Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem založiť diskusiu bez zverejnenia môjho prihlasovacieho mena?

Áno. Na našom fóre je možnosť vytvoriť diskusiu, pri ktorej sa tvoje prihlasovacie meno nezobrazí. Nebude uverejnený ani tvoj login a ani tvoja fotka.

Fotka a login sa nezobrazia ani pri komentároch, ktoré v tejto diskusii uverejníš. Namiesto toho tam bude uvedené len Autor:

  • toto nastavenie platí len pre tú konkrétnu diskusiu, v ktorej si ho pri jej zakladaní nastavíš
  • z tejto diskusie ti nebudú chodiť žiadne upozornenia
  • pri tomto nastavení nemáš funkcie To sa mi páči a Nahlás nevhodný príspevok
  • nebude možné poslať ti srdiečko
  • v tomto nastavení ťa nebude možné označiť pomocou zavináča (iné používateľky nebudú mať možnosť označiť ťa v odpovediach, ktoré ti pod diskusiu napíšu)

Možnosť spýtať sa v diskusii bez uverejnenia prihlasovacieho mena je určená pre registrované používateľky, ktoré potrebujú pomoc a odpovede na otázky, na ktoré sa z osobných dôvodov nechcú opýtať verejne. Hoci bude pri príspevku zverejnené namiesto tvojho loginu len autor, Modrý koník tvoj login eviduje.

Anonymné diskusie z fóra neodstraňujeme. Výnimkou sú naozaj len závažné prípady - šikana, zneužitie osobných údajov a pod.

Ako na to?

  1. Pri zakladaní diskusie (tlačítko Pridaj diskusiu) klikni na ozubené koliesko v pravom hornom rohu - otvoríš tak nastavenie zobrazenia.
  2. Pod krátkym popiskom nájdeš modrou farbou označenú možnosť Zobrazuj moje prihlasovacie meno - stačí, keď túto možnosť odznačíš/vypneš.

Všetky témy > Čo kde nájdem, ako niečo urobím? > Diskusie