!
http://www.pluska.sk/izdravie/zdrave-dieta/kone...

-🙂

Nakupy

Žízeň je nejjistější důkaz, že musí existovat voda...Franz Werfel
http://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_conten...

Ahojte! Snažím sa začat písať blog...nakoľko som počítačovo úplne mimo tak po nejakej dizajnovej stránke žiadna sláva ale myslím že dôležitý je obsah..preto vás chcem poprosiť ak máte chvíľu čas, prečítajte si článok a povedzte čo si myslíte...ak sa vám aspom trocha páči pridajte sa prosím do skupiny tu na MK https://www.modrykonik.sk/group/8351/detail/
Článok nájdete tu: http://kisslifealm.blogspot.sk/